Atlético – Getafe 2:0 (kon.) | Espanyol – Valencia 1:0 (kon.) | Granada – Real Sociedad 0:3 (kon.)
Atlético Madrid
2:0 (1:0)
Getafe CF
Úterý 22.09.2015, 20:00 • Estadio Vicente Calderón • Španělská LaLiga • 5. kolo

Atlético Madrid splnilo roli favorita a zaslouženě vyhrálo. Domácí tým byl kvalitnější v koncovce, což dvakrát potvrdil Griezmann. Naopak Getafe stačilo soupeři jen na konci první pětačtyřicetiminutovky, kdy si vypracovalo dvě šance, ale branku nedokázalo vsítit, a tak prohrává o dvě branky. (21:53:25)

90+4

90+2
    Čtvrtý sudí ukazuje, že se bude hrát o čtyři minuty déle, ovšem utkání už je rozhodnuté.
    90. Antoine GRIEZMANN - 2:0

90
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Tiago pěkným pasem za obranu našel rozběhnutého Jacksona Martíneze, který celou situaci vyšperkoval přihrávkou na malé vápno, kde byl ANTOINE GRIEZMANN. Domácí hrotový útočník následně vyslal střelu, která se otřela o horní tyč a zamířila do sítě.

90
    Atlético Madrid drží míč na polovině soupeře, kde kombinuje a domácí trenér ukazuje "hoši uklidněte hru".

89
    Getafe se odhodlalo konečně k centru, který z levé strany jen těsně podskočil útočník, a tak to hosté musejí zkusit znovu.

88
    Obrázek hry v těchto momentech je stále stejní jako minutu před tím a stále čekáme, co Getafe vlastně vymyslí.

87
    Domácí hráči se soustředí na rychlé přistupování k soupeři, které neumožňuje hostům kvalitní kombinaci nebo kolmou přihrávku.

85
    Hosté jsou stále u balónu, ale kombinace na vlastní polovině hrací plochy nechává Atlético klidným.

84
    Ovšem Getafe nezvládá další lehkou přihrávku, kterou mezi defenzivními hráči tečoval Jackson Martínez. Jenže tato teč namířila míč jen ke stoperům.

83
    Griezmann se na polovině soupeře pomazlil s míčem, který po chvíli přihrál obráncům. Je vidět, že domácí už nikam nespěchají a chtějí utkání v klidu dohrát.

82
    Opět kombinace Getafe CF končí dlouhý nákopem na Šćepoviće, jehož předskočil jeden z obránců. Tato taktika s největší pravděpodobností úspěch slavit nebude.

81
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Juan Rodríguez, přichází Bernard Mensah.

81
    Do konce normální hrací doby zbývá deset minut. To je také doba, která zbývá domácím k dalšímu vítězství a hostům k vyrovnání.

80
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Ángel Lafita, přichází Álvaro Vázquez.

79
    Žlutou kartu dostává Ángel Lafita (Getafe CF), jenž ve vzdušném souboji trefil Gabiho loktem do obličeje.

78
    Tiago vysokým obloučkem vysunul Siqueiru, který přihrál spoluhráči, ale následná střela končí v moci gólmana.

77
    Po delší době sledujeme kombinaci Getafe, které ve druhé pětačtyřicetiminutovce nedokázalo navázat na konec prvního poločasu, kde hrálo vyrovnanou partii s domácím favoritem.