Skellefteå – Liberec 5:2 (kon.) | Sparta – Ženeva 5:2 (kon.) | Třinec – Kuopio 6:0 (kon.)
Kärpät – Vienna Capitals 4:0 (kon.) | Mannheim – Vítkovice 2:1 (3:1 po s.n.) | Salzburg – HV71 1:3 (kon.)
Bern – Linköping 1:7 (kon.) | Davos – Pardubice 5:3 (kon.) | Sheffield – Frölunda 1:4 (kon.)
Braehead – Ingolstadt 6:4 (kon.)
HC Oceláři Třinec
6:0 (1:0, 4:0, 1:0)
KalPa Kuopio
Sobota 05.09.2015, 18:00 • WERK ARENA • Hokejová Liga mistrů • Skupina 12

57:56
    Milan Doudera inkasoval úder vysokou holí a Nikko si za tento zákrok odpyká dvě minuty.

55:41
    Ale Oceláři dlouho v plném počtu nehráli, Cienciala si míří odpykat dvě minuty za podražení.

50:36
    Foltýn již dnes dohrál, za svůj faul totiž vyfasoval pětiminutový trest a trest do konce utkání za faul kolenem. Pětiminutový trest za třineckého obránce odpyká Chmielewski. Dalšími vyloučeními pak jsou Harjama a Klepiš za hrubost.

39:12
    Teď už se ale dvířka na trestné lavici otevírají a po faulu na Hrňu, jehož zahákoval Halonen, budou hrát Oceláři v pěti proti čtyřem.

38:50
    Katosalmi sekl do Hamerlíka i přesto, že už měl třinecký gólman kotouč pod kontrolou, což se nelíbilo domácím obráncům a bude se vylučovat. Klesla a Katosalmi si odpykají dvě minuty za hrubost a finský útočník ještě navíc vyfasoval dvě minuty za sekání.

35:18
    Polanský oslabuje svůj tým a míří si odpykat dvě minuty za podražení.

24:06
    Timonen z obranného pásma poslal kotouč do ochranné sítě, za což od rozhodčích vyfasoval trest za zdržování hry. Oceláře tak čeká dvojnásobná přesilovka.

22:01
    Bengtsson je za zákrok na Noska vyloučen na pět minut a do konce utkání za vražení na hrazení.

19:13
    Nikko v brankovišti zasáhl Hamerlíka do hlavy a odpyká si tak dvě minuty a desetiminutový osobní trest za úder do oblasti hlavy a krku.

17:09
    Ale Oceláři znovu hráli vysokou holí, za tento prohřešek si dvě minuty odpyká Matuš.

12:13
    Za zbytečný zákrok Orsavy, který v útočném pásmu zasáhl vysokou holí jednoho z hostů, jdou Oceláři do čtyř.

08:37
    Piipponen oslabuje svůj tým a míří si odpykat dvě minuty za podražení.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 16. Nosek, 25. Irgl (Dravecký, Klepiš), 27. Hrňa (M. Doudera, Kreps), 29. Orsava (Linart, Hrňa), 40. Hrňa (Irgl, Klepiš), 48. Hrňa (Hrabal)

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Nosek, Klesla, M. Doudera, Hrabal, Linhart, Foltýn, L. Doudera – Kreps, Orsava, Hrňa – Klepiš, Dravecký, Polanský – Irgl, Matuš, Rákos – Jašek, Plíhal, Cienciala
    KalPa Kuopio: Kilpelainen (Perhonen) – Riikola, Lyytinen, Mikkola, Timonen (C), Lukka, Halonen – Nikko, Sebok, Davis – Ruohomaa, Mankinen, Keranen (A) – Bengtsson, Harjama, Pitkanen – Piipponen, Kinnunen, Katosalmi – Hamalainen

Rozhodčí: Hradil, Konc – Gebauer, Lederer