Olomouc – Jihlava 1:3 (kon.) | Kladno – Slavia 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 5:1 (kon.)
Chomutov – HC Plzeň 5:2 (kon.) | Třinec – Zlín 2:1 (kon.) | Sparta – Pardubice 4:3 (kon.)
Č. Budějovice – Mountfield HK 3:5 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 4:3 (po pr.) | Vítkovice – Kometa Brno 2:3 (po pr.)
HC Oceláři Třinec
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Berani Zlín
Sobota 19.09.2015, 14:00 • Werk aréna • DHL Extraliga juniorů • 6. kolo

59:40
    Zlínská branka už je prázdná, Berani v šesti.

59:40
    Oddechový čas pro domácí.

59:40
    Po ráně Hlaváče z mezikruží už se někteří Ševci radovali, ovšem zbytečně, protože Dudáček dokázal kotouč vyrazit a Michal Kovařčík jej poté odpálil přes všechny čáry.

59:16
    Oceláři se snažili prostrkat kotouč skrz střední pásmo, hra je ale nakonec přerušena. Oddechový čas pro hosty.

50:39
    Michal Kovařčík byl poslán k zemi a protože se jednalo o nedovolený zákrok, míří si Hořanský odpykat dvě minuty za sekání.

48:20
    Z mezikruží pálil Hořanský, ale pouze nad.

46:04
    Kaukič v útočném pásmu fauloval jednoho z hostů a za vysokou hůl si tak odpyká dvě minuty.

38:33
    A ještě jedno vyloučení, tentokrát na straně Třince. Flok si odpyká dvě minuty za hákování.

35:46
    A otevírají se dvířka na zlínské trestné lavici, kam míří Dalajka za podražení.

31:16
    Třinec právě vstřelil branku!
    A opět se ukazuje, že pravidlo Nedáš – dostaneš platí. Oceláři zavezli kotouč do pásma, Bartko jej přihrál na hůl MICHALA KOVAŘČÍKA a ten z první trefil odkrytou klec hostů. Asistence: Jan Bartko, David Kofroň.

30:58
    Michal Roman trefil od modré pouze Dalajku a následně měl velké štěstí, protože zlínskému útočníkovi kotouč v brejku odjel do rohu hřiště.

30:43
    Ale ne na dlouho. Kolařík trefil za svou brankou vysokou holí Palu a míří si tak za tento prohřešek odpykat čtyři minuty.

28:27
    Početní výhodu si vyzkoušejí také Oceláři po faulu Gaga, který si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

27:41
    Zlín právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno. Prudkou ránu od mantinelu vyslal ADAM HOŘANSKÝ a kotouč prošel Dudáčkovi mezi betony až do sítě. Asistence: Jan Vyoral, Jakub Kužílek.

24:31
    Hejda si ale dle soudu hlavního nedovoleně počínal a míří si tak odpykat dvě minuty za nedovolené bránění.

19:45
    Janiczek si odpyká dvě minuty za podražení a nabízí se tak druhá šance v početní výhodě pro hosty.

19:30
    Hladiš měl přes sebou velkou část odkryté klece, kotouč ovšem v sítí nekončí, neboť zlínský útočník trefil pouze obránce Bartka, který v brankovišti včas zaklekl.

16:14
    Karafiát toho příliš nevymýšlel a snažil se Dudáčka překonat rychlou střelou mezi betony, třinecký gólman je ale dokázal včas sklapnout.

16:14
    Zahradníček nejprve marně stíhal unikajícího Karafiáta, nakonec jej ale dokázal ubránit, ovšem pouze za cenu faulu. Trestné střílení pro hosty.

08:20
    A Oceláři mohli slavit druhý gól ve zlínské síti, Murín ale kotouč do odkryté klece protlačit nedokázal.

07:39
    Zlínští ovšem nedokázali dostat kotouč pryč ze svého pásma, Miloš Roman jej přihrál na hůl JANA BARTKA, který se protáhl před Halodu a mezi jeho betony uklidil kotouč do sítě. Asistence: Miloš Roman.

02:21
    Sztwiertnia si míří odpykat dvě minuty za vysokou hůl. První početní výhodu v tomto utkání si tak zahrají hosté.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 8. Bartko (Miloš Roman), 32. M. Kovařčík (Bartko, Kofroň) – 28. Hořanský (Vyoral, Kužílek)

HC Oceláři Třinec: Dudáček (Fendrich) – Hejda, Janiczek, Zahradníček, Bartko, Michal Roman, Imrich – Polák, Kaukič, Petrák, Samohejl, Flok, D. Kofroň, M. Kovařčík, Sztwiertnia, Miloš Roman, Murín, Lorek, Pala
    Berani Zlín: Haloda (Barvík) – Sirota, Kužílek, Váňa, Procházka, Gazda, Kolařík – Hlaváč, Gago, Miko, Dalajka, Stiksa, Vyoral, Karafiát, Strmiska, Hladiš, Hořanský

Rozhodčí: Koliba – Bojda, Mikler