Hulín – Opava B 4:0 (kon.) | Vyškov – Líšeň 3:0 (kon.) | Hlučín – Uničov 1:3 (kon.)
Prostějov – Třebíč 2:2 (kon.) | Břeclav – Kroměříž 2:4 (kon.)
MSK Břeclav
2:4 (1:1)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 23.05.2015, 16:30 • Na Lesní • Moravskoslezská fotbalová liga

To je ode mě pro dnešek všechno, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek víkendu. (18:22:09)

Po vyrovnané první půli vstoupili do druhého poločase lépe domácí. Ti dokázali zatlačit favorita a zvrátit stav utkání na svou stranu, v 66. minutě otočil skóre zápasu Horváth. Domácí udrželi vedení dvanáct minut, než v 78. minutě vyrovnal Budín. Na samotném konci zápasu se projevila větší zkušenost celku z Hané, který strhl vedení opět na svou stranu a po výhře 4:2 si veze z Břeclavi tři body.

90

90
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Hosté vystavují razítko na svou dnešní výhru, Ferko se v šestnáctce dostal přes bránícího hráče a nacentroval na vzdálenější tyč JANU BERÁNKOVI, jenž po výborném centru poslal míč do brány.

88
    Následně domácí zahrávali rohový kop, Simandl centroval do ohně, ale Petr s pomocí obránců celou situaci vyřešil.

88
    Domácí chtějí vyrovnat, Simandl rozehrával skoro od půlící čáry míč, ovšem na míč si počíhal hráč soupeře.

87
    Hosté těsně před koncem zasazují svému soupeři těžký direkt. Na centrovaný míč z rohového kopu si vyskočil VÁCLAV LÁTAL a hlavou uklidil míč do brány. Velká radost střídačky hostí.

86
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Kutra, přichází Ferko.

85
    Hosté vzápětí aktivitu domácího celku utnuli.

85
    Nyní operují na polovině soupeře domácí.

84
    Obrovská šance hostujícího celku zůstala nevyužita. Zezula omylem namazal Žákovi, který ve velmi dobré pozici trefil boční síť.

83
    Žák to zkusil po zemi zpoza šestnáctky, jeho pokus doprostřed brány nedělal Prokopovi žádné problémy.

81
    Jeden z hráčů Hanácké Slavie vnikl do šestnáctky a centroval na vzdálenější tyč, jeho záměr vystihl Prokop a vyboxoval míč mimo nebezpečí.

81
    Po rohovém kopu se k míči dostal Paděra, jeho pokus zpoza šestnáctky mu vůbec nesedl.

80
    Wallisch obešel bránícího hráče Kroměříže a v poslední chvíli vyslal pěkný centr, který ovšem žádný z jeho spoluhráčů nezasáhl.

79
    Zezula nepustil Žáka do šestnáctky a míč tak má Břeclav.

78
    Hosté se nakonec z krátkodobého tlaku prosazují a vyrovnávají. Po rohovém kopu hlavičkoval jeden z hráčů do tyče, následně míč dorazil za Prokopova záda ŽÁK.

76
    Carvalho se šikovně uvolnil mezi dvěma hráči a vypálil po zemi, jeho pokus k bližší tyči vytěsnil Petr mimo bránu.

75
    Exekuce se ujal Hromek, míč z jeho kopačky vyboxoval pozorný Prokop.

75
    Po faulu Carvalha budou zahrávat standardku hosté.

74
    Střídání v týmu MSK Břeclav: ze hřiště odchází Jurčík, přichází Wallisch.

73
    Domácí jsou aktivnější, nyní s míčem operoval Pospiš, ale nakonec přes obránce Kroměříže neprošel.

70
    Při rychlém protiútoku MSK centroval Jurčík do šestnáctky, ovšem žádného ze spoluhráčů nenašel.

69
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Mazouch, přichází Beránek.
    Střídání v týmu MSK Břeclav: ze hřiště odchází Horváth, přichází Stange.

68
    Centr jednoho z hráčů Kroměříže zaplachtil hodně mimo bránu.

67
    Střídání v týmu MSK Břeclav: ze hřiště odchází Fojtík, přichází De Carvalho Serra.

66
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Domácí otáčejí stav utkání. Pavel Simandl si vzal míč, individuálně se prodral přes dva hráče a vystřelil, jeho pokus vyrazil Petr před sebe do míst, kam nabíhal ANTONÍN HORVÁTH, jenž míč uklidil do brány.

65
    Břeclavští chvíli operovali s míčem kolem šestnáctky, nakonec Jurčík centroval do šestnáctky a míč posbíral Petr.

63
    Kutra centroval od pomezní čáry na bránu, což trochu zaskočilo obranu domácích, nakonec vše hasil Prokop.

62
    Žlutou kartu dostává (MSK Břeclav).

60
    Rychlou akci Kroměříže zakončoval Kutra hlavou, ta mu ovšem příliš nevyšla.

59
    Z následné standardní situace nahrával Simandl po zemi na Horvátha, který pálil mimo bránu.

58
    Za ostrý zákrok Tomáše Netopila neváhal rozhodčí vytáhnout žlutý karta.

57
    Hromek hlavičkoval v blízkosti brány domácího celku těsně mimo.

54
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Strašák, přichází Hromek.

54
    Po následném rohovém kopu hlavičkoval jeden z hráčů Břeclavi mimo bránu.

53
    Neubertovu jedovatou střelu zpoza šestnáctky Prokop vyboxoval nad bránu.

52
    Kombinace Břeclavi tratila na nepřesnosti, Simandl našel jen kopačku bránícího hráče.

51
    Kutra se ocitl v šestnáctce, jenomže Hloch svým důrazem značně znepříjemnil kroměřížskému hráči střelu.

50
    Na druhé straně předvedl dobrý obranný skluz Cverna, který vykopl míč pronikajícímu Horváthovi.

50
    Na druhé straně se pokoušel prodrat do zakončení Strašák, vše zhatil včasným obranným zákrokem Hloch.

49
    Simandl zahrával rohový kop, ten však neznamenal pro Petra větší ohrožení.

48
    Horváth měl našlápnuto s míčem u postranní čáry, než stihl útočník Břeclavi cokoliv vymyslel, vykopl mu míč Budín.

47
    Jurčík centroval do šestnáctky, míč z jeho kopačky zamířil vysoko nad.

46

V prvním poločase dnešního klání měli dlouho více ze hry hosté, což vyústilo v jejich první branku ve 12. minutě, kdy se prosadil Cverna. Jenomže ve druhé polovině první pětačtyřicetiminutovky měli trochu více ze hry domácí a nakonec se dočkali vyrovnání. V 36. minutě se z přímého volného kopu prosadil Simandl.

45

44
    Žlutou kartu dostává Pospiš (MSK Břeclav).

42
    Žlutou kartu dostává Jurčík (MSK Břeclav).
    Žlutou kartu dostává Strašák (SK HS Kroměříž).

Omlouváme se za technické problémy.

36
    Tak to byl nádherný fotbalový moment. PAVEL SIMANDL se ujal exekuce přímého volného kopu a míč z jeho kopačky zaplachtil k levé tyčce brány Radka Petra.

35
    Paděra byl faulován v bezprostřední blízkosti šestnáctky, výhodná standardka pro MSK.

34
    Jurčík sice obehrál jednoho z bránících hráčů Kroměříže, vzápětí mu ovšem nevyšla přihrávka na Jurčíka.

33
    Simandl poslal vysoký centr na hranici šestnáctky, kde stál Fojtík, ten šikovnou hlavičkou prodloužil míč do pokutového území na Horvátha, který z voleje přestřelil bránu.

33
    Rozhodčí nachytal v ofsajdu Neuberta.

30
    Strašákovu přihrávku vystihl a vzápětí poslal daleko od vlastní šestnáctky Košut.

29
    Mazouch se snažil obloučkem najít spoluhráče, míč ovšem zpracoval Zezula.

29
    Hru rovněž kouskují nepřesnosti na obou stranách.

27
    Salachna chtěl vysunout Žáka, jeho přihrávka byla ovšem příliš prudká, než aby ji druhý jmenovaný stačil doběhnout.

26
    Nadále se hraje na obě strany, tato pasáž utkání však zatím nenabízí žádné střelecké pokusy.

24
    A znovu zastavil rodící se akci břeclavského týmu hvizd rozhodčího, tentokrát stál v ofsajdu Pospiš.

23
    Pospiš hledal Jurčíka, který běžel za míčem, ale zbytečně. Pomezní rozhodčí zvedl praporek – ofsajd.

22
    Někdejší velký talent českého fotbalu Radek Petr hledal dlouhým centrem některého ze svých spoluhráčů u šestnáctky, míč zasáhl Zezula.

22
    Zdá se, že v posledních minutách se hra vyrovnala a nyní se hraje na obě strany.

20
    Po krátkém pobytu domácího celku na polovině soupeře, se opět hraje v blízkosti Prokopa.

19
    Simandlův rohový kop hlavičkoval Klusák mimo bránu.

19
    Fojtík dostal míč na polovinu soupeře a vzápětí vybojoval rohový kop, který bude vůbec prvním v tomto zápase.

19
    Hosté nadále vládnou první půli tohoto utkání, nyní pálil zpoza šestnáctky Strašák, jeho pozemní pokus zaplachtil těsně mimo levou tyč brány Lukáše Prokopa.

17
    Látalův vysoký centr do šestnáctky se stal snadnou kořistí pro Prokopa.

15
    Žák se dokázal prodrat přes dva hráče MSK a posunout míč na Kutru, který pálil z bezprostřední blízkosti brány, Prokop vytáhl parádní zákrok pravou nohou.

14
    Hosté jsou po vstřelené brance nadále aktivnějším mužstvem, hraje se převážně na polovině domácího celku.

12
    Hosté se dostávají do vedení. Po zmatcích v obraně se míče chopil Filip Žák, nahrál jej na ONDŘEJE CVERNU, který jej svému spoluhráči vrátil, aby dostal vynikající přihrávku, po níž se Cverna ocitl před Prokopem, jehož prostřelil střelou mířenou mezi nohy.

11
    I domácí se pokusili o útočnou aktivitu, jejich snaha ovšem byla přerušena hned v zárodku.

10
    Tlak Kroměříže ovšem neskončil a nakonec vyústil ve střelu jednoho z hostujících hráčů, který ovšem vysoko přestřelil branku domácích.

9
    Strašák se prodral do šestnáctky a z úhlu přihrával před bránu na vzdálenější tyč, hrozící nebezpečí zažehnal Hloch, který poslal míč mimo pokutové území.

7
    Rozhodčí posoudil osobní souboj Neuberta s Klusákem jako faul prvního jmenovaného.

7
    Hosté operovali s míčem u postranní čáry, Neubert to vzal na sebe, ale přes domácí obranu neprošel.

6
    I domácí zahrávali první standardku, Simandl hledal a našel Horvátha, který následně ztratil míč.

5
    Neubert mohl jít sám na brankáře, ke smůle hostujícího celku jej ovšem zastavil zvednutý praporek pozemního rozhodčího.

4
    Na centr Strašáka vyběhl z brány Prokop a vyboxoval míč mimo šestnáctku.

4
    Po faulu na Strašáka budou hosté zahrávat první standardní situaci zápasu.

3
    Zezula hledal uličkou jednoho ze svých spoluhráčů v šestnáctce, záměr mu nevyšel.

2
    O první střelu zápasu se postaral hostující Lukáš Kutra, který si naběhl s míčem na střed a vypálil nad bránu.

1
    Zezula se pokusil z pravé strany přetáhnout míč na druhou stranu, jeho pokus mu nevyšel.

1

Deštivé počasí není příliš příznivou kulisou pro fotbal, obě mužstva ovšem nyní nastupují na hřiště, domácí ve žlutomodrých dresech , hosté dnešní zápas odehrají v bíločervené kombinaci.

MSK Břeclav: Prokop – Košut, Klusák, Fojtík, Hloch, Simandl (K), Paděra, Horváth, Zezula, Jurčík, Pospiš
    Náhradníci: De Carvalho Serra, Tetur, Stange, Wallisch, Svoboda, Bíza

SK HS Kroměříž: Petr – Cverna, Látal, Salachna, Strašák, Netopil, Budín, Kutra, Žák, Mazouch (K), Neubert
    Náhradníci: Kašík, Hromek, Beránek, Stojkovski, Silnica, Ferko, Unger

Rozhodčí: Ondráš – Ogrodník, Drozdy.

Jak napovídá postavení obou týmů v tabulce, působení zmíněných celků v jarní části MSFL je diametrálně odlišné. Zatímco domácí Břeclav za celou jarní část sezony vyhrála jedinkrát a nasbírala hubených sedm bodů, Kroměříž nastřádala již devatenáct bodů a za celou dobu trvání jarní části dosud pouze jednou poznala hořkost porážky.

Dnes nás čeká duel týmů z opačných pólů tabulky, Kroměříži patří se ziskem 47 bodů druhé místo tabulky MSFL, zatímco Břeclav se nachází se ziskem 24 bodů na druhém místě od konce, tedy na předposlední patnácté pozici.

Hezké sobotní odpoledne při sledování online přenosu z utkání 27. kola MSFL mezi MSK Břeclav a SK HS Kroměříž.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.