Slavia – Příbram 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Hr. Králové 3:2 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
3:2 (2:0)
FC Hradec Králové
Sobota 09.05.2015, 12:00 • SCM Složiště • Celostátní liga staršího dorostu

Dynamo po dvou porážkách slaví konečně výhru, i když Hradec jim byl více než vyrovnaným soupeřem. V prvním poločase byli hosté lepší, ale dva góly do šatny je dost zmrazily. Ve druhém poločase jsme viděli mnohem pohlednější fotbal, ve kterém se nakonec domácí museli strachovat o vítězství. Toto je ode mě vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou! (13:57:52)

90+2

90+1
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    DOMINIK ZDRŽÁLEK se za vápnem opřel do balonu a střelou k tyči snižuje už na 3:2.

90
    Šance Hradce. Hráči byli před prázdnou bránou, ale střela šla nad.

90
    Pasecký byl v obrovské příležitosti. Šli dva na jednoho, Pasecký vymotal obránce, ale pak pouze trefil hostujícího gólmana.

88
    Hostující útočník doběhl balon u brankové čáry, poté ho dal pod sebe a ONDŘEJ BROKEŠ střelou placírkou na zadní tyč snižuje na 3:1.

87
    Slibnou akci Dynama zastavil ofsajd.

86
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Hlavsa, přichází Fenz.

85
    Blažek se řítil sám na bránu, ale hostující bek ho křižoval a celou akci ukončil.

85
    Trávníčkova střela sražena na roh.

83
    Krásná střela Zdržálka z 25 metrů. Rotbauer si skvěle poradil.

82
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Šípek, přichází Šejvl.

80
    Miker se dostal do šance, ale jeho střela mířila hodně mimo.

80
    Centr Trávníčka odvrátil Tušer.

78
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Dynamo šlo ve třech dopředu. Pasecký našel na levé straně ROSTISLAVA TOMKA, který krásným obloučkem překonal Stejskala.

75
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Chylík, přichází Pasecký.

74
    Šípek trefil z přímého kopu pouze zeď. Následná dorážka šla mimo.

74
    Nejprve předvedl Tušer krásný obranný skluz, ale následně už si poradil pouze faulem.

72
    Z dalšího rohu hlavičkoval Mácha, ale Stejskal si poradil.

Aleš Skok

Branky: 40. Chylík, 45. Štifter, 78. Tomek – 88. Brokeš, 90+1. Zdražálek

SK Dynamo Č. Budějovice: Rotbauer – Tušer, Janoch (C), Blažek, Štifter, Tomek, Vávra, Krejčí, Mácha, Kadlec, Chylík
    Náhradníci: Havel, Juroš, Vaněk, Bálek, Pasecký, Luksch

FC Hradec Králové: Stejskal (C) – Václavek, Hlavsa, Miker, Habrman, Novák, Střelec, Dědeček, Šípek, Trávníček, Brokeš
    Náhradníci: Zdržálek, Šejvl, Fenz, Hrabar, Sluka, Dunda

Rozhodčí: Váňa – Němec, Šimšík