Trnava – Šaľa 0:1 (kon.) | Žilina B – Senec 3:3 (kon.) | Dolný Kubín – Bardejov 1:1 (kon.)
FC Košice – L. Mikuláš 1:1 (kon.)
MŠK Žilina B
3:3 (2:1)
ŠK SFM Senec
sk Neděle 20.09.2015, 10:30MONACObet liga

Je za nami deviate kolo DOXXbet ligy, v ktorom si merali sily MŠK Žilina B – ŠK SFM Senec. Celky nastúpili do druhého polčasu za stavu 2:1. V druhom polčase sme videli rovnaký počet gólov, no stretnutie skončilo remízou 3:3. O góly v druhom polčase sa postupne postarali 63. Pavelka, 65. Bališ a dorovnávajúci gól priniesol Hancko v 75. minúte, ktorý zároveň pridal svoj druhý gól zápasu. Žilina tak predĺžila šnúru remíz na 5 zápasov. (12:17:13)

90+1

90
    Nadstavuje sa +1 minúta.

89
    Senec hrá momentálne na polovičke Žiliny. Vyzerá to tak, že dnes sa celky rozdelia bratsky.

88
    Hanckovi sa priamy kop nepodaril. Žilina ešte ostala pri lopte ale po dlhom nákope Mandousa lopta opúšťa hraciu plochu.

87
    Libič vidí žltú kartu za držanie šprintujúceho Špaleka.

86
    Špalek nedokázal loptu dostať z krídla na spoluhráčov. Žilina je síce aktívna, no gól nie a nie prísť. Navyše prišiel útočný faul a tak Senec získava cenné sekundy.

85
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Tlacháč, prichádza Majštinik.

85
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Bališ, prichádza Libič.

83
    Jánošík ani sériou centrov nenašiel adresáta a tak gól, ktorý by rozhodol o stretnutí stále neprichádza.

82
    Špalek prízemným centrom hľadal Pučeka. Petrovi sa nedokázala prestrčiť loptu do siete a tak si Kostolanský pripisuje ďalší úspešný zákrok.

81
    Kadlec teraz nepresnou príhrávkou mimo hraciu plochu zastavil protiútok svojho tímu.

80
    Jánošíkov center od vlajočky našiel na zadnej tyčke Hancka, ktorý hlavou takmer pridal svoj tretí gól. Kostolanský jeho prichádzajúc hattrick zastavil.

79
    Domáci znovu kvôli nepresnostiam strácajú loptu v blízkosti stredového kruhu. Nepresní sú však aj hostia a tak môže Žilina zahájiť protiútok.

77
    Špalek vidí žltú kartu za nešportové správanie.

77
    Žilina nabudená streleným gólom hrá veľmi aktívne. Momentálne však strata lopty prináša protiútok Senca.

75
    MŠK Žilina B dáva gól!

ŽIlina predsa len využíva nátlak smerom dopredu a dorovnáva. K lopte sa dostal DÁVID HANCKO, ktorý strelou k ľavej tyčke dáva svoj druhý gól stretnutia a dáva možnosť Žiline v dnešnom stretnutí bodovať.

75
    Po kombinácii domácich sa k strele dostal Hancko. Ten mieril tvrdo do rukavíc Kostolanského, no gólmanovi Senca lopta vypadla. Na tú zbiehal Jánošík, no Kostolanský chytá.

74
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Oravec, prichádza Prágai.

73
    Jánošíkov center nebol presný. Domáci ešte ostali pri lopte a tá sa dostala k samotnému Jánošíkovi. Lukáš svojou ľavačkou nemieril presne.

72
    Žilina stráca loptu za loptou. Situáciu však teraz dobre vyriešil Libor Ďuratný, ktorý odzbrojil Lolu.

71
    Boris Bališ si pred Mandousom hodil loptu na stred. Následne vypálil, no loptu poslal len popri tyčke. Gól sme nevideli a dopredu už smeruje Žilina.

70
    Jánošíkov center od vlajočky sa dostal až k Michlíkovi. Ten loptu vypáli z prvej, no nemieril presne a lopta tak letí nad bránku.

70
    Rohový kop uvidíme aj na opačnej strane po aktivite Andreja Kadleca.

69
    Na opačnej starne sa kopal priamy kop. Do lopty sa oprel Hlavatovič, no ten nedokázal prekonať múr a tak uvidíme len rohový kop.

68
    Špalek zakrútil loptu na Petra Pučeka. Peter však zo zlej pozície nedokázal vystreliť. Navyše sa previnil faulom a tak sa Senec môže oslobodiť.

67
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Vallo, prichádza Puček.

67
    Žilina má k dispozícii rohový kop, ktorý zahrá Nikolas Špalek.

66
    Žltú kartu dostáva Bališ (ŠK SFM Senec).

65
    Senec dal gól!

Senec sa prvýkrát v stretnutí ujíma vedenia. Žilina nevyužila priamy kop a po strate lopty Tlacháča sa BORISOVI BALIŠOVI otvorila cesta. Ten prešprintoval trištvrte ihriska sám a následne dokázal prekonať Mandousa.

65
    Domáci predviedli rýchlu kombináciu na jeden dotyk, no Michlík nenašiel vo vápne Špaleka a tak piaty gól stretnutia stále neprichádza.

63

Lopta sa po rohovom kope prepadla na hranicu vápna, kde si loptu pripravil KAROL PAVELKA. Loptu si hodil na silnejšiu nohu a strelou ku tyčke odčinil svoje zaváhanie z prvého polčasu. Je dorovnané a my začíname od začiatku.

63
    Na opačnej strane uvidíme rohový kop po zákroku stopéra Králika.

62
    Po rýchlej kontre posielal kolmicu do vápna Senca Jánošík. Ten našiel za obranou Špaleka. Nikolas loptu vyslal na bránku z prvej, no Kostolanský sa prekvapiť nenechal.

60
    Hodina hry je za nami. Stav sa od druhého polčas nezmenil a na svetelnej tabuli stále svieti 2:1 pre domáci celok. Treba však podotknúť, že Senec zvyšuje nátlak na žilinské hradby.

59
    Hučko sa na poliacej čiare previnil faulom. K zemi poslal Lolu a tak sa Senec dostáva k ďalšej možnosti ohroziť bránku Žiliny.

58
    Ďuratný teraz včas zasiahol a bez faulu odzbrojil Pavelku, ktorý si loptu už chystal na strelu. Domáci sú posledné minútky pod veľkým tlakom.

57
    Lopta sa znovu nachádza pred žilinskou 16-tkou. Ani jeden z hráčov hostí však neposiela pred Mandousa presnú prihrávku.

56
    Na opačnej strane sa k lopte dostal po rýchlej výmene striedajúci Winkler. Ten vyslal na bránku Žiliny strelu ako z dela, no projektil zastavil Mandous.

55
    Do lopty sa napokon oprel Hancko, ktorý prestrelil múr ale aj bránku Senca. Kostolanský si ihneď loptu stavia na výkop.

55
    Hra je prerušená po faule na Michlíka. Domáci budú mať k dispozícii štandardku z veľmi dobrej pozície.

54
    Rohový kop domácich zahral Hancko. Vo vápne síce skákal najvyššie Králik, no loptu neposlal správnym smerom a tak sa Senec oslobodil aj tentokrát.

53
    Jánošík si vymenil loptu s Kadlecom. Prvý menovaný následne zakrútil pred Kostolanského, no lopta nenašla nikoho v žlto-zelenom drese.

52
    Domáci si zatiaľ vymieňajú loptu na vlastne polovičke. Konkrétne Králik s Tlacháčom hľadajú cestu cez poliacu čiaru.

51
    Hra je prerušená. Vo vápne Žiliny ostáva ležať Lola po strete s jedným zo žilinských zadákov.

50
    Lopta sa na malý okamžik presunula pred veľké vápno Mandousa. Žilinčania však bránia o čosi lepšie ako v prvom polčase.

49
    Center Michlíka smeroval na hlavu Králika, no loptu v putovaní na adresátovú hlavu zastavil Winkler.

49
    Vallo pri individuálnom prieniku vybojoval aspoň rohový kop pre svoj tím. Loptu si už stavia Michlík.

48
    Protiútok Senca bol zastavený kúsok pred 16-tkou Žiliny. Ďalšie ofsajdové postavenie jedného z hosťujúcich hráčov.

47
    Hancko loptu odovzdal na hranici veľkého vápna Michlíkovi. Ten vypálil najlepšie ako vedel. Domáce tribúny sa už radovali, no lopta opečiatkovala len vnútornú stranu ľavej tyčky.

46
    O výkop do druhého polčasu sa postarali domáci futbalisti. Tí sa rozhodli pre kombináciu smerom dopredu, no loptu stratili a tak si ju teraz užívajú hostia.

46
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Gagič, prichádza Winkler.

46
    Začal sa druhý polčas.

Druhý polčas sa začne približne o 11:30.

45
    Prvý polčas sa skončil.

45
    V závere polčasu mohol ešte pridať dorovnávajúci gól Aurelien Ngeyitala Lola, no loptu netrafil najlepšie a tak Mandous chytá.

44

Sencu sa predsa len podarilo priniesť gól do šatní. Obrana domácich na malý moment zaspala čo využil sám kapitán SFM – LUKÁŠ HLAVATOVIČ, ktorý bez problémov rozvlnil sieť za chrbtom Aleša Mandousa.

43
    Lopta momentálne lieta zo strany na stranu. Nie je jasné, ktorý z celkov je pri lopte, no nič vážne sa nedeje.

42
    Hra sa znovu presunula na stred ihriska. Chvíľku to pôsobilo, že hostia sa pokúsia streliť gól, no Žilina ich plány zatrhla a loptu si zobrala na svoje kopačky.

40
    Do konca prvého polčasu ostáva niečo okolo 5 minút. Domáci sú aj v závere polčasu aktívni a stále okupujú vápno SFM Senca.

39
    Vallo si nedokázal spracovať krásny center z ľavej strany. Lopta mu od nohy odskočila priamo do rukavíc vybehnutého Petra Kostolanského.

38
    Na opačnej strane sme boli svedkami straly. Loptu si na silnejšiu nohu hodil Lukáš Jánošík, no strelu namieril len do miest, kde stál Kostolanský.

37
    Lola sa nedokázal preklučkovať d vápna Žiliny cez kapitána Žiliny – Ďuratného. Je čas na protiútok.

36
    Žilina si na vlastnej polovičke vypýtala faul. Konkrétne to bol Tlacháč, ktorý po vzdušnom súboji ostáva ležať na trávniku.

35
    Hancko nemohol zakončovať pred Kostolanským. jednalo sa totiž o ofsajdové postavenie tohto futbalistu.

34
    Podobne ako Špalek to teraz skúšal Jánošík. Tomuto futbalistovi sa však nepodarilo dostať cez Benka a tak sa lopta znovu presúva pred Mandousa.

32

Žilina ani nie p troch minútach pridáva druhý gól. Šprintujúci Špalek sa dostal cez dvojicu súperov. Do vápna poslal prízemný center priamo na kopačku TOMÁŠA HUČKA, ktorý bez váhania pridáva druhý gól stretnutia.

31
    Žilina po strelenom góle znovu ožíva. Hrá sa momentálne na polovičke hostí, kde domáci bojujú o každú jednu loptu.

29

Žiline sa napokon podarilo loptu dostať na pravú stranu. Andrej Kadlec poslal naozaj nadýchaný center do vápna Senca. Vo vápne si priestor našiel DÁVID HANCKO, ktorý hlavou zakončuje za chrbát bezmocného Kostolanského. Tejto hlavičke dosť pomohla ľavá žrď bránky Senca.

29
    Hra sa trošku ukľudnila. Pri lopte sú momentálne domáci, ktorí hľadajú cestu cez stred ihriska.

28
    Na hranicu 16-tky teraz krútil loptu Marcel Oravec. Lopta znovu nenašla spoluhráča a tak sa Žilina obránila aj v tomto prípade odkopom.

26
    Na opačnej strane to skúšali postupne Pavelka s Huszárom, no ani jeden z menovaných hráčov nepriniesol ďalšie ohrozenie bránky domácich.

25
    Rhový kop domácich zahral Michlík. Jeho center sa prepadol až na zadnú tyč. Domáci si chvíľku loptu menili, no presné zakončenie neprišlo a tak ostáva Kostolanský bez práce.

25
    Aktivita domácich z úvodu sa vytratila. Teraz sú nebezpečnejším tímom na ihrisku hostia.

24
    Jánošík to skúšal individuálne z krídla. Loptu však nedokázal prepašovať o vápna cez Dominika Benka.

23
    Boris Bališ musel zatiahnúť brzdu. Postranný arbiter mu totiž odmával ofsajdové postavenie.

22
    SFM Senec odmieta šancu za šancou. Krásny center vyslal do vápna Bališ. Jeho pas našiel hlavu Karola Pavelku, no ten v páde triafa len rukavice Mandousa.

21
    Jánošík našiel vo vápne rozbehnutého Špaleka. Ten sa už už chystal strieľať, no z uhlu loptu jednoducho netrafil.

20
    Z hranice vápna to tentokrát skúšal Ngeyitala Lola. Projektil z jeho kopačky bol síce razantný ale veľmi nepresný.

19
    Ďalšie rýchle prečíslenie hosťujúceho celku. Loptu poslal do vápna na nikým nebráneného Borisa Bališa jeden z jeho spoluhráčov. Boris neváhal a loptu z jednej poslal na Mandousa. Netrafil.

18
    Domáci stopéri si loptu menia pred Mandousom. Akcia sa začne pekne z vlastnej polovičky.

17
    Vallov center bol naozaj krásny. Takmer našiel šprintujúceho Jánošíka, no adresátovi chýbali centimetre aby na loptu dočiahol. Senec sa tak oslobodzuje len ďalším odkopom za poliacu čiaru.

16
    Podobne ako Michlík to teraz skúšal aj Hučko. Jeho kolmica sa žiaľ nedostala cez Pastrneka. Hostia opäť len nakopávajú.

15
    Michlík hľadal za obranou rozbehnutého Kadleca. Lopta to bola však pridlhá a tak sa adresát k lopte jednoducho nedostal.

14
    Ďalší z nákopov Senca končí priamo v náručí Mandousa. Žilina v úvode zápasu jasne dominuje.

13
    Huszárova kolmica za obranu nenašla adresáta. Loptu už vyvážal Tlacháč, no aj tento futbalista končí na zemi a lopta je tak prisúdená Žiline.

12
    Senec na malý moment zavítal pred vápno Žiliny. Žlto-zelení sa však dokázali ubrániť aj tentokrát a tak si na prvý gól stretnutia musíme ešte počkať.

11
    tak toto bola veľmi nepresná strela. Priamy kop z dobrých 18 metrov končí mimo bránky Senca.

10
    Vallo si po krásnej individuálnej šanci potiahol loptu na stred ihriska. Ďalej sa už nedostal, no hosťujúci hráč ho poslal na zem nedovolene. Žilina má k dispozícii priamy kop zo sľubnej pozície.

9
    Po Hučkovej chybe sa k lopte dostal Karol Pavelka. Karol mal pred sebou už len Mandousa, no razantnú strelu poslal len kúsok nad brvno domácej bránky.

8
    Hučko odzbrojil šprintujúceho Gagiča. Loptu posielal na poliacu čiaru, no SFM zostane ešte pri lopte.

7
    Domáci nevyužili ani priami kop kúsok od rohovej zástavky. Senec sa oslobodil dlhým odkopom. Domáci musia začať pekne od svojho gólmana.

6
    Domáci v úvode stretnutia oveľa aktívnejší. Hostia to skúšajú prevažne nakopnutou loptou, no zatiaľ bez úspechu.

5
    Po Michlíkovej kolmici sa k lopte dostal v 16-tke Hancko. Ten zakončoval razantne, no jeho projektil bol zblokovaný na rohový kop.

4
    Jánošík nemohol pokračovať v operácii na ľavom krídle. Jednalo sa totiž o ofsajdové postavenie.

4
    Séria centrov nepriniesla zakončenie na bránku Aleša Mandousa. Domáci sa aj v tomto prípade oslobodzujú.

3
    Hra sa presunula na stred ihriska. Momentálne sú pri lopte hostia, ktorí to budú skúšať po pravom krídle.

2
    Michlík loptu pripravil kapitánovi Ďuratnému. Libor sa do lopty oprel najlepšie ako vedel, no nedal strele potrebné mierky a tá letí vysoko nad.

1
    O výkop sa postarali hosťujúci futbalisti, ktorí loptu hneď nakopli loptu na polku Žiliny. Tu sa jej zmocnil Ďuratný, ktorý zakladá protiútok domáceho celku.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Hráči oboch celkov sú pripravení na hracej ploche, stretnutie sa o malý okamžik začne. Domáci nastúpia tradične v žlto-zelených a hostia v oranžovo-bielych dresoch.

Vážení priaznivci futbalu! Vítam Vás pri sledovaní druhej najvyššej slovenskej súťaže a to DOXXbet ligy. V dnešnom súťažnom stretnutí si zmerajú sily MŠK Žilina BŠK SFM Senec.

Vzájomné zápasy:
    19.10.14 Žilina B – ŠK Senec 1 : 0
    01.08.14 ŠK Senec – Žilina B 3 : 0

MŠK Žilina B sa momentálne nachádza na 8. priečke s 10 bodmi a so skóre 10:10. Z 8 kôl dokázala Žilina vyhrať pod vedením Jaroslava Kentoša 2 zápasy. 2 skončili prehrou a až 4 žilinské Béčko remízovalo. Posledné kolo, ktoré sa hralo v stredu odohrala Žilina v Borčiciach. Tu sa žlto-zeleným nepodarilo udržať dvojgólový náskok a po dvoch presných zásahoch Bagiho sme sa dočkali len remízy. O presné zásahy Žiliny sa postarali Jánošík s Vallom.

ŠK SFM Senec je na tom o čosi horšie ako Žilina. Sencu momentále patrí 11. priečka s 8 bodmi a so skóre 8:10. Senec dokázal získať tri body taktiež v 2 zápasoch. Dva skončili remízou a až 4 prehrou. V stredajšom ôsmom kole si Senec pripísal tri body, kedy sa mu senzačne podarilo zdolať Béčko Trnavy výsledkom 2:0. O góly Senca sa postarali Bališ a Ngeyitala Lola.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 10:30.

Patrik Ondrovič

Branky: 29. Hancko, 32. Hučko, 75. Hancko – 44. Hlavatovič, 63. Pavelka, 65. Bališ

Karty:   77. Špalek (ZIN) – 66. Bališ (SNC), 87. Libič (SNC)

MŠK Žilina B: Mandous – Hučko, Michlík, Špalek, Králik, Ďuratný, Vallo, Kadlec, Hancko, Tlacháč, Jánošík.
    Náhradníci: Bajza – Puček, Vígľas, Šmehíl, Majštinik.

ŠK SFM Senec: Kostolanský – Oravec, Tomovič, Lola, Pastrnek, Hlavatovič, Bališ, Husyár, Pavelka, Benko, Gagič.
    Náhradníci: Deák, Libič, Winkler, Prágai, Pyclík, Hlavač.

Rozhodčí: Michal Čiernik – Rastislav Žánkech, ilan Štrbo – Roman Galád.