Kerkrade – Graafschap 1:0 (kon.) | Heerenveen – Eindhoven 1:1 (kon.) | Cambuur – Heracles 1:6 (kon.)
SC Cambuur Leeuwarden
1:6 (0:4)
Heracles Almelo
Sobota 22.08.2015, 20:45 • Cambuurstadion (Leeuwarden) [Kapacita: 11 230] • Nizozemská Eredivisie • 3. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:41:46)

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes byli jasně lepším týmem a zaslouženě tak vítězí a připisují si 3 body do tabulky. Domácí vstřelili první branku už v 7. minutě, když se přesně trefil Tannane. Tentýž hráč navíc vstřelil v prvním poločase ještě tři branky, a to ve 21., 29. a 41. minutě a prakticky tak rozhodl o dnešní výhře je týmu. Ve druhém poločase zvýšil v 58. minutě na 0:5 Weghorst. V 81. dokázal snížit na 1:5 Ogbeche, ihned po této brance však hosté vstřelili šestou branku, konkrétně Bruns a zasadili tak domácím poslední hřebíček do rakve.

Držení míče: 54% – 46%
    Střely celkem: 15 – 14
    Střely na branku: 3 – 10

90+1

90
    Gosens nyní tvrdě fauloval u pravého rohového paporku Narsingha a od rozhodčího vyfasoval žlutou kartu.

89
    Gladon se nyní dostal ke střele uvnitř vápna domácích, svou mířenou střelou na zadní tyč však míjí branku jen o kousíček.

88
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na polovině soupeře.

86
    Hosté nyní drží míč na svých kopačkách.

84
    Hosté střídají. Hřiště opouští autor čtyř branek Tannane a místo něj nastupuje van Ooijen.
    82. Thomas BRUNS - 1:6

82
    Heracles právě vstřelil branku!
    Hosté ihned vzápětí zvyšují na 1:6! Gladon našel skvělým přízemním centrem z levé strany hřiště ve vápně úplně volného THOMASE BRUNSE, a ten střelou k levé tyči zvyšuje na 1:6.
    81. Bartholomew OGBECHE - 1:5

81
    Cambuur právě vstřelil branku!
    Domácí snižují! BARTHOLOMEW OGBECHE se dostal z ničeho nic ke střele uvnitř vápna soupeře a střelou pod břevno nedal Castrovi žádnou šanci.

80
    Gladon nyní dostal skvělou přihrávku za obránce, v momentě přihrávky byl však v ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

79
    Bakker nyní napřáhl ke střele z velké dálky, střela mu však sedla a Castro musel předvést dobrý zákrok.

78
    Domácí nyní převážně brání a snaží se, aby nedostali další branky.

76
    Hosté střídají. Hřiště opouští Fledderus a místo něj nastupuje Gosens.

76
    Ogbecheho střelu z hranice vápna nyní skvěle vyrazil Castro do zámezí.

75
    Narsingh se nyní dostal ke střele z hranice vápna, do jeho střely však vložil nohu jeden z obránců a míč tečuje mimo branku.

74
    Fledderus se nyní dopustil útočného faulu a k míči se tak dostávají domácí.

Martin Penker

Branky: 81. Ogbeche – 7. Tannane, 21. Tannane (pen.), 29. Tannane, 41. Tannane, 58. Weghorst, 82. Bruns

Karty:   13. van der Laan (CMU), 20. Peersman (CMU), 28. Mac-Intosch (CMU) – 45+1. Fledderus (HRC), 47. Zomer (HRC), 90. Gosens (HRC)

SC Cambuur Leeuwarden: Nienhuis – Anderson, Mac-Intosch, van der Laan (46. Barto), Peersman – E. Bakker, Overgoor, van de Streek (63. Heerings) – F. Narsingh, Ogbeche, M. Rosheuvel (46. Berisha).
    Náhradníci: Zeinstra – Heerings, Barto, Mašek, Berisha, Steblecki, Schootstra.

Heracles Almelo: B. Castro – Droste, te Wierik, Zomer, Fledderus (76. Gosens) – Pelupessy, Bruns, Bel Hassani – Tannane (84. van Ooijen), Weghorst, Darri (73. Gladon).
    Náhradníci: Fij – Bosz, Gladon, Navrátil, van Ooijen, Gosens, García.

Rozhodčí: Liesveld – Kleinjan, Bluemink – Mulder