Waasland-Beveren – Mechelen 1:2 (kon.) | Waregem – Genk 2:3 (kon.) | Mouscron – Westerlo 1:1 (kon.)
Lokeren – Oostende 6:1 (kon.)
Sporting Lokeren
6:1 (5:0)
KV Oostende
Sobota 09.05.2015, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas dokráčel k závěru a domácí KSC Lokeren nakonec poráží KV Oostende 6:1. Do druhého poločasu nastupovali domácí s velkým vedením a byli si toho vědomi. Nikam se nehnali a zápas jen dohrávali. Hosté by hráli rádi, ale ti zase nevěděli kudy. zápas pomalu plynul do konce a vypadalo to, že branka nepadne. Hostům se ale přeci jen podařilo snížit, v 79. minutě se trefil Milič. Na to měl Lokeren brzkou odpověď, v 83. minutě vrátil domácím pětibrankové vedení Abdurahimi. Víc už se nestalo a Lokeren si tak po zásluze připíše tři body. Ode mě je to dneska všechno, loučím se s vámi a na shledanou. (21:56:23)

90+1

87
    Poslední střídání také na straně domácích, odchází Ngolok, který nejspíš není stoprocentně fit a střídá ho Trompet.
    ABDURAHIMI - 6:1

85
    Lokeren právě vstřelil branku!
    BESART ABDURAHIMI dostal přihrávku od De Pauwa na levou stranu, přehodil si míč na pravačku a krásnou střelou zvýšil na 6:1!

83
    Ngolok kulhá a musí být ošetřen za postranní čárou.
    MILIČ - 5:1

79
    Oostende právě vstřelilo branku!
    Hosté rozehrávali rohový kop, k balónu se dostal ANTONIO MILIČ, který dokázal dopravit balón do branky! Stav 5:1.

78
    Poslední střídání hostů, Ruytinx nahrazuje Musonu.

76
    Abdurahimi se znovu dostal k zakončení, ale opět nezamířil přesně.

74
    Druhé střídání Lokerenu, za obrovského potlesku odchází autor dvou branek Dessers a do hry se zapojuje Leye.

73
    Lokeren si hru evidentně užívá, ale se nežene do vápna, jen drží balón a vymýšlí parádičky.

69
    Dessers nedosáhl na hlavičku, následně se dostal do gólové příležitosti Abdurahimi, ale trefil těsně vedle levé tyče.

66
    Overmeire si dobře tpracoval, ale jeho pokus už tak dobrý nebyl.

64
    Také domácí střídají, odchází trojnásobný asistent Patosi a do hry naskakuje Abdurahimi.

62
    Druhé střídání, Canesin přepouští místo Coulibalymu.

61
    Patosi vystřelil, ale Chopin balón pouze sebral ze země.

60
    Je za námi hodina hry a stav je stále 5:0. Domácí se už za ničím extra neženou a oostende jen marně hledá cestu.

Pavel Škopek

Branky: 7. Vanaken, 14. Vanaken, 30. Dessers, 33. Dessers, 40. De Pauw, 85. Abdurahimi – 79. Milič

Karty:   11. De Schutter (OOS), 30. Berrier (OOS), 44. Musona (OOS)

Sporting Lokeren: Verhulst – Odoi, Maric, Galitsios, Ingason, Overmeire, Vanaken, Ngolock (87. Trompet), Patosi (64. Abdurahimi), Dessers (74. Leye), De Pauw
    Náhradníci: Geens, Melnjak, Gyselinck, Trompet, Abdurahimi, Leye, Ansah

KV Oostende: Chopin – Luissint, De Schutter, Lukaku, Brillant, Milič, Berrier (57. Coussement), Fernando Canesin (62. Coulibaly), Jali, Jonckheere, Musona (78. Ruytinx)
    Náhradníci: Schmisser, Locigno, Siani, Coussement, Imschoot, Coulibaly, Ruytinx

Rozhodčí: Geldhof – De Weirdt, Monteny