Vítkovice – Kometa Brno 5:1 (kon.) | K. Vary – Třinec 2:5 (kon.) | Liberec – Litvínov 4:1 (kon.)
Pardubice – Plzeň 1:4 (kon.) | Olomouc – Mountfield HK 0:2 (kon.) | Zlín – Sparta 3:5 (kon.)
Chomutov – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
HC Škoda Plzeň
Neděle 13.09.2015, 17:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 2. kolo

56:07
    Blaž Gregorc (PCE) vyloučen na dvě minuty za podražení.

49:01
    Ján Sýkora (PLZ) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

48:46
    Tomáš Marcinko (PCE) vyloučen na dvě minuty za nedovolenou výstroj (hra se zlomenou holí).

47:30
    Radoslav Tybor našel nádhernou přihrávkou do jízdy Jakuba Svobodu, ten provedl pohledný bekhendový blafák, ale nedokázal puk dostat mezi tři tyče plzeňské brány.
    Marcel HOSSA - 1:4

46:46
    Plzeň právě vstřelila branku!
    V kabině Dynama by se rozhodně měl probrat důraz před vlastní bránou. Tato disciplína dnes pardubickým hokejistům vůbec nejde, z čehož těží i MARCEL HOSSA, jenž dorazil za Kristanova záda odražený kotouč. Asistence: Ján Sýkora, Miroslav Preisinger.
    Dominik KUBALÍK - 1:3

41:42
    Vítej zlatý hattricku! DOMINIK KUBALÍK byl opět tím hráčem, který se před bránou Dynama zorientoval ze všech nejlépe, díky čemuž zaznamenal v tomto utkání hattrick. Asistence: Ján Sýkora.

40:45
    Radoslav Tybor (PCE) vyloučen na dvě minuty za podražení.
    Dominik KUBALÍK - 1:2

39:00
    Plzeň opět vede! Kracík našel nádhernou zadovkou volného DOMINIKA KUBALÍKA, který vsítil svou druhou branku v tomto utkání. Asistence: Jaroslav Kracík.

36:38
    Jan Ščotka (PCE) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.
    Petr ČÁSLAVA - 1:1

34:31
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Dynamo vyrovnává na 1:1! Střelu PETRA ČÁSLAVY od modré čáry tečoval před Machovským jeden z hráčů Plzně a puk skončil za brankovou čárou. Asistence: Tomáš Divíšek, Tomáš Marcinko.

34:12
    Miroslav Indrák (PLZ) vyloučen na dvě minuty za sekání.

28:22
    Na Kubalíka zívala prázdná pardubická brána, plzeňský útočník však mířil někam do osmé řady jižní tribuny!

25:30
    Současně vyloučeni Petr Sýkora (PCE) na dvě minuty za sekání a Lukáš Pulpán (PLZ) na dvě minuty za krosček.

23:05
    Tomáš Rolinek (PCE) vyloučen na dvě minuty za krosček.

16:11
    Jan Starý (PCE) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
    Dominik KUBALÍK - 0:1

13:49
    Hosté otevírají gólový účet dnešního utkání! V předbrankové situaci se nejlépe zorientoval DOMINIK KUBALÍK, který dokázal puk dorazit za brankovou čáru. Asistence: Jaroslav Kracík.

12:02
    Kratěna se ocitl úplně sám před pardubickou bránou, jeho bekhendový pokus vyrazil Kristan pravým betonem.

07:37
    Marcel Hossa (PLZ) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry posunutím hole.

07:37
    Machovský měl znovu pořádné štěstí! Roupcovu střelu vyrazil pouze před sebe, kotouč poté poskakoval v brankovišti Plzně, ale dorážející Marcinko ho za brankovou čáru nedostal.

05:40
    Divíšek našel nádhernou přihrávkou zpoza brány úplně volného Sýkoru, který trefil pouze boční síť plzeňské klece.

03:26
    Machovský měl teď, jak se říká, více štěstí než rozumu! Radoslav Tybor se dostal do vynikající střelecké pozice, plzeňský gólman vyrazil jeho pokus do tyče a následně se stihl na poslední chvíli přesunout k dorážce Lukáše Nahodila.

01:29
    Jaroslav Kracík (PLZ) vyloučen na dvě minuty za podražení.

Robert Novotný

Branky a nahrávky: 35. Čáslava (Marcinko) – 14. Kubalík (Kracík), 39. Kubalík (Kracík), 42. Kubalík (Sýkora), 47. Hossa (Sýkora, Preisinger)

HC Dynamo Pardubice: Kristan (Maxwell) – Ščotka, Čáslava, Štajnoch, Gregorc, Roupec, Šeda, Bokroš – P. Sýkora, Divíšek, Rolinek – Svoboda, Nahodil, Tybor – Havlík, Marcinko, Kolář – Moučka, Poulíček, Starý – Tomášek.
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Kadlec, Sklenička, Jeřábek, Moravčík, Kubka, Pulpán, Andrlík – Kratěna, Bližňák, Lev – J. Sýkora, Preisinger, Hossa – Indrák, Kracík, Kubalík – Hollweg, Poletín, Schleiss.

Rozhodčí: Hodek, Horák – Jindra, Zíka