Meteor – Štěchovice 3:2 (kon.) | Převýšov – Benešov 0:0 (7:6 po pen.) | Jirny – Domažlice 2:1 (kon.)
Louňovice – Chomutov 0:0 (5:6 po pen.) | Union 2013 – Admira Praha 1:0 (kon.)
FK Meteor Praha VIII
3:2 (3:0)
TJ Štěchovice
Neděle 10.05.2015, 10:15 • FK Meteor Praha - U Meteoru 3, 180 00 Praha 8 – Libeň • Česká fotbalová liga

Je dobojováno, Meteor dokázal vyhrál těsně 3:2. Ze druhého poločasu se stalo drama, nejprve snížil Říha z penalty a minutu před koncem řádné hrací doby se prosadil i Busta. Třetí gól Štěchovice již nepřidali a dnes prohrávají. Z mé strany je to dnes vše, já se s Vámi loučím. (12:06:31)

90+3

90+3
    Drobílkův centr vyboxoval Michňa mimo vápno, poté mohl dát gól do prázdné brány čerstvý Hromas, ale střílel z půlky nepřesně.

90+2
    Také Sňozík sprintuje do vápna, poslední centr.

90+2
    Běží poslední minuta nastavení, hosté mají ještě jednu z možností a vykopává z vlastní poloviny.

90+1
    Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Hrdina, přichází Dvořák.

90+1
    Další hlavička Busty, balon doletěl těsně vedle tyče, domácí nyní měli namále.
    Filip BUSTA - 3:2

89
    Štěchovice právě vstřelily branku!

Tak přece jen přichází druhý gól Štěchovic, ale zdá se býti pozdě. Centr z pravé strany uklidil do brány FILIP BUSTA – 3:2!

89
    Pavlík zbyl ve vápně jako jediný obránce, ale se Sňozíkem si dokázali poradit proti přesile.

88
    Janda neprocpal balon na lépe postaveného Klavíka.

87
    Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Suk, přichází Hromas.

87
    Kropíkova střela mimo bránu.

86
    Drobílkův centr jistil Michňa.

86
    Žlutou kartu dostává Suk (FK Meteor Praha VIII).

86
    Suk ztratil balon, tak si pomohl útočným faulem na Pavlíka.

85
    Nakonec domácí gólman vykopával do zámezí, u balonu jsou riskující hosté.

84
    Novák už ani ve skluzu nestihl balon na hrací ploše, Michňa si s výkopem dává trochu více času.

83
    Časomíra se blíží ke svému konci, Štěchovice mají méně a méně času na kontaktní gól.

81
    Drobné problémy má domácí Kropík, utkání je velmi náročné.

80
    Štěchovice měli výhodu dvou rohů, ale ani z jednoho nepřišla střela.

79
    Tvrdý faul Suka na Jakobovského, záložník hostí je v pořádku.

78
    Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Fíček, přichází Janda.

77
    Po rohovém kopu střílel Drobílek nepřesně.

74
    Každou minutou jsou domácí hráči blíže výhře, jenže to ještě bude pro ně velký boj.

72
    Tvrdá střela Kropíka trefila je dobře postaveného Müllera.

71
    Nejprve se domácím nepovedlo procpat balon do vápna, pak se ke střele odhodlal Suk, ale mířil těsně mimo bránu.

69
    Hřebečkova sražená střela nedělala Michňovi problémy.

68
    Říhova chytrá střela k tyči, balon si našel cestu těsně vedle tyče.

67
    Branka Meteoru neuznána, zakončení přišlo z ofsajdu.

66
    Domácí celek nyní opravdu vůbec nestíhá, zcela osamocený Pavlík si nebezpečně připravoval balon na střelu.

64
    Minárčik si ve vápně pomohl rukou, domácí přicházejí o svojí šanci.

63
    Důležitý skluz Kropíka, dokázal dostat balon do zámezí před Pavlíkem.

62
    Štěchovice jsou stále velmi aktivním celkem, domácí téměř přestali hrát.

61
    Hrdina řádně protáhl Klavíka, ten neměl šanci uspět.

60
    Jeden z domácích hráčů upadl ve vápně, rozhodčí nechává píšťalku v klidu.

59
    Další velká šance hostí, Drobílek byl ve vápně osamocen, ale jeho slabší střelu Michňa chytá.

59
    Hřebeček tradičně rozehrával po faulu, jeho centr letící do vápna si pohlídal neatakovaný Michňa.

58
    Žlutou kartu dostává Frantl (FK Meteor Praha VIII).

58
    Jakobovského centr už nestihl Drobílek na hrací ploše.

57
    Utkání rázem dostává náboj, Štěchovice cítí šanci alespoň na vyrovnání.
    Martin ŘÍHA - 3:1

55

Tuto šanci hosté využily, MARTIN ŘÍHA se trefuje přesně – 3:1!

54
    Žlutou kartu dostává Hrdina (FK Meteor Praha VIII).

54
    Domácí tým se vzteká společně s trenérem, Štěchovice dostávají penaltu.

53
    Po přihrávce Suka zakončoval Fíček nepřesně.

52
    Michňa zatím vypadá v pohodě, i nyní bez problémů chytá.

51
    Hřebeček mířil ze standardky jen do zdi, následně střílel Cienciala do shluku těl.

50
    Ve velké šanci se zjevil střídající Tamou, ve vápně se snažil obejít Michňu, ale domácí gólman dokázal v leže souboj vyhrát.

49
    Drobílek si nerazil s Říhou a zakončoval, balon letěl mimo bránu.

48
    Minárčik vyslal rychlí centr na Fíčka, ten ho nemohl zpracovat.

46
    Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Jelínek, přichází Tamou.
    Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Beubín, přichází Cienciala.

46

První poločas je na stadionu v Libni minulostí, domácí Meteor se dostal do nečekaného vedení o tři góly. Domácí celek se dostal do vedení hned v 8. minutě po gólu Kropíka, ve 28. minutě se prosadil Hrdina a jako poslední se prosadil ve 40. minutě domácí mazák Fíček. Štěchovice nejsou vyloženě horším týmem, v několika momentech měli hosté smůlu, zároveň zatím velmi jistě chytá Michňa. Zda bude dnešní zápas drama, nebo domácí v klidu dohrají, to uvidíme ve druhém poločase.

45

45
    Domácí hráči stihli ještě jeden útok, Klavík se opět nedostal do zakončení.

45
    Jakobovského centr vyboxoval Michna mimo vápno.

44
    Centr letící směrem na Michňu doletěl bez problémů do jeho rukavic.

43
    Taktický faul Fíčka na Hřebečka na půli hřiště.

42
    Štěchovice dnes mají také smůlu, nyní smutní Jelínek, který musel sledovat balon razítkující tyč.
    Jan FÍČEK - 3:0

40
    Meteor právě vstřelil branku!

Tohle byla krásná akce, JAN FÍČEK se už nemohl dívat na pokusy svých spoluhráčů a z dálky zavěsil balon do sítě – 3:0!

39
    Klavík měl velkou šanci navýšit vedení Meteoru, jeho tvrdou ránu vyboxoval Sňozík před sebe, ve skluzu pak domácí hráč netrefil bránu.

38
    Domácí hráči se dostali hned do tří akcí, ale ani z jedné je hosté nepustili ke střele.

36
    Busta fauloval unikajícího Kropíka, následně odvrátil centr letící z přímého kopu.

35
    Po rohovém kopu Hřebečka se hostující tým neprosadil, oba centry dokázali domácí hráči odvrátit.

32
    Říha přihrával vápnem Jelínkovi, druhý jmenovaný nestihl balon na hrací ploše.

32
    Před Michňou se zjevil osamocený Jelínek, naštěstí pro domácí trefil jediného hráče před sebou.

31
    Hosté ho rozehráli nakrátko a balon nebezpečně létal vápnem, Pavlíkova následná střela byla velmi nepřesná.

30
    Proti Drobílkovi šli hned tři soupeři, ač se domácí hráči vztekají, bude se kopat roh.
    Antonín HRDINA - 2:0

28

Domácí tým se dostává do vedení o dva góly, po rohovém kopu se prosadil z brankoviště ANTONÍN HRDINA – 2:0!

25
    Za hosty je pískán ofsajd Říhovi.

25
    Fíček zastaven, nacházel se v ofsajdu.

24
    Dobrá příležitost Štěchovic, Michňa dokázal udržet čisté konto.

23
    Fíček příkladně bojuje, v okolí poloviny hřiště vypichuje balony.

21
    Na druhé straně zakončoval tvrdě Drobílek, jeho ještě tečovanou střelu vyboxoval Michňa.

20
    Před Hrdinou se otevřel prostor pro průnik, domácí hráč si ale začal kličkovat a byl o balon připraven.

19
    Meteor si vyzkoušel ještě druhý roh, z něj už ale nebezpečí nešlo.

19
    Před bránou to opět bylo těsné, Klavík se do zakončení nedostal.

18
    Novák na poslední chvíli dokázal odkopnout balon na roh.

17
    Hřebeček se postavil k další exekuci, jeho centr opět na vzdálenější tyč nedokázal Jelínek usměrnit mezi tři tyče.

15
    Po centru Hrdiny zakončoval hlavou Klavík těsně nad břevno.

15
    Müller centroval téměř z půlky hřiště, jeho centr letěl pouze k Michňovi.

12
    Nyní již vyzkoušel Klavík vlastní střelu, Bustu obešel bez problému, ale zakončoval slabě.

12
    Opět v akci domácí Meteor, Fíček se po dobré přihrávce nedostal ke střele.

11
    Klavík se chtěl probít do zakončení, jeden z hostujících obránců na poslední chvíli změnil směr cesty balonu.

10
    Hraje se nyní převážně na půlce, domácí celek se po vstřeleném gólu nežene vyloženě dopředu.
    Michal KROPÍK - 1:0

8

Meteor se dostává do vedení, po faulu Nováka se ujali standardky a tu zakončil přesně k tyči MICHAL KROPÍK – 1:0!

6
    Hřebeček mířil na vzdálenější tyč, jeho centr už Jelínek nemohl zpracovat na hrací ploše.

6
    Říha stažen v průniku, Štěchovice mají výhodu standardky z celkem dobré vzdálenosti.

3
    Také hosté se alespoň na pár vteřin dostali do útočného vápna, Pavlíkův centr si bez problému vzal Michňa.

2
    Po stejné straně unikl také Hrdina, ten nevyhrál souboj s Baubínem.

1
    Fíček se odhodlal k prvnímu průniku směrem ke Sňozíkovi, ale vůbec se mu nepovedl centr a vykopávat bude Sňozík.

1

FK Meteor Praha VIII:

Michňa – Moudrý, Frantl, Kropík, Hrdina, Fíček ''K'', Minárčik, Klavík, Hanek, Suk, Kdolský.

Náhradníci: Polomský – Leitner, Hromas, Janda, Dvořák, Vobořil.

FK TJ Štěchovice:

Sňozík – Busta, Baubín, Pavlík, Müller ''K'', Říha, Novák, Hřebeček, Jelínek, Jakobovský, Drobílek.

Náhradníci: Soukup – Cienciala, Hudec, Tamou.

Rozhodčí: Baum – Vitner, Kapoun. DS: Bláha..

Vítám Vás u online přenosu ze zápasu 27. kola ČFL mezi Meteorem a Štěchovicemi. Utkání začíná v 10:15.