Lipt. Mikuláš – Martin 1:4 (kon.) | Olomouc – Poprad 0:0 (zruš.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:3 (2:1 po s.n.)
Litvínov – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Břeclav 4:3 (kon.) | Prostějov – Třebíč 3:2 (kon.)
Šumperk – Vsetín 1:5 (kon.) | Litoměřice – Mountfield HK 3:6 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 3:1 (kon.)
Slavia – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 4:5 (0:1 po s.n.) | Skalica – Piešťany 1:2 (kon.)
Kobra – Klatovy 4:6 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 6:7 (0:1 po s.n.) | Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 5:6 (kon.)
Opava – Nový Jičín 6:5 (1:0 po s.n.) | Plzeň – K. Vary 3:4 (1:2 po s.n.) | Kometa Brno – HC Slovan 5:1 (kon.)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
5:6 (4:2, 1:2, 0:2)
BK Havlíčkův Brod
Úterý 11.08.2015, 18:00 • MANN + HUMMEL ARENA TŘEBÍČ • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dobrý den, vítám Vás z MANN + HUMMEL arény z Třebíče u on-line přenosu přípravného zápasu mezi domácími HC Moravské Budějovice a hostujícími BK Havlíčkův Brod.

Oba týmy čeká první přípravné utkání před začátkem nové sezóny, a to na zimním stadionu v Třebíči. Favorit zápasu by měl být Havlíčkův Brod, který se v minulé sezóně trápil a sestoupil z první hokejové ligy do druhé. Moravským Budějovicím se minulý rok také moc nedařilo, skončili totiž až v druhé polovině tabulky právě 2. ligy.

Na co se zaměřit?

Lukáš Havel
    Za zmínku stojí hráč Moravských Budějovic, který minulou sezónu působil v Třebíči, kde nastřádal v základní části 31 bodů (17 gólů+14 asistencí) a v Play-off, kde v devíti zápasech posbíral 16 bodů (7 gólů+9 asistencí)

HC Moravské Budějovice 2005: Bača (Šťastný) – Sobotka, Jakeš, Forman, Randa, Pelikán, Zahradný, Latner, Barták, Rytnauer, Havel, Pěška, Mikeš, Trojan, Lupač, Račický, Telesz, Matějka, Krutiš

BK Havlíčkův Brod: Pánec (Dusík) – Pelen, Vala, Mečiar, Lobo, Kříž, Mendl, Bedan, Ludvík, Brebera, Doležal, Křesťan, Blažek, Havel, Szilva, Chlubna

Oba týmy už jsou na ledě.

00:01

Úvodní buly vyhrávají Rebelové.

00:25
    Hned v úvodu zápasu vidíme tvrdou hru hostujících.

01:08
    V první minutě se hraje pouze v útočné třetině Žihadel.

01:41
    První spálená tutovka! Tomáš Račický dostal skvělou přihrávku a bohužel pro domácí netrefil odkrytou bránu.

02:28
    Lukáš Havel nahazoval puk před bránu, ale jeho spoluhráč puk míjí a netrefuje puk.

02:58
    Žihadla kombinují ve svém obranném pásmu.

03:17
    Mečiar řídil rozehrávku hostujících, ale nikdo z jeho spoluhráčů puk nedostihl, zakázané uvolnění.

03:59
    Žihadla se nemohou vymanit ze své obranné třetiny.

04:55
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
    Moravské Budějovice se ujímají vedení. TOMÁŠ RAČICKÝ si nabruslil do slibné pozice, do které mu nahrál Michal Telesz a nemýlil se. Asitence: Michal Telsez

05:20
    Tomáš Mečiar(HAVL) míří na trestnou lavici. Odsedí si 2 minuty za podražení.

05:29
    Žihadla navyšují svoje vedení! ROMAN BARTÁK dorazil puk do brány, který vypadl ze skrumáže hráčů. Asistence: Jakeš.

Havlíčkův Brod si zahraje také přesilovku. Na trestnou lavici míří Mikeš (MOR).

06:01
    ŽIHADLA utíkají na rozdíl 3 branek. O individuální akci se postaral DAVID LUPAČ.

07:01
    Máme tu střídání brankářů. Do hostující brány se postaví Lukáš Dusík.

07:11
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Havlíčkův Brod stahuje vedení Moravských Budějovic, jeden z obránců nahodil puk, a VLADIMÍR SZILVA nekompromisně dorazil mezi tři tyče.

08:33
    Hra se nyní trochu uklidnila.

09:53
    Rebelové jsou nyní pod velkým tlakem.

10:19
    Žihadla neustále kombinují v útočné třetině, ale nedaří se jim vystřelit na bránu soupeře.

10:54
    Žihadla využili svého tlaku a navyšují své vedení o 3 branky! Roman Mikeš si vzal puk, projel středním pásmem, poté posunul puk ONDŘEJOVI PĚŠKOVI a ten s klidnou hlavou zasunul puk do brány. Asistence: Roman Mikeš

11:49
    Po gólu Žihadel se tlačí do útoku Rebelové.

12:56
    Rebelové jeli ve dvou na jednoho, ale zakončující útočník netrefil bránu. Bača dnes moc práce zatím neměl.

13:37
    Puk končí mimo hrací plochu. Vhazování před Dusíkem.

14:14
    Lupač si jde odsedět tvrdý zákrok, který inkasoval jeden z domácích hráčů. 4 minuty – Hrubost.

14:20
    Rebelové stahují náskok Žihadel. DAVID VALA si najel do dobré pozice a velkou ránou prostřelil Baču. Asistence: Václav Pelen, Tomáš Chlubna

15:51
    Žihadla jsou trochu opaření z druhého gólu, tak se hraje neustále v útočné třetiny Rebelů.

16:21
    Moravské Budějovice v plném počtu.

16:49
    Týmy bojují o puk ve středním pásmu.

17:28
    Rebelové si nahrávají puk v útočné třetině, ale Žihadla je nepouští ke střele.

20:00

V první třetině jsme viděli tvrdý hokej ve velkém tempu a také plno branek. Moravské Budějovice po první třetině zaslouženě vedou 4:2. Zůstaňte s námi!

20:01

20:22
    O úvodní střelu druhé třetiny se postaral Pěška.

20:56
    Do útoku se řítili domácí, ale jeden z hráčů byl za modrou čárou dřív. Ofsajd.

21:45
    Moravské Budějovice jsou v zatím druhé třetině aktivnější.

22:27
    Puk byl stečován mimo hrací plochu. Vhazování po pravici Dusíka.

22:58
    Hosté se neustále nemohou vymanit z vlastní třetiny.

23:20
    Zakázané uvolnění hostujících.

23:22
    Ihned po vhazování střílel Lupač, ale Dusík tuto střelu kryje.

23:59
    Jiří Forman pálil dělovku od modré čáry, ale i ta končí v lapačce Dusíka.

24:38
    Oproti první třetině se hraje v menším tempu.

25:29
    Martin Sobotka vypálil od modré čáry dělovou ránu, ale střela opět končí na chráničích Dusíka.

26:39
    Havlíčkův Brod opět snižuje vedení Žihadel. Pavel Blažek vyvezl puk z vlastní třetiny a krásnou nahrávkou našel svého spoluhráče VÍTA KŘESŤANA a ten v klidu uklidil puk mezi tři tyče. Asistence: Pavel Blažek

27:09
    Moravské Budějovice si zahrají přesilovku, Marek Havel si odsedí 2 minutový trest za sekání.

27:46
    Žihadla jsou ve velkém tlaku, neustále obstřelují Dusíkovu branku, ale hostující tým se dostal k puku a vyhazuje.

28:38
    Domácí si nahrávali puk na modré čáře a vše vyústilo ke střele, avšak Dušík neměl zakrytý výhled, a tak střelu v klidu chytá.

29:09
    Hosté hrají v plném počtu.

29:57
    Tomáš Chlubna se obtočil kolem brány, ale Baču nenachytal.

30:53
    Nyní jsme svědky plno nepřesností z obou stran.

31:47
    Havlíčkův Brod si zahraje přesilovku. Martin Sobotka míří na trestnou lavici. 2 minuty – Nedovolené bránění.

32:19
    Jsme svědky trestného střílení, které pojede Tomáš Pěška.

32:20
    Pěška neproměnil! Dusík chytá!

32:33
    Tato přesilová hra se zatím hostujícím moc nedaří.

34:18
    Moravské Budějovice kombinují v obranném pásmu.

35:04
    Moravské Budějovice vstřelili další branku! Michal Telesz našel přihrávkou přes dvě čáry ONDŘEJE PĚŠKU, který si zpracoval puk a ihned vypálil. Dusík byl proti jeho dělovce bezmocný. Asistence: Michal Telesz

35:54
    Ihned po inkasované brance Havlíčkuv Brod snižuje! Maxmilián Bača udělal velkou chybu při výjezdu z brány, protože z rohu naservíroval puk přímo před bránu, kde se nacházel LUKÁŠ BREBERA. Asistence: Tomáš Ludvík

37:01
    Bruslaři si zahrají další přesilovou hru. Tomáš Latner si je odpykat menší trest za držení.

37:50
    Hostujícím se zatím tato přesilová hra nedaří.

38:24
    Domácí se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:01
    Žihadla v plném počtu.

39:09
    V závěru druhé třetiny jde Havlíčkův Brod do čtyřech. Dušan Mendl si jde odpykat 2 minutový trest za podražení.

40:00

Ve druhé třetině jsme viděli menší tempo hry oproti první třetině, ale i druhá třetina nám přinesla gólové trefy. Havlíčkův Brod stáhl náskok Moravských Budějovic na pouhou jednu branku. Moravské Budějovice budou dohrávat polovinu své přesilové hry ve třetí třetině. Poslední část hry začne asi za 12 minut.

Do brány se před třetí třetinou vrací hostující Pánec.

40:01

41:00
    Roman Mikeš dostal puk před prázdnou bránu, ale netrefuje!

41:09

41:57
    Týmy se perou o puk ve středním pásmu.

42:24
    Bruslaři se snaží dostat ke střele, ale domácí obrana je k ní nepouští.

42:57
    Zakázané uvolnění hostujících. Vhazování před Páncem.

43:29
    Lukáš Havel dostal puk do slibné pozice, avšak nedokázal zkrotit skákající puk, a mezi tři tyče tak touš nedostal!

44:34
    Žihadla kombinují ve své útočné třetině.

45:01
    Mikeš se pokusil o střelu z malé vzdálenosti, ale trefil jen jednoho z obránců hostujících.

45:37
    Havlíčkův Brod je pod velkým tlakem, vše končí střelou od modré čáry, kterou Pánec drží. Vhazovat se bude po jeho levici.

Dnešní utkání sleduje 250 diváků.

46:19
    Icing hostů.

46:39
    Budeme svědky druhého trestného střílení, které provede Havel!

46:40
    Marek Havel využívá trestné střílení a vyrovnává stav zápasu! 5:5

47:14
    Tomáš Latner nahodil puk na Pánce, ten radši puk přidržel.

48:09
    Hostující zahajují útočnou akci, avšak po druhé nepřesné přihrávce končí puk na hokejkách domácích.

49:54
    Domácí kombinují v útočné třetině a jsou ve velkém tlaku.

50:01
    David Vala míří na trestnou lavici, kde si odsedí 2 minuty za krosček.

50:50
    Z pohledu domácích je tato přesilovka velice podařená, jsou ve velkém tlaku a nepouštějí hostující ven z jejich obranné třetiny, ale nemohou se dostat ke střele.