Trnava – Šaľa 0:1 (kon.) | Žilina B – Senec 3:3 (kon.) | Dolný Kubín – Bardejov 1:1 (kon.)

MŠK Žilina B dáva gól!

ŽIlina predsa len využíva nátlak smerom dopredu a dorovnáva. K lopte sa dostal DÁVID HANCKO, ktorý strelou k ľavej tyčke dáva svoj druhý gól stretnutia a dáva možnosť Žiline v dnešnom stretnutí bodovať.

65
    Senec dal gól!

Senec sa prvýkrát v stretnutí ujíma vedenia. Žilina nevyužila priamy kop a po strate lopty Tlacháča sa BORISOVI BALIŠOVI otvorila cesta. Ten prešprintoval trištvrte ihriska sám a následne dokázal prekonať Mandousa.

63

Lopta sa po rohovom kope prepadla na hranicu vápna, kde si loptu pripravil KAROL PAVELKA. Loptu si hodil na silnejšiu nohu a strelou ku tyčke odčinil svoje zaváhanie z prvého polčasu. Je dorovnané a my začíname od začiatku.

44

Sencu sa predsa len podarilo priniesť gól do šatní. Obrana domácich na malý moment zaspala čo využil sám kapitán SFM – LUKÁŠ HLAVATOVIČ, ktorý bez problémov rozvlnil sieť za chrbtom Aleša Mandousa.

32

Žilina ani nie p troch minútach pridáva druhý gól. Šprintujúci Špalek sa dostal cez dvojicu súperov. Do vápna poslal prízemný center priamo na kopačku TOMÁŠA HUČKA, ktorý bez váhania pridáva druhý gól stretnutia.

29

Žiline sa napokon podarilo loptu dostať na pravú stranu. Andrej Kadlec poslal naozaj nadýchaný center do vápna Senca. Vo vápne si priestor našiel DÁVID HANCKO, ktorý hlavou zakončuje za chrbát bezmocného Kostolanského. Tejto hlavičke dosť pomohla ľavá žrď bránky Senca.

Patrik Ondrovič

Branky: 29. Hancko, 32. Hučko, 75. Hancko – 44. Hlavatovič, 63. Pavelka, 65. Bališ

Karty:   77. Špalek (ZIN) – 66. Bališ (SNC), 87. Libič (SNC)

MŠK Žilina B: Mandous – Hučko, Michlík, Špalek, Králik, Ďuratný, Vallo, Kadlec, Hancko, Tlacháč, Jánošík.
    Náhradníci: Bajza – Puček, Vígľas, Šmehíl, Majštinik.

ŠK SFM Senec: Kostolanský – Oravec, Tomovič, Lola, Pastrnek, Hlavatovič, Bališ, Husyár, Pavelka, Benko, Gagič.
    Náhradníci: Deák, Libič, Winkler, Prágai, Pyclík, Hlavač.

Rozhodčí: Michal Čiernik – Rastislav Žánkech, ilan Štrbo – Roman Galád.