Luleå – Rauma 4:3 (2:1 po s.n.) | Eisbären – Zürich 3:6 (kon.) | Kuopio – Třinec 4:3 (2:1 po s.n.)
JYP – Sheffield 3:0 (kon.) | Zug – Tappara 0:7 (kon.) | Pardubice – Davos 2:3 (kon.)
HV71 – Salzburg 4:1 (kon.) | Düsseldorf – Linz 6:3 (kon.) | Vienna Capitals – Kärpät 0:2 (kon.)
Ingolstadt – Braehead 5:2 (kon.) | Ženeva – Sparta 4:3 (po pr.)
HV71
4:1 (0:0, 0:0, 4:1)
EC Red Bull Salzburg
Sobota 22.08.2015, 19:00 • Kinnarps Arena, Jönköping • Hokejová Liga mistrů • Skupina 3

54:55
    Další zbytečný faul hostí a další přesilovka pro domácí tým.

50:27
    Na ledě to začíná jiskřit. Nyní inkasuje trest na dvě minuty Thörnberg za podražení a také Trattnig za vražení na hrazení.

50:02
    Hostující Kutlák si půjde na dvě minuty odpočinout za hrubost. Domácí mají výhodu přesilové hry a šanci utrhnout se na dvoubrankový odstup.

43:58
    Hosté faulovali a domácí tak mají výhodu přesilové hry.

32:34
    Welser podrazil protihráče a putuje na lavici hanby na dvě minuty.

24:52
    Hosté se dopustili faulu, HV71 mají výhodu přesilové hry. Raffl inkasuje trest za držení protihráče.

17:34
    Nyní je tu přesilovka pro hosty. Sandberg se provinil sekáním.

14:57
    Raffl inkasuje dvě minuty za sekání.

07:05
    Thomas Raffl nedovoleně zastavil pronikajícího hráče domácích a dostává dvě minuty za podražení.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 43. Berglund (Önerud), 49. Christensen (Thörnberg, Berglund), 52. Laine (Campoli), 53. Önerud (Bengtsson) – 41. Hughes (Duncan)

HV71: Ersberg (Pettersson Wentzel) – Berglund, Karalahti, Campoli, Obyrne, Johansson, Eidstedt – Thörnberg, Christensen (CTS), Brithén – Tedenby, Abbott, Laine – Önerud, Sandberg, Bengtsson – Sundh, Andersson, Ahl – Stenlund
    Trenér: Johan Lindbom

EC Red Bull Salzburg: Gračnar (Weinhandl) – Trattnig, Heinrich, Fahey, Connelly, Pallestrang, Kutlák, Viveiros – Duncan, Hughes, Ferriero – Raffl (CTS), Latusa, Komarek – Walter, Welser, Kristler – Rauchenwald, Cijan, Brucker – Beach
    Trenér: Daniel Ratushny

Rozhodčí: Hribik (CZE), Johansson – Ahlen (SWE), Malmqvist (oba SWE)