Atlético – Getafe 2:0 (kon.) | Espanyol – Valencia 1:0 (kon.) | Granada – Real Sociedad 0:3 (kon.)
Espanyol Barcelona
1:0 (1:0)
Valencia CF
Úterý 22.09.2015, 20:00Španělská LaLiga • 5. kolo

Ve druhém poločase už jsme branku neviděli, a tak si Espanyol připisuje velecenné 3 body do tabuly La Ligy. Valencia hrála ve druhém poločase tragický fotbal, a tak je nutno dodat, že si žádné body nezasloužila. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost, na přečtenou. (21:54:12)

90+4

90+4
    Domácí mají míč stále ve své moci, už se toho zřejmě moc nestane.

90+3
    Domácí drží míč u rohového praporku, cenné vteřinky plynou pro Valencii velmi rychle.

90+2
    Rohový kop budou zahrávat také domácí.

90+1
    Pau s přehledem hlavičku chytá, Espanyol může s poklidem rozehrát.

90+1
    Valencia si vypracovala po dlouhé době možnost na zakončení, roh!

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90
    Diopova rána končí vysoko nad brankou. Valencia bude rozehrávat od své branky.

89
    Espanyol nepůjčil soupeři míč dobrých deset minut, hosté hrají vskutku špatně.

88
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Víctor Sánchez, přichází Papakouli Diop.

86
    Hosté jsou frustrovaní, nyní vidí Piatti žlutou za svůj zákrok. Domácí mohou stále držet míč na svých kopačkách.

84
    Valencia stále nemůže dostat míč pod svou kontrolu, tohle už se zdá býti rozhodnuté.

82
    Zápas se pomalu chýlí ke svému konci, Valencia se stále nemůže dostat s míčem na polovinu soupeře. Mizérie v útočných řadách hostů nadále pokračuje.

79
    Nedovolený zákrok Rodriga, míč pro Espanyol.

78
    Enzo Roco raději odkopl míč před Rodrigem do zámezí, Valencia bude vhazovat na vlastní polovině.

76
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Marco Asensio, přichází Gerard Moreno.

75
    Centr odvrátila pozorná obrana Valencie do bezpečí.

74
    Domácí budou zahrávat standardní situaci z poloviny hřiště, všichni se stěhují do vápna.