Chabarovsk – Jokerit 2:3 (kon.) | Vladivostok – Riga 2:4 (kon.) | Omsk – Soči 5:1 (kon.)
Čeljabinsk – Novosibirsk 1:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Novokuzněck 1:0 (kon.) | Viťaz – N.Novgorod 1:0 (po pr.)
Spartak Moskva – Minsk 1:4 (kon.) | Záhřeb – HC Slovan 2:3 (po pr.)
Neftěchimik Nižněkamsk
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Metallurg Novokuzněck
Pondělí 14.09.2015, 18:00 • SCC Arena Petrochemist • KHL

To je z dnešního zápasu vše. Přeji hezký zbytek večera a u onlajnů opět na shledanou! (20:18:53)

Československá stopa

Robert Kousal (NOV) 0 + 0
    Filip Novotný (NOV) do zápasu nezasáhl.

Novokuzněck už vyrovnat nedokázal. Defenzivní bitvu mezi Nižněkamskem a Metallurgem rozhodla jediná branku. Tu v úvodu třetí periody obstaral Stas. Všechny tři body tak zůstávají v Tatarstánu, Sudnicin navíc slaví vychytanou nulu.

Statistiky zápasu:
    Střely – 35:25
    Trestné minuty – 8:8

59:44
    Metallurg se už nadechl k závěrečnému náporu. Karejev je dokonce na střídačce, a domácí to tak zkouší v šesti.

46:41
    Oba týmy hrají v plném počtu.

44:41
    Vyloučení na obou stranách. Jazkov (NOV) bude pykat za vysokou hůl, stejný trest inkasuje i Stas (NIZ). Pokračuje se ve čtyřech na obou stranách.
    42:55. Andrej STAS - 1:0

42:55
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    První gól zápasu obstrali domácí! ANDREJ STAS dostal kotouč do prostoru mezi kruhy od Žukova. Běloruský útočník vypálil z první a poprvé v zápase prostřelil Karejeva! Asistence: Michajl Žukov a Dmitrij Ogurcov.

40:25

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:43.

Je za námi čtyřicet minut hry a v Nižněkamsku na první branku stále čekáme. Opět byli střelecky o něco málo aktivnější domácí borci. Karejev opět pochytal všech dvanáct střel. Padne už ve třetí periodě premiérová branka zápasu?

Statistiky druhé třetiny:
    Střely – 12:9
    Trestné minuty – 2:6

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

38:25
    Další vyloučení. Tentokrát se proti pravidlům provinil Nekolenko – vysoká hůl.

37:25

35:25
    Přesilovka čeká pro změnu hosty z Novokuzněcku. Nižněkamský Žukov bude dvě minuty pykat za hákování.