Kladno – Jihlava 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 2:3 (po pr.) | Šumperk – Litoměřice 2:5 (kon.)
Přerov – Havířov 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Most 4:2 (kon.) | Slavia – Kadaň 3:2 (2:1 po s.n.)
Prostějov – Třebíč 4:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 19.09.2015, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 5. kolo

63:35
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto! Hostí dokázali skórovat v prodloužení. Mucha přenechal puk ROKU PAJIČOVI, který vystřelil pod vyrážečku Soukupa. Asistence: Ján Mucha.

57:44
    Na trestnou lavici usedá Vladimír Brož. Bohunický zůstával ležet na ledě, ale pomalu odjel na střídačku. Vladimír Brož dostává 2+10 minut za naražení zezadu.

55:14
    Vyloučen Jan Kloz (UNL) na dvě minuty za držení protihráče.

49:59
    Nyní je to tu velmi rychlé a energetické. Roubík dostal křížnou přihrávku na pravý kruh, ale jeho střelu Bláha chytá.

49:39
    Vyloučen Dušan Žovinec (CEB) na dvě minuty za sekání.

47:10
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Roubík vystřelil, ale do střely se obětavě položil jeden z hostí. Puk se od něj odrazil k volnému VLADIMÍRU BROŽOVI, který poslal nečekanou střelu pod lapačku Bláhy. Asistence: Jaroslav Roubík, Jan Kloz.

46:25
    Vyloučení na straně hostí. Lukáš Bohunický (CEB) si odsedí dvě minuty na trestné lavici za držení protihráče.

43:21
    Vyloučen Antonín Melka (UNL) na dvě minuty za sekání.

42:03

37:01
    Vyloučení Davida Kuchejdy (CEB) na dvě minuty za hákování.

29:27
    Vyloučen na dvě minuty Lukáš Žálčík (CEB) za hákování.

25:14
    Hostí opět ve vedení. Zpoza brány přihrál Josef Mikyska na mezikruží na MICHALA ŠVIHÁLKA, ten naprosto nehlídaný poslal puk mezi betony Soukupa až za jeho záda. Asistence: Josef Mikyska, David Kuchejda.

17:38
    Slovan jde do tří. Vladimír Brož (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení.

17:03
    Martin Vágner (UNL) vyloučen na dvě minuty za hákování.

14:03
    Krásnou akcí ZDEŇKA KUBICY domácí Slovan vyrovnává stav utkání. Dostal se sám do úniku a před Bláhou si puk zasekl, gólmana hostí si tak položil a poté už bez problému poslal puk za jeho záda. Asistence: Martin Vágner, Dominik Novák.

08:30
    Soukup nyní předvedl neuvěřitelný zákrok. Po zabránění střely Přibyla svými betony, dokázal skočit do dorážky na odkrytou stranu brány.

04:26
    Vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění Luboš Rob (CEB).

03:26
    Hosté otevírají skóre využitím přesilové hry. Po modré čáře poslal přihrávku Nouza na MARTINA HEŘMANA, který neváhal vypálil a puk spadl Soukupovi až za jeho záda. Asistence: Tomáš Nouza, Jakub Suchánek.

02:45
    Vyloučen Dominik Novák (UNL) na dvě minuty za hákování.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 15. Kubica (Vágner, Novák), 48. Brož (Roubík, Kloz) – 4. Heřman (Nouza, Suchánek), 26. Švihálek (Mikyska, Kuchejda), 64. Pajič (Mucha)

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Kosina) – Smetana, Brož, Vágner "C", Macek, Bernad, Kurka, Skočovksý – Kloz, Roubík "A", Tůma – Kuchler, Kubica, Rys – Gengel "A", Melka, Křivohlávek – Navarra, Kopta, Novák
    Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Mucha "A", Zíb, Suchánek, Vráblík, Bohunický, Žovinec – Žálčík, Pajič, Rob – Nouza "A", Straka "C", Heřman – Kuchejda, Mikyska, Švihálek – Babka, Prokeš, Přibyl

Rozhodčí: Tomáš Zubzanda – Petr Bosák, Ondřej Kokrment