Everton – Sunderland 0:2 (kon.) | Aston Villa – West Ham 1:0 (kon.) | Hull City – Burnley 0:1 (kon.)
Leicester – Southampton 2:0 (kon.) | Newcastle – West Brom 1:1 (kon.) | Stoke – Tottenham 3:0 (kon.)
Crystal Palace – Manchester Utd. 1:2 (kon.)
Stoke City
3:0 (2:0)
Tottenham Hotspur
Sobota 09.05.2015, 16:00 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League

K rozehrání standardní situace už ani nedošlo. Tým Stoke City tak poráží Tottenham 3:0 a hráči Spurs budou chtít na tento duel hodně rychle zapomenout. Potters vykročili za vítězstvím už v první půli a po trefách Charlieho Adama a Stevena N'Zonziho vedli 2:0. Po přestávce pak snahu Kohoutů o zvrat utnul už v 51. minutě Vlad Chiricheş, který se po druhé žluté kartě nechal vyloučit. Oslabený Tottenham už na zdramatizování zbytku duelu neměl a v 86. minutě naopak přidal třetí gól Hrnčířů Mame Diouf. (17:56:01)
    Stoke dnešním vítězstvím vyrovnalo klubový rekort v počtu získaných bodů za sezónu v Premier League. Hrnčíři jich nyní mají na svém kontě 50.

90+3

90+2
    Na trávníku se ocitl N'Zonzi. Ještě standardka pro domácí.

90+1
    Trápení Tottenhamu bude trvat ještě dvě minuty, které nastaví sudí Clattenburg.

90
    Arnautović si na levém křídle navedl míč na pravačku a jeho technická střela jen těsně minula vzdálenější tyč!

89
    Domácí si užívají závěr zápasu, fanoušci na Britannia Stadium jásají při každém doteku svých miláčků s míčem.

88
    Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Glenn Whelan, přichází Steve Sidwell.
    Mame DIOUF - 3:0

86
    Stoke City právě vstřelilo branku!
    Je to 3:0 pro Hrnčíře! Přízemní centr Arnautoviće usměrnil za záda Llorise jemným píchnutím do míče MAME DIOUF.

85
    Rohový kop Kana vyboxoval Butland daleko do pole.

84
    Další Eriksenova standardka. Shawcross míč odehrál na roh.

84
    Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Jonathan Walters, přichází Peter Odemwingie.

82
    Tu rozehrál Eriksen. Jeho střela prolétla tak metr vedle horního rohu brány Stoke.

81
    Marc Muniesa fauloval Kana a daroval hostům standardní situaci z dobré pozice.

80
    Domácí skvěle rozebrali obranu Spurs, jenže Jonathan Walters zcela sám před Llorisem selhal! Míč usměrnil pouze do rukavic hostujícího gólmana.