Nový Zéland – Izrael 6:3 (kon.) | Bulharsko – Čína 3:10 (kon.) | Mexiko – Jihoafrická rep. 4:1 (kon.)
Mexiko
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Jihoafrická republika
Pondělí 13.04.2015, 20:15 • Grandwest Ice Arena, Kapské Město • Mistrovství světa - II. B Divize

Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (22:36:37)

Střelecká převaha byla jednoznačně na straně Jihoafrické republiky, z vítězství se ale radují Mexičané – především díky skvělému gólmanovi Bockovi, jenž pochytal 96,97 % střel soupeře. To je obdivuhodné číslo.

Střely na branku: 20:33
    Trestné minuty: 26:20

Po závěrečném hvizdu ještě dostává Deen Magmoed (RSA) desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

60:00

59:45
    Školácká chyba – Mexiko hrálo v šesti. Trest odpyká Hector Majul (MEX).

58:26
    Hector Carrero (MEX) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

57:44
    Mexičané si vybírají oddechový čas.

53:46
    A to není vše! Luis David Gonzalez (MEX) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

52:37
    Kolonku trestů rozšiřuje Luis Alberto de la Vega (MEX), jenž je odeslán za katr za nedovolené bránění.

50:03
    Deen Magmoed (RSA) jde pykat za krosček, s vyloučeními se v posledních minutách doslova roztrhl pytel.

46:04
    Fernando Ugarte (MEX) dostává dvouminutový trest za podražení.

46:04
    Za vražení je na dvě minuty vyloučen Warwick du Preez (RSA).
    Adrian CERVANTES - 4:1

45:30
    Mexiko právě vstřelilo branku!
    Zřejmě je rozhodnuto, síť za Bockem totiž rozvlnil ADRIAN CERVANTES. Asistence: Hector Majul.

40:01

Prostřední dvacetiminutovka byla na góly o něco bohatší než ta první. Na střely je to 24:14 ve prospěch Bafana Bafana, dvoubrankové vedení ale drží Mexičané a zdá se, že ho už nepustí. Třetí třetina začne v 21:49.

40:00

39:00
    Už se rozběhla poslední minuta druhé třetiny.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 5. Colas (Gomez), 24. Gomez (Vega), 26. Arroyo (Chabat), 46. Cervantes (Majul) – 28. Krotz (Carelse)

Mexiko: de Alba (de la Garma) – Ugarte "C", Rosette "A", Escandon, Colas, de la Vega, Gonzalez, Padilla – Majul, Sierra, Cervantes "A" – Kelo, Smithers, Chabat – Ramirez, Arroyo, Gomez – Carrero, Linares, Tommasi.
    Jihoafrická republika: Bock (Strydom) – Marais "C", Reeves, Magmoed, Watson, Ashworth, Gonsalves, Malgas – Krotz, Birrell, Samaai "A" – Botha, Giot "A", Carelse – Valadas, Lyon, Engelbrecht – Grebe, Nebe, du Preez – Bremner.

Rozhodčí: Andrej Simankov (Litva) – Marco Mori (Itálie), Jun Soo Park (Jižní Korea)