Pondělí 13.04.2015, 18:30 • Ice Palace • Play-off KHL

Československá stopa

Petr Vrána (Kazaň) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:03

Roman Červenka (Petrohrad) 0+0, 0 střel, čas na ledě 9:51 (20:56:33)

Je konec. Domácí Kazaň se snažila ve třetí třetině o vyrovnání, ale to se jí nakonec nepodařilo. Petrohrad se dostal ke konci první třetiny do vedení zásluhou Burdasova. Následně byly k vidění šance na obou stranách, ale kralovali oba brankáři, kteří již za svá záda nepustili ani jeden kotouč. Kazaň sáhla na konci utkání k power play, ale ani to jí nepomohlo. Petrohrad tak vítězí i ve druhém finále na půdě Kazaně a ujímá se vedení v sérii 2:0. Navíc se série stěhuje do Petrohradu.

60:00

59:53
    Ani střela Zacharčuka od modré se neujala. Domácí to již nezvládnou.

59:35
    Petrohradu se podařilo dostat kotouč do pásma Kazaně.

59:24
    Oddechový čas pro SKA Petrohrad.

59:24
    Domácí nahodili kotouč na Koskinena, který raději černý nesmysl přikryl v rukavici. Vhazovat se tak bude po jeho levé ruce.

59:08
    Kotouč mají na hokejkách hráči Kazaně, ale jsou s ním ve středním pásmu.

58:42
    Domácí to zkouší se šesti bruslaři na ledě.

58:28
    Domácí jsou usazeni v útočné třetině. Nilsson je na půl cesty z branky.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:32
    Hra bude pokračovat dál. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:32
    Na ledě zůstal po jednom ze soubojů ležet hostující Šipačjov.

57:08
    Domácí udělali před hostující brankou zmatek, který udělal Gluchov. Ten poslal kotouč do ohně před branku. Tam se nejlépe orientoval Koskinen, který puk přikryl lapačkou.

56:04
    Domácí hráči se dožadují vyloučení Bělova, který poslal kotouč mezi diváky. Nutno podotknout, že se dožadují právem. Vylučovat se ovšem nebude.

55:36
    Dadonov se dostal mezi kruhy a přes obránce vystřelil. Jeho rána byla tečována a zamířila pouze vedle pravé tyče.

55:01
    Domácí Kazaň má posledních pět minut na to, aby s výsledkem něco udělala, zda-li nechce prohrávat v sérii 2:0 na zápasy.

54:32
    Nepřesnou přihrávkou se ovšem hokejisté Kazaně vzápětí o pásmo připravili.

54:08
    Svitovovi se podařilo vybojovat kotouč v útočném pásmu a domácí se tam rychle usadili.