SC Bastia
0:4 (0:2)
Paris Saint-Germain
Sobota 11.04.2015, 21:00 • Stade de France, Paříž • Francouzský Ligový pohár

Pařížané úspěšně obhájili francouzský Ligový pohár a jsou vítězi Coupe de la Ligue pro ročník 2014/15! Bastia hrála od 19. minuty v početním oslabení, když byl vyloučen Sébastien Squillaci. Zlatan Ibrahimovič pak proměnil nařízenou penaltu a ještě před přestávkou krásnou ranou k tyči navýšil vedení na 2:0. Ve druhé půli se během dvanácti minut dvakrát prosadil střídající Edinson Cavani a definitivně dozdobil celkové skóre finálového souboje.

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji pohodový zbytek sobotního večera. Na viděnou! (22:56:15)

90+2

90+2
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    EDINSON CAVANI udeřil podruhé! Oslabená Bastia neubránila uruguayského útočníka, který šel sám na Areolu a technickou střelou na vzdálenější tyč rozvlnil síť.

90
    Ibrahimovič si neodpustil jedno ze sobě vlastních gest, když na dálku poslal Cahuzacovi polibek. Ještě předtím fauloval, Bastia rozehrává.

88
    Cioni nedovoleně zastavil Cavaniho a také jeho jméno putuje do notýsku sudího Bastiena.

88
    Ibrahimovič ze slibné pozice pálil jen do zdi. Na dovršení hattricku tak stále čeká.

87
    Sám faulovaný Ibrahimovič bude zahrávat přímý kop z 21 metrů.

86
    Ibrahimovič se prokličkoval k pokutovému území, kde byl sražen k zemi Peybernesem, jenž vidí žlutou kartu.

83
    Bastia se stále nevzdává, ale šance na to, aby s nepříznivým výsledkem ještě něco udělala, je naprosto mizivá.

81
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Brandao, přichází Sio.

80
    Nedáš, dostaneš. Snažení Bastie bylo marné. EDINSON CAVANI se v pokutovém území zavěsil do Aurierova pasu a hlavou umístil míč přesně k tyči.

78
    Ještě blíže ke skórování byl Ayité, jenž patičkou usměrnil míč mezi tři tyče! Silva byl ale ve správný čas na správném místě a balon před brankovou čarou odehrál do bezpečí.

78
    Cioni odcentroval na vzdálenější tyč na Gilleta, který neměl daleko ke snížení! Aurier tečoval balon na roh.

77
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Rabiot, přichází Cabaye.

76
    Verratti na vlastní půlce skolil Sia, družina Ghislaina Printanta bude rozehrávat.

73
    Lucas viděl uličku, kterou vyzval Cavaniho. Areola byl ale u míče dříve.

72
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Pastore, přichází Lucas.

71
    Verratti z pravé strany nasprintoval do vápna a z blízkosti trefil prudkou střelou Areolu do ramena. Roh pro tým z Parku princů.

70
    PSG má absolutní kontrolu nad vývojem zápasu. Pařížané kombinují, Bastia se k míči prakticky nedostává.