Thajsko – Německo 0:4 (kon.) | Pobř. slonoviny – Norsko 1:3 (kon.) | Nizozemsko – Kanada 1:1 (kon.)
Čína – Nový Zéland 2:2 (kon.) | Ekvádor – Japonsko 0:1 (kon.) | Švýcarsko – Kamerun 1:2 (kon.)
Švýcarsko
1:2 (1:0)
Kamerun
Úterý 16.06.2015, 23:00Mistrovství světa - ženy

Kamerunky hrály v druhé půli lépe, než Švýcarky, a tak po zásluze zápas otočily. Připisují si tak do tabulky velecenné 3 body a postupují ze druhého místa. Naopak Švýcarsko bude čekat na těžšího soupeře, neboť postupuje ze třetí příčky. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost. Na přečtenou. (00:53:48)

90+5

90+5
    Brankářka Kamerunu si lehla na zem a ukazuje, že nemůže pokračovat. Tohle zdržování je už vážně trapné, neboť z posledních dvaceti minut Kamerunky proležely dobrých sedm, osm.

90+4
    Švýcarky se tlačí, jak jen to jde, ale stále ne a ne proklouznout za obranu soupeře.

90+3
    Centrovaný míč do vápna nepřinesl nebezpečí pro branku Kamerunu. Švýcarky to mají těžké, neboť hra je nesmírně rozkouskovaná.

90+2
    Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Ongueneová, přichází Akabaová.

90+2
    Žlutou kartu dostává Enganamouitová (Kamerun).

90
    Nastavovat se bude 5 minut.

88
    Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Zougaová, přichází Nganiová.

88
    Do vápna Kamerunu přilétl zajímavý centr, ale obrana jej odvrátila do bezpečí!

87
    Kamerunky se snaží co nejdéle zdržovat, což se jim zatím daří.

85
    Švýcarky se snaží prokousat kupředu, ale Kamerun brání na jedničku a příliš prostoru nenabízí.

84
    Hra je až nyní znovu puštěna, Švýcarsku utíká čas velmi rychle.

82
    Waltiová poslala k zemi soupeřku, trestem je žlutá karta.

80
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Dickenmannová, přichází Remundová.

78
    Hodně špatný signál Švýcarek, míč končí u obrany soupeře.

77
    Švýcarsko si vybojovalo rohový kop.

74
    Akce Švýcarska skončila kvůli nepřesné přihrávce, míč si tak přebraly Kamerunky a míří kupředu.

72
    Mohlo být vyrovnáno! Crnogorčevičová dostala skvělou přihrávku za obranu, ale míč trestuhodně minula, a tak zakončení bylo více než nepovedené.

71
    Zougaová dostala ideální přihrávku do vápna, ale ze skvělé pozice nastřelila míč pouze do bránící Švýcarky! Roh.

69
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Hummová, přichází Aigbogunová.

68
    Žlutou kartu dostává Meffometouová.

65
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Kiwičová, přichází Bernauerová.

65
    Švýcarky nyní působí mírně zaskočeně, což by je mohlo v pozdějších minutách také mrzet.

64
    Kamerun i po vstřelené brance pokračuje v náporu.
    Medeieine NGONOVÁ - 1:2

62
    Kamerun právě vstřelil branku!
    A je to 2:1 pro Kamerun! MADEIEINE NGONOVÁ si naskočila na milimetrový centr a přesnou hlavičkou prostřelila brankáře.

62
    Další rohový kop pro Kamerun.

61
    Ngonová se dostala k hlavičce, ale nedokázala ji usměrnit mezi tři tyče.

60
    Tlak Kamerunu nadále roste, Švýcarsko je nyní tím týmem, který tahá za kratší konec.

58
    Ongueneová vyslala z těžké pozice zajímavou střelu, ta však skončila mimo tři tyče.

57
    Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Nchoutová, přichází Ngonová.

56
    Kamerun nadále pokračuje v náporu na branku soupeře.

55
    Enganamoutiová se dostala do vápna, ale míč si nešťastně ukopla do zámezí.

52
    Kamerun se sice dostal před vápno soupeře, tam však nic nevymyslel, a tak míří kupředu Švýcarsko.

50
    Naprosto tragicky sehraná standardní situace Švýcarska. Střílený centr Moserové dolétl do zámezí, odkop.
    Gabrielle ONGUENEOVÁ - 1:1

47
    Kamerun vyrovnává! GABRIELLE ONGUENEOVÁ dostala míč do vápna, na nic nečekala a milimetrovou ranou rozvlnila síť.

46

První poločas patřil Švýcarkám, i když i Kamerunky dokázaly hrozit z rychlých brejků. Jediný gól dala ve 24. minutě Crnogorčevičová. Uvidíme, jak dopadne druhý poločas, zůstaňte s námi.

Sudí nenastavil ani minutu, a tak je poločas u konce.

45

45
    Ongueneová si naskočila na centr, ale její hlavička končí vysoko nad.

44
    Kamerunky se dostaly do rychlého kontru, ale finální pas Enganamouitové adresáta nenašel.

43
    První půle pomalu spěje ke svému konci. Uvidíme, zdali se ještě jednomu z týmů podaří skórovat.

41
    Zoungaová střílela ze střední vzdálenosti nad břevno.

40
    Ongueneová se prokousala až do vápna, ale její finální přihrávka adresáta nenalezla.

38
    Švýcarky nadále tlačí na soupeřovu obranu, ta zatím ale drží.

36
    Hummová si ve vápně naskočila na zajimavý centr, ale její hlavičku vyrazila pohotovým zákrokem Ngo Ndomová!

35
    Žlutou kartu dostává Nchoutová (Kamerun).

33
    Yangová vyslala z dobrých pětadvaceti metrů zajímavou střelu, kterou ale Thalmannová jistým zákrokem pokryla.

32
    Thalmannová výborně vyběhla a zachytila míč před dotírajícími hráčkami soupeře.

31
    Zougaová se opřela do střely z dobrých dvaceti metrů, ale míč přelétl břevno.

28
    Přetažený centr dolétl až na zadní tyčku, tam však ze Švýcarek nedokázala ani jedna zakončit.

27
    Ana Maria CRNOGORČEVIČOVÁ - 1:0

24
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Švýcarsko se dostává do vedení! ANA MARIA CRNOGORČEVIČOVÁ dostala přihrávku do vápna a střelou do protipohybu brankářky uspěla.

22
    Ani z něj nepadl první gól zápasu.

21
    Bachmannová byla před brankářkou úplně sama, ale nedokázala ji překonat! Další roh pro Švýcarsko.

20
    Z rohu se Švýcarky neprosadily, stále však drží míč.

19
    Feudijová faulovala za cenu žluté karty, míč pro Švýcarsko.

19
    Manieová se protlačila k hlavičce, ale nasměrovala ji těsně vedle branky! Odkop od svatyně Švýcarska.

19
    Enganamouitová vybojovala rohový kop pro Kamerun.

18
    Centr do vápna Kamerunu sbírá Ngo Ndomová bez menších problémů.

16
    Hned dva centry se snesly do vápna Švýcarska, ani jeden z nich však nepřinesl nebezpečí.

16
    Kamerun bude zahrávat standardní situaci z dobrých pětatřiceti metrů.

13
    Rinastová nepropustila rozběhnutou Ongueneovou do vápna, Thalmannová tak byla bez práce.

12
    Crnogorčevičová si nabíhala na centrovaný míč za obranu, ale chyběl jí krok k tomu, aby na míč skutečně dosáhla.

11
    Yangová tvrdě srazila soupeřku, rozhodčí však kartu nevytahuje.

10
    Švýcarky opět drží míč ve své moci a kombinují na polovině soupeře.

9
    Ngo Ndomová musela vyběhnout a zachytit míč, jenž směřoval do vápna.

7
    Bachmannová tancovala u levé strany s míčem, ale nevěděla kudy projít do vápna, tak zvolila zpětný pas.

5
    Kamerunky to rozehrály na krátkou vzdálenost, nic z toho nakonec nebylo.

4
    Meffometouová se snažila projít po levé straně, ale byla sražena k zemi. Standardní situace.

2
    Centrovaný míč odvrátila pozorná obrana do bezpečí, Kamerun však nadále drží míč.

1
    Kamerun bude zahrávat zajímavou standardní situaci z levé strany.

1

Švýcarsko: Thalmannová – Maritzová, Waltiová, Kusterová, Rinastová -Bachmannová, Moserová, Kiwičová, Dickenmannová – Crnogorčevičová, Hummová
    Náhradníci: Abbeová, Aigbogunová, Bernauer, Betschart, Burkiová, Deplazes, Ismaili, Michel, Oehrli, Remund, Schwarz, Zehnder

Kamerun: N. Ngoová – Ejangueová, Awonaová, Manieová, Meffometouová – Feudijová, Yangová – Ongueneová, Zougaová, Nchoutová – Enganamouitová
    Náhradníci: Abenaová, Akabaová, Awachwiová, Bellaová, Enyegueová, Leuková, Mbororová, Ndjouhová, Nganiová, G. Ngová, Ngonová, Sonkengová.

Dnešní soupeři se potkají úplně poprvé, mírným favoritem je Švýcarsko. Pohodlně se tedy usaďte, přeji příjemný sportovní zážitek.

Kamerun má rovněž 3 body, skóre má však o něco horší – 7:2.
    V prvním zápase Kamerun porazil Ekvádor 6:0, ve druhém, stejně jako Švýcarsko, podlehl Japonsku – 2:1.

Švýcarsko má na svém kontě po dvou zápasech tři body, ke kterým patří výtečné skóre 10:2. Za něj může hlavně vysoká výhra nad Ekvádorem, přesněji 10:1. Utkání s Japonskem ale Švýcarky nezvládly a podlehly mu 1:0.

Dobrý večer! Vítám Vás u online přenosu z fotbalového Mistrovství světa žen! Na programu je zápas skupiny C, ve kterém se utká Švýcarsko a Kamerun. Zápasem, jehož výkop je naplánovaný na 23:00, Vás provede Radim Sochor.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.