Kerkrade – Graafschap 1:0 (kon.) | Heerenveen – Eindhoven 1:1 (kon.) | Cambuur – Heracles 1:6 (kon.)
SC Cambuur Leeuwarden
1:6 (0:4)
Heracles Almelo
Sobota 22.08.2015, 20:45 • Cambuurstadion (Leeuwarden) [Kapacita: 11 230] • Nizozemská Eredivisie • 3. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:41:46)

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes byli jasně lepším týmem a zaslouženě tak vítězí a připisují si 3 body do tabulky. Domácí vstřelili první branku už v 7. minutě, když se přesně trefil Tannane. Tentýž hráč navíc vstřelil v prvním poločase ještě tři branky, a to ve 21., 29. a 41. minutě a prakticky tak rozhodl o dnešní výhře je týmu. Ve druhém poločase zvýšil v 58. minutě na 0:5 Weghorst. V 81. dokázal snížit na 1:5 Ogbeche, ihned po této brance však hosté vstřelili šestou branku, konkrétně Bruns a zasadili tak domácím poslední hřebíček do rakve.

Držení míče: 54% – 46%
    Střely celkem: 15 – 14
    Střely na branku: 3 – 10

90+1

90
    Gosens nyní tvrdě fauloval u pravého rohového paporku Narsingha a od rozhodčího vyfasoval žlutou kartu.

89
    Gladon se nyní dostal ke střele uvnitř vápna domácích, svou mířenou střelou na zadní tyč však míjí branku jen o kousíček.

88
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na polovině soupeře.

86
    Hosté nyní drží míč na svých kopačkách.

84
    Hosté střídají. Hřiště opouští autor čtyř branek Tannane a místo něj nastupuje van Ooijen.
    82. Thomas BRUNS - 1:6

82
    Heracles právě vstřelil branku!
    Hosté ihned vzápětí zvyšují na 1:6! Gladon našel skvělým přízemním centrem z levé strany hřiště ve vápně úplně volného THOMASE BRUNSE, a ten střelou k levé tyči zvyšuje na 1:6.
    81. Bartholomew OGBECHE - 1:5

81
    Cambuur právě vstřelil branku!
    Domácí snižují! BARTHOLOMEW OGBECHE se dostal z ničeho nic ke střele uvnitř vápna soupeře a střelou pod břevno nedal Castrovi žádnou šanci.

80
    Gladon nyní dostal skvělou přihrávku za obránce, v momentě přihrávky byl však v ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

79
    Bakker nyní napřáhl ke střele z velké dálky, střela mu však sedla a Castro musel předvést dobrý zákrok.

78
    Domácí nyní převážně brání a snaží se, aby nedostali další branky.

76
    Hosté střídají. Hřiště opouští Fledderus a místo něj nastupuje Gosens.

76
    Ogbecheho střelu z hranice vápna nyní skvěle vyrazil Castro do zámezí.

75
    Narsingh se nyní dostal ke střele z hranice vápna, do jeho střely však vložil nohu jeden z obránců a míč tečuje mimo branku.

74
    Fledderus se nyní dopustil útočného faulu a k míči se tak dostávají domácí.

73
    Hosté střídají. Hřiště opouští Darri a místo něj nastupuje Gladon.

72
    Darri se nyní dostal s míčem po levé straně až do vápna, následně však byl zdvojen a s míčem se dostal do zámezí.

71
    Narsingh se nyní ocitl v ofsajdu a hrát tak můžou hosté.

70
    Někteří z domácích fanoušků už opouštějí stadion.

69
    Tak ne, Te Wierik se zvedá a bude dále pokračovat ve hře.

68
    Te Wierik nyní zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů a bude muset být zřejmě ošetřen.

66
    Bruns však z tohoto přímého kopu trefil pouze dobře postavenou zeď.

65
    Darri byl nyní faulován velmi blízko hranice vápna a hosté tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.

65
    Domácím se vůbec nic nedaří a o míč celkem snadno přicházejí.

64
    Bruns se nyní dostal k zakončení uvnitř vápna domácích, svou mířenou střelou na zadní tyč však trefil pouze tu tyč.

63
    Domácí střídají. Hřiště opouští Van de Streek a místo něj nastupuje Heerings.

62
    Darri se nyní dostal s míčem zhruba na polovině hřiště až do zámezí a vhazovat tak budou domácí.

60
    Bel Hassani se nyní dostal s míčem středem hřiště až do vápna, poté se však k němu stáhl jeden z obránců a k zakončení ho nepustil.

59
    Narsingh se nyní dostal ke střele z hranice vápna, svou střelou však trefil pouze jednoho z obárnců.
    58. Wout WEGHORST - 0:5

58
    Hosté vedou už 0:5! WOUT WEGHORST dostal skvělou přihrávku za obránce, následně dokázal na dvakrát překonat Nienhuise.

57
    Berisha nyní dostal špatnou přihrávku do vápna od jednoho ze svých spoluhráčů a míč tak končí v zámezí.

57
    Domácí nyní kombinují s míčem na polovině soupeře.

56
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

54
    Míč se od rohového praporku dostal ve vápně na hlavu Weghorsta, ten však míč poslal pouze do pravé tyče!

54
    Hosté budou kopat roh.

52
    Darri se nyní prokličkoval s míčem po levé straně až do vápna, jeho následnou střelu na přední tyč však dokázal Nienhuis vyrazit do zámezí.

52
    Van de Streek se nyní dostal ke střele z hranice vápna, míč však poslal vysoko nad branku.

51
    Barto nyní dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

50
    Míč se od rohového praporku dostal pouze na hlavu te Wierika, a ten míč posílá mimo vápno.

50
    Domácí budou kopat roh.

49
    Peersman byl nyní faulován zhruba na polovině hřiště hrát tak můžou domácí.

47
    Zomer nyní fauloval na polovině hřiště jednoho z protihráčů a od rozhodčího si tak vysloužil žlutou kartu.

46
    Hosté rozehráli druhý poločas a ihned se tlačí do útoku.

46
    Domácí střídají. Hřiště opouští Van der Laan a Rosheuvel a místo nich nastupují Barto a Berisha.

46

První poločas je za námi. Hosté jsou zatím jasně lepším týmem a vše se jim daří. Na první branku jsme nemuseli ani tak dlouho čekat, už v 7. minutě se trefil Tannane. Další tři branky obstaral stejný hráč, a to tedy Tannane ve 21., 29. a 41. minutě. Domácím se zatím nic nedaří a pokud se ve druhém poločase nezlepší, tak můžou přijít ještě další branky do jejich sítě. Uvidíme tedy jak bude probíhat druhý poločas.

Držení míče: 43% – 57%
    Střely celkem: 4 – 5
    Střely na branku: 0 – 5

Druhý poločas začne přibližně v 21:47.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+1
    Fledderus nyní vyfasoval žlutou kartu za zdržování hry.

45+1
    Rozhodčí nastavuje 1 minutu.

45
    Právě se nám rozběhla poslední minutka prvního poločasu.

44
    Bruns nyní dostal skvělý centr do vápna z levé strany, při snaze se dostat do zakončení si však pomohl faulem.

43
    Jeden z domácích hráčů se nyní dopustil útočného faulu a hosté se tak opět dostávají k míči.
    41. Oussama TANNANE - 0:4

41
    Hosté vedou už o čtyři branky! OUSSAMA TANNANE se nyní skvěle prokličkoval středem hřiště až ke střele z hranice vápna, míč poslal krásně do pravé šibenice a hosté tak vedou 0:4.

40
    Míč se od rohového praporku dostal pouze na hlavu jednoho z obránců, a ten míč posílá mimo vápno.

40
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

38
    Tannane nyní mohl přidat další branku! S míčem se po pravé straně hřiště dostal až do vápna, jeho následnou střelu však dokázal Nienhuis skvěle vyrazit do zámezí.

38
    Rosheuvel se snažil míč poslat na zadní tyč k Andersonovi, ten však na míč nedoskočil a míč tak končí v zámezí.

37
    Van de Streek byl nyní faulován blízko hranice vápna a domácí tak budou zahrávat velmý zajímavý přímý kop.

36
    Weghorst nyní dostal skvělý centr do vápna z levé strany, na zadní tyči se ještě snažil míč vrátit do malého vápna, to se mu sice povedlo, tam však byl ale jen jeden z obránců.

34
    Anderson se nyní dopustil útočného faulu a hosté se tak dostávají k míči.

33
    Hosté nyní poslali míč až ke svému brankáři, a ten následně míč poslal dlouhým výkopem až na polovinu hřiště.

32
    Darri se nyní dopustil útočného faulu a hrát tak můžou domácí.

31
    Jeden z domácích hráčů nyní poslal nepřesný centr do vápna z pravé strany hřiště a míč tak končí v zámezí.
    29. Oussama TANNANE - 0:3

29
    Hosté vedou už o tři branky! OUSSAMA TANNANE kompletuje hattrick, když skvěle vybojoval míč na hranici velkého vápna a následnou střelou po břevno zvyšuje na 0:3!

29
    Weghorst je nyní ošetřován.

28
    Mac-Intosch nyní tvrdě fauloval na polovině hřiště Weghorsta a rozhodčí mu za tento faul uděluje žlutou kartu.

27

25
    Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a míč ztrácejí.

24
    Ogbeche se nyní dopustil útočného faulu a hrát tak můžou hosté.

23
    Hosté nyní chybovali v obraně, Castro však naštěstí pro svůj tým dokázal míč poslat do zámezí.
    21. Oussama TANNANE - 0:2

21
    OUSSAMA TANNANE poslal míč do proti pohybu brankáře a hosté tak vedou už 0:2!

20
    Hosté budou zahrávat pokutový kop! Peersman ve vápně fauloval Tannaneho a hosté tak budou kopat penaltu. Peersaman navíc vidí od rozhodčího žlutou kartu.

19
    Domácí nyní kombinují s míčem na vlastní polovině a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

17
    Darri nyní dostal příliš dlouhý pas do úniku po levé straně hřiště a míč tak končí v zámezí.

16
    Narsingh poslal do vápna centr z levé strany, míč se však dostal ve vápně pouze na hlavu Zomera, a ten míč posílá mimo vápno.

16

14
    Ogbeche nyní napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, míč však končí vysoko nad brankou.

14
    Jednomu z hostujících hráčů se však přímý kop vůbec nepovedl a míč tak končí pouze v rukavicích Nienhuise.

13
    Tannane byl nyní faulován na polovině soupeře van der Laanem a hosté tak budou zahrávat přímý kop. Van der Laan navíc vidí od rozhodčího žlutou kartu.

12
    Rosheuvel však míč poslal do vápna pouze na hlavu jednoho z obránců, a ten neměl problém míč poslat mimo vápno.

11
    Peersman byl nyní faulován na polovině soupeře a domácí tak budou zahrávat přímý kop.

10
    Rosheuvel se nyní dostal ke střele z hranice vápna, míč však napálil pouze do jednoho z obránců.

8
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách.
    7. Oussama TANNANE - 0:1

7
    Hosté se dostávají do vedení! OUSSAMA TANNANE si nyní navedl míč z pravé strany hřiště na střed a střelou zhruba z pětadvaceti metrů poslal míč přímo k levé tyči.

6
    Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na polovině soupeře.

5
    Hosté se nyní dostali do velké šance! Bruns se řítil s míčem po pravé straně hřiště sám na brankáře, místo střely však volil přihrávku do levé strany k nabíhajícímu Weghorstovi, ten se však k zakončení nedostal.

3
    Ogbeche nyní nedokázal na polovině soupeře zpracovat přihrávku od Narsingha a míč se tak od něj odráží do zámezí.

3

2
    Ogbeche nyní dostal skvělý pas za obránce, v momentě přihrávky byl však zhruba v metrovém ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

1
    Domácí rozehráli první poločas a nyní s míčem kombinují na vlastní polovině.

1

Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují ve žlutých dresech, hosté dnes obklékli černo-bílé pruhované dresy.

SC Cambuur Leeuwarden: Nienhuis – Anderson, Mac-Intosch, van der Laan, Peersman – E. Bakker, Overgoor, van de Streek – F. Narsingh, Ogbeche, M. Rosheuvel.
    Náhradníci: Zeinstra – Heerings, Barto, Mašek, Berisha, Steblecki, Schootstra.

Heracles Almelo: B. Castro – Droste, te Wierik, Zomer, Fledderus – Pelupessy, Bruns, Bel Hassani – Tannane, Weghorst, Darri.
    Náhradníci: Fij – Bosz, Gladon, Navrátil, van Ooijen, Gosens, García.

Rozhodčí: Liesveld – Kleinjan, Bluemink – Mulder.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Poslední 3 vzájemná utkání

Cambuur – Heracles 1:0
    Heracles – Cambuur 0:3 (KNVB Beker)
    Heracles – Cambuur 0:1

Heracles se momentálně nachází v tabulce na osmé příčce se třemi body. Po dvou odehraných zápasech mají na svém kontě 1 výhru a 1 porážku. Na venkovní půdě zatím odehráli jeden zápas, a to proti Rodě, který prohráli 3:1.

Posledních 5 zápasů

Heracles – Nijmegen 3:0
    Roda – Heracles 3:1
    Heracles – Veria 2:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
    Heracles – Sivassport 2:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
    Heracles – Oss 2:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)

Cambuur se momentálně nachází v tabulce na třinácté příčce s jedním bodem. Po dvou odehraných zápasech mají na svém kontě 1 remízu a 1 porážku. Na domácí půdě zatím odehráli jeden zápas, a to proti Feyenoordu, který prohráli 0:2.

Cambuur – Feyenoord 0:2
    Zwolle – Cambuur 2:2
    Kolín n. R. – Cambuur 2:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
    Cambuur – Kasimpasa 1:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
    Cambuur – Graafschap 2:3 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)

Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 3. kola nizozemské Eredivisie mezi SC Cambuur Leeuwarden a Heracles Almelo.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

Martin Penker

Branky: 81. Ogbeche – 7. Tannane, 21. Tannane (pen.), 29. Tannane, 41. Tannane, 58. Weghorst, 82. Bruns

Karty:   13. van der Laan (CMU), 20. Peersman (CMU), 28. Mac-Intosch (CMU) – 45+1. Fledderus (HRC), 47. Zomer (HRC), 90. Gosens (HRC)

SC Cambuur Leeuwarden: Nienhuis – Anderson, Mac-Intosch, van der Laan (46. Barto), Peersman – E. Bakker, Overgoor, van de Streek (63. Heerings) – F. Narsingh, Ogbeche, M. Rosheuvel (46. Berisha).

Heracles Almelo: B. Castro – Droste, te Wierik, Zomer, Fledderus (76. Gosens) – Pelupessy, Bruns, Bel Hassani – Tannane (84. van Ooijen), Weghorst, Darri (73. Gladon).

Rozhodčí: Liesveld – Kleinjan, Bluemink – Mulder