Myjava – Zlín 2:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Třinec 3:0 (kon.) | Olomouc – Senica 1:1 (kon.)
Liberec – Táborsko 2:0 (kon.) | Teplice – Varnsdorf 2:3 (kon.) | Senec – Dunajská Streda 0:1 (kon.)
Chorzów – Opava 0:2 (kon.) | Olomouc – Piast Gliwice 4:1 (kon.) | FC Košice – Wisla Krakov 1:0 (kon.)
Cracovia – Ostrava 3:1 (kon.) | Ried – Podbrezová 1:2 (kon.) | Wiener – Ružomberok 0:0 (kon.)

Teplice právě vstřelily branku!
    Tak přeci jen se domácím podařilo snížit. Po rohu Mozola se trefil hlavou přesně TOMÁŠ VONDRÁŠEK.

90
    Domácím se přes závěrečný nápor nedaří snížit. Obrana Varnsdorfu brání velmi zodpovědně.

86
    Teplice posílají centry do vápna, ale větší šance si nevytváři.

83
    Opět se hraje před teplickou brankou.

82
    Zatímco v první půli byl Varnsdorf nevýrazný, ve druhém poločase předvádí skvělý fotbal.

73
    Martan mohl završit hattrick, ale sám před Slavíkem poslal míč těsne vedle.

69
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Hosté se ujímají dvoubrankového vedení během chvilky. Svou druhou branku v utkání přidal střelou zblízka LADISLAV MARTAN.

68
    Za obranu Teplic se dostal RADIM JURČA, který svou individuální akci zakončil zcela neomylně.

68
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Chukwuma, přichází Polanský.

65
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Potočný, přichází Jindráček.

58
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Vachoušek, přichází Mozol.

52
    LADISLAV MARTAN proměnil pokutový kop po faulu Jablonského a vyrovnává tak na 1:1.

51
    Byla nařízena penalta pro FK Varnsdorf.

46

45

41
    Teplice mají navrch a zůstávají v mírném tlaku. Domácí nezužitkovali několik standardních situací z posledních pár minut.

37
    Hostující Varnsdorf stále čeká na první vážnější akci v dnešním utkání. Brankář Slavík nemá v prvním poločase příliš práce.