Písek – Čáslav 4:1 (kon.) | Bohem. Pr. – Vyšehrad 2:0 (kon.) | Chrudim – Zápy 2:0 (kon.)
MFK Chrudim
2:0 (1:0)
SK Zápy
Sobota 09.05.2015, 10:15 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • Česká fotbalová liga

90
    Konec zápasu. (12:13:54)

89
    O poslední útok se postaraly Zápy, Baloun však z dobré pozice přestřelil.

88
    Na poslední okamžiky vystřídá Davida Vodrážku stoper Krčál.

85
    Sebastien Langr byl na hřišti deset minut a ihned od sudího vyfasoval žlutou kartu.

83
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Kesner, přichází Luptovský.

82
    Trochu vzrušení před chrudimskou brankou. Střídající Baloun poslal z přímého kopu míč do zdi, následovat rohový kop, se kterým si však chrudimská obrana bez větších potíží poradila.

80
    Na posledních deset minut přijde na hřiště Šmejkal, který nahradí aktivního Kalivodu.

79
    Chrudimský Drahoš je oceněn žlutým kartónkem.

78
    A znovu se střídá na obou stranách. Nadrchal za Kopeckého na té chrudimské, za Zápy jde do pole Jemelík, který vystřídal Petržílku.

76
    Kovaříka nahradil na trávníku Snop.

74
    Ještě jedno střídání vymyslel trenér Pavel Jirousek, místo Lukáše Mastíka přijde Sebastien Langr.

72
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Vácha, přichází Rybička.
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Pavlík, přichází Baloun.

70
    Na druhé straně se šikovně uvolnil Jelínek, bohužel pro Zápy však v zakončení selhal a minul.

68
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Domácí navyšují vypracované vedení zásluhou RADIMA HOLUBA, který se dostal do úniku a pohledným dloubáčkem přehodil brankáře Doležala – 2:0!

66
    Rohový kop hostujícího týmu rozehrál Svoboda, pozorný Řezníček si však bleskově vzal míč na vlastní kopačky.

65
    Následný útok Chrudimi končí útočným faulem Drahoše na Václava Svobodu. Hostující defenzíva si bude moci oddechnout.

64
    Úvodní výměna na stráně Záp, ze hry jde Glasnovič, zahraje si Lukašov.

62
    Po rozehrávce rohového kopu Kopeckým se ke střele dostal Petr Drahoš, jeho pokus však zamířil mimo prostor vyhrazený třemi tyčemi.