Meteor – Štěchovice 3:2 (kon.) | Převýšov – Benešov 0:0 (7:6 po pen.) | Jirny – Domažlice 2:1 (kon.)
Louňovice – Chomutov 0:0 (5:6 po pen.) | Union 2013 – Admira Praha 1:0 (kon.)
FK Meteor Praha VIII
3:2 (3:0)
TJ Štěchovice
Neděle 10.05.2015, 10:15 • FK Meteor Praha - U Meteoru 3, 180 00 Praha 8 – Libeň • Česká fotbalová liga

Je dobojováno, Meteor dokázal vyhrál těsně 3:2. Ze druhého poločasu se stalo drama, nejprve snížil Říha z penalty a minutu před koncem řádné hrací doby se prosadil i Busta. Třetí gól Štěchovice již nepřidali a dnes prohrávají. Z mé strany je to dnes vše, já se s Vámi loučím. (12:06:31)

90+3

90+3
    Drobílkův centr vyboxoval Michňa mimo vápno, poté mohl dát gól do prázdné brány čerstvý Hromas, ale střílel z půlky nepřesně.

90+2
    Také Sňozík sprintuje do vápna, poslední centr.

90+2
    Běží poslední minuta nastavení, hosté mají ještě jednu z možností a vykopává z vlastní poloviny.

90+1
    Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Hrdina, přichází Dvořák.

90+1
    Další hlavička Busty, balon doletěl těsně vedle tyče, domácí nyní měli namále.
    Filip BUSTA - 3:2

89
    Štěchovice právě vstřelily branku!

Tak přece jen přichází druhý gól Štěchovic, ale zdá se býti pozdě. Centr z pravé strany uklidil do brány FILIP BUSTA – 3:2!

89
    Pavlík zbyl ve vápně jako jediný obránce, ale se Sňozíkem si dokázali poradit proti přesile.

88
    Janda neprocpal balon na lépe postaveného Klavíka.

87
    Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Suk, přichází Hromas.

87
    Kropíkova střela mimo bránu.

86
    Drobílkův centr jistil Michňa.

86
    Žlutou kartu dostává Suk (FK Meteor Praha VIII).

86
    Suk ztratil balon, tak si pomohl útočným faulem na Pavlíka.

85
    Nakonec domácí gólman vykopával do zámezí, u balonu jsou riskující hosté.

84
    Novák už ani ve skluzu nestihl balon na hrací ploše, Michňa si s výkopem dává trochu více času.

83
    Časomíra se blíží ke svému konci, Štěchovice mají méně a méně času na kontaktní gól.