Bayern – Augsburg 0:1 (kon.) | Dortmund – Hertha 2:0 (kon.) | Mönchengladbach – Leverkusen 3:0 (kon.)
Hannover – W. Brémy 1:1 (kon.) | Frankfurt – Hoffenheim 3:1 (kon.) | Stuttgart – Mohuč 2:0 (kon.)
Bayern Mnichov
0:1 (0:0)
FC Augsburg
Sobota 09.05.2015, 15:30 • Allianz Arena, München • Německá Bundesliga

Já vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. (17:25:51)

Augsburg si do tabulky připisuje důležité tři body. Bayern tato prohra mrzet nemusí, ale výhra by určitě tomuto celku pomohla morálně. Mnichov se totiž brzy potká s Barcelonou.

Utkání je u konce! Augsburg bere všechny tři body! Bayern prohrál nad svým sokem výsledkem 0:1. Jedinou branku dokázal v 71. minutě vstřelit Bobadilla. Fantastický výkon podal brankář Marwin Hitz. Hostům hrálo do karet především vyloučení Pepeho Reiny v 13. minutě.

90+2

90+2
    Rafinha zastavil protiútok nedovoleným způsobem a dostává od rozhodčího žlutou kartu.

90+1
    Sudí nastavuje dvě minuty.

90
    Domácím se nedaří dostat z vlastní půlky.

89
    Probíhá 89. minuta. Mnichov má míč na svých kopačkách. Podaří se favoritovi zápasu vyrovnat? Nebo si Augsburg udrží vedení?

88
    Boateng se pokoušel o střelu z dálky. Ta se mu vůbec nepovedla a letěla příliš vysoko nad branku.

86
    Molders si dobře naběhl a z křídla zkoušel vystřelit na branku Neuera. Nepřesně.

84
    Mnichov se opět snaží dostat před branku a vyrovnat výsledek utkání.

83
    Střelec dnešní branky Raul Bobadilla odchází ze hřiště. Nahrazuje jej Sascha Molders.

81
    Brankář hostů si připisuje další zákrok, tentokrát dokázal vychytat Götzeho.

81
    Marwin Hitz dokázal vyboxovat centr, který mířil do jeho pokutového území. Bayern zvyšuje tlak.