Myjava – Zlín 2:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Třinec 3:0 (kon.) | Olomouc – Senica 1:1 (kon.)
Liberec – Táborsko 2:0 (kon.) | Teplice – Varnsdorf 2:3 (kon.) | Senec – Dunajská Streda 0:1 (kon.)
Chorzów – Opava 0:2 (kon.) | Olomouc – Piast Gliwice 4:1 (kon.) | FC Košice – Wisla Krakov 1:0 (kon.)
Cracovia – Ostrava 3:1 (kon.) | Ried – Podbrezová 1:2 (kon.) | Wiener – Ružomberok 0:0 (kon.)
Cracovia Krakov
3:1 (3:0)
FC Baník Ostrava
Sobota 27.06.2015, 17:00Přípravný zápas

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:51:06)

Utkání je u konce a z výhry 3:1 se raduje tým Cracovie Kraków. Polský tým ve druhé půli hodně zvolnil a přenechal více iniciativy hostujícímu celku. Baník však měl problém s přesností a ujala se až rána Zapaty z 84. minuty. Baník tak zápasovou přípravu nezačal optimálním způsobem a trenér má zajisté o čem přemýšlet.

90

90
    Ještě jedna rozehrávka Baníku, po dlouhém pasu však míč skončil v zámezí.

89
    Na druhé straně se do zakončení cpal Dialiba, nakonec ale bylo vše zbytečné, neboť byl v ofsajdu.

88
    Snížit na rozdíl jedné branky mohl Pyclík, jeho střela z pravého křídla ovšem skončila vysoko nad. Škoda, tohle bylo velmi nadějné.

87
    Po centru na první tyč a několika odrazech hlavičkoval Kouřil, jeho zakončení skončilo vedle branky.

86
    Rohový kop pro Baník. Rozehraje jej Mišák.

85
    Budinský polapil vysoký míč a okamžitě jej poslal na své spoluhráče.
    Manuel ZAPATA - 3:1

84
    Baník právě vstřelil branku!
    Baník se přece jen prosadil, když se na penaltě dostal k míči MANUEL ZAPATA a prudkou a hlavně dobře umístěnou ranou překonal Sandomierskiho.

81
    Na levé straně zůstal na chvíli volný Holzer, počkal si na polovysoký centr, položil se do střely, jeho volej ale k brance Sandomierskiho ani nezamířil.

79
    Ne ne, Cracovia hraje ve druhé půli o hodně hůře.

78
    Nízký centr skončil u obránců Baníku, je z toho rohový kop.

78
    Přímý kop pro Kraków z levé strany.

77
    Wdowiak svedl těsný souboj s Byrtusem, ten byl také úspěšnější a domácího hráče nepustil do zakončení.

75
    Je tu poslední čtvrthodina utkání.

73
    Król fauloval Mišáka, ostravský tým pojal následný přímý kop jako postupnou akci.

72
    Baník vystřídal, Alispahiće nahradil Zapata.

Aleš Pur

Branky: 4. Frydrych (vla.), 17. Cetnarski (pen.), 41. Szewczyk – 84. Zapata

Cracovia Krakov: Pilarz (45. Sandomierski) – Deleu (45. Król), Sretenovic (45. Polczak), Rymaniak, Zejdler – Dąbrowski (45. Wdowiak), Cetnarski, Kapustka (59. Kuligowski), Ortega (45. Budziński), Sewczyk (45. Dialiba) – Zjawiński (45. Jendřišek).
    FC Baník Ostrava: 1. poločas: Budinský – Vengřinek, Frydrych, Kaša, Helešic – Šichor, Bedecs – De Azevedo, Kukec, Alispahić – Dedić.
    2. poločas: Budinský – Celba, Bedecs, Kouřil, Byrtus – Matěj, Foltyn – Pyclík, Mišák, Holzer – Alispahić (72. Zapata)