Bayern – Augsburg 0:1 (kon.) | Dortmund – Hertha 2:0 (kon.) | Mönchengladbach – Leverkusen 3:0 (kon.)
Hannover – W. Brémy 1:1 (kon.) | Frankfurt – Hoffenheim 3:1 (kon.) | Stuttgart – Mohuč 2:0 (kon.)
VfB Stuttgart
2:0 (0:0)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 09.05.2015, 18:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga
    Fotbalisté Stuttgartu slaví velmi důležitou výhru.

Hráči Stuttgartu obrovsky důležité utkání zvládli a vítězství 2:0 výrazně zvedlo jejich šance na udržení se v soutěži. Celek VfB sice zůstává na posledním místě tabulky, ale na záchranu už ztrácí jediný bod.

O všem se rozhodlo až ve druhém poločase. V 66. minutě vypálil z velké dálky Daniel Didavi a svou skákavou ranou překvapil asi všechny na stadionu. Druhý gól pak přidal v 79. minutě Filip Kostić, kterému připravil pozici Ginczek. (20:27:02)

90+4

90+4
    Domácí dostali míč do bezpečí a to už je vše, co nám tento zápas nabídl.

90+3
    Centr Malliho domácí srazili na roh. Asi poslední šance Mohuče.

90+3
    Ulreich provede jeden z posledních výkopů v utkání.

90+1
    Rozhodčí Weiner nastaví tři minuty.

90+1
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Serey Die, přichází Oriol Romeu.

90
    Ja-Čeol Ku vyslal dalekonosnou střelu, která skončila nad bránou. To byl pokus spíše ze zoufalství.

88
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Filip Kostić, přichází Timo Werner.

87
    Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Niko Bungert, přichází Christian Clemens.

87
    Velká šance Stuttgartu! Ginczek si před Kariusem srovnal míč k zakončení, ale vypálil jen do gólmana Mainzu.

86
    Aktivní Kostić se protáhl až do střelecké pozice. Jeho ráně scházela razance k tomu, aby Kariuse více vystrašila.

84
    Také celek Mainzu ještě může mít záchranářské starosti. Dnešní výsledek fanoušky klubu určitě mrzí.

83
    Mohuč drží míč, ovšem jen ve středu pole. To Sváby trápit nemusí.

81
    Deset minut před koncem už to s domácími vypadá hodně dobře. Zdá se, že Stuttgart si udrží reálnou šanci na záchranu v Bundeslize.
    Filip KOSTIĆ - 2:0

79
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    Zaslouženou odměnu za svou aktivitu dostává FILIP KOSTIĆ! Dlouhý výkop brankáře Ulreicha si u šestnáctky zpracoval Harnik, který okamžitě předal balón Ginczekovi. Ten s ním pronikl před Kariuse a jeho zpětná přihrávka prošla až ke Kostićovi, který míč napálil pod břevno brány, do které se hostující gólman teprve vracel.

76
    Obrovský aplaus vyprovází z trávníku Daniela Didaviho, střelce zatím jediného gólu dnešního zápasu. Místo něho si zahraje Alexandru Maxim.