Myjava – Zlín 2:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Třinec 3:0 (kon.) | Olomouc – Senica 1:1 (kon.)
Liberec – Táborsko 2:0 (kon.) | Teplice – Varnsdorf 2:3 (kon.) | Senec – Dunajská Streda 0:1 (kon.)
Chorzów – Opava 0:2 (kon.) | Olomouc – Piast Gliwice 4:1 (kon.) | FC Košice – Wisla Krakov 1:0 (kon.)
Cracovia – Ostrava 3:1 (kon.) | Ried – Podbrezová 1:2 (kon.) | Wiener – Ružomberok 0:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
2:0 (1:0)
FC SILON Táborsko
Sobota 27.06.2015, 11:00Přípravný zápas

Stejně tak jako poločas první, tak i poločas druhý nebyl nastaven ani o minutku. V dnešním přátelském utkání byl Liberec favoritem a tuto roli, vítězstvím 2:0, i potvrdil. Mezi střelce se zapsal Ndiaye a jeho spoluhráč Luckassen. Táborsko se snažilo, ale čestnou branku nevstřelilo. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního dne. (12:45:23)

90

88
    Liberec je u míče a pohybuje se s ním ve středu hřiště. Táborsko rozehrávku napadá, a tak hráči Liberce zapojují do hry i gólmana.

85
    Táborsko nechce zůstat bez vstřelené branky, a tak se snaží alespoň snížit. Štěstí však fotbalistům v červených dresech nepřeje.

81
    Táborsko teď mohlo snížit na 2:1, ale prudká střela rozechvěla pouze brankovou konstrukci.

75
    Liberec druhá vstřelená branka uklidnila a získal větší jistotu.
    Kevin LUCKASSEN - 2:0

71
    Liberec právě vstřelil branku!
    KEVIN LUCKASSEN obdržel přesnou přihrávku od spoluhráče, prodral se mezi třemi bránícími protihráči a přesnou trefou nedal gólmanovi šanci.

66
    Fandové Liberce si přejí ještě jeden gól a svým oblíbencům to dávají hlasitě najevo.

65
    Hráče Liberce podporuje i skupinka fanoušků, která se přijela podívat na dnešní přípravné utkání.

61
    Autor standardní situace branku pro Táborsko nevytěžil, protože pozorný gólman Liberce uklidil míč do náruče.

61
    Liberec se musí bránit, protože Sus fauloval a Táborsko bude zahrávat volný přímý kop.

60
    Teď se sice Liberec do šance dostal, ale střelu pokryl brankář Táborska.

60
    Liberec by rád navýšil vedení na 2:0, ale zatím mu není přáno. Obrana Táborska je pozorná a dává pozor.

57
    Ofsajd připravil Liberec o útočnou akci. Rozehrávat bude gólman Táborska.

56
    Hráči Táborska rozehráli nakrátko, ale svého soupeře neohrozili. K dispozici teď mají autové vhazování.

55
    Táborsko se teď dobře protáhlo přes pravou stranu, odkud pak vyšel i centr do vápna. Nicméně jeden z obránců Liberce odhlavičkoval míč do zámezí, takže se ke střele nikdo v červeném nedostal. Následuje roh pro FC MAS Táborsko.

54
    Žádnou vyloženou šanci jsme ve druhém poločase prozatím nezaregistrovali. Doufejme, že se výkon obou mužstev zlepší.

52
    Táborsko zabojovalo a získalo balon pro sebe. Uvidíme, zda vymyslí nějakou útočnou akci.

Lucie Rapantová

Branky: 19. Ndiaye, 71. Luckassen

Karty:   17. Pimpara (LIB)

FC Slovan Liberec: 1. poločas: Hroššo – Coufal, Pimpara, Pokorný, Fleišman – Sus, Pavelka, Sackey, Ndiaye – Bakoš, Šural.
    2. poločas: Lukáš – Mudra, Hovorka, Karišik, Bartošák – Habojič, Folprecht, Novotný, Bláha, Hadaščok – Luckassen.

FC SILON Táborsko: Maťašovský – Ciku, Hovorka, Presl, Hanzlík – Nešický, Šiml, Javorek, Cíferský, Mráz – Strnad.