Chabarovsk – Kazaň 1:0 (2:1 po s.n.) | Vladivostok – Toljatti 1:0 (kon.) | Novokuzněck – Jaroslavl 1:4 (kon.)
Novosibirsk – Soči 3:2 (2:1 po s.n.) | Jekatěrinburg – Minsk 1:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – N.Novgorod 3:2 (kon.)
CSKA Moskva – Omsk 2:0 (kon.) | Čerepovec – Barys 5:4 (po pr.) | Petrohrad – Riga 1:4 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
1:4 (1:1, 0:0, 0:3)
HC Dinamo Minsk
Úterý 29.09.2015, 16:00 • KrK Uralec, Jekatěrinburg • KHL

Ode mě je to prozatím vše, ale již v noci se na Vás budu těšit u přípravného zápasu NHL, ve kterém změří síly Winnipeg a Ottawa. (18:21:31)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Avtomobolist Jekatěrinburg

Jakub Kovář 20 zák., 4 góly, 90.91%
    Petr Koukal 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:21

Utkání mezi Jekatěrinburgem a Minskem je u konce! Do třetí třetiny sice týmy šly za vyrovnaného stavu 1:1, ale již ve 43. minutě se výbornou střelou prosadil Nick Bailen, který dostal Minsk zpět do vedení. V závěru to Avtomobolist logicky zkusil v powerplay se šesti hráči, ale místo vyrovnání inkasoval další dvě branky a doma tak prohrává v poměru 1:4.

59:52 Ilja ŠINKEVIČ - 1:4

59:52
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Dílo zkázy dokonáno! Druhou branku do prázdné brány a celkově čtvrtou hostujícího Minsku vsítil ILJA ŠINKEVIČ, který využil přečíslení a následné nahrávky Matta Ellisona. Asistence: Matt Ellison

59:20
    Jakub Kovář je opět pryč z brány a Avtomobolist zkusí ještě jedno powerplay.

59:20
    Na ledě je teď plno emocí. Domácí jsou podráždění a Matt Ellison (MIN) po tvrdém ataku neudržel nervy na uzdě. Jsou z toho dvě minuty za hrubost.

59:10
    Domácí lavička je potrestána za zdržování hry.

59:10
    Pokračování zápasu se hodně protahuje. Domácí protestují, ale zjevně jim to nebude nic platné.
    59:10 Matt ELLISON - 1:3

59:10
    Přiznám se, že nevím, co se stalo, ale domácí fanoušci nyní stadión zaplavili ohlušujícím pískotem, neboť se jim nelíbilo něco, co se stalo ještě před tím než MATT ELLISON trefil prázdnou bránu! Zřejmě byl problém kotouč, který se již pravděpodobně dotkl ochranné sítě. Každopádně gól platí a hosté si jdou za třemi body. Bez asistence.

58:48
    Jakub Kovář je na střídačce a domácí to zkouší v šesti!

58:42
    A mohlo být rozhodnuto! Nahození od mantinelu tečoval jeden z hostů těsně před Kovářem, ale ten dokázal zakročit a ještě odvrátil pohromu.

58:26
    Takhle to domácím rozhodně nepůjde. Zasahovat totiž musel opět Jakub Kovář, který byl donucen k přerušení hry.

57:52
    Na druhé straně zasahuje Kovář, který vytáhl Szczechurovo zakončení z úhlu.

57:33
    Skvělá práce Milčakova! Ten hned po buly našel kotouč, přikryl ho a dovolil svým spoluhráčům vystřídat.

57:31
    Dmitrij Megalinskij nemohl dosáhnout na vyhození Kaljužného a je z toho icing. Pětice Minsku je na ledě hodně dlouho a teď by se hodil oddechový čas, který hostující trenér vyčerpal v druhé třetině.

57:02
    Ve středním pásmu došlo jen k protečování kotouče a ten míří až za Kováře. Tohle hostům bohatě stačí.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 9. Golyšev (Torčenjuk) – 5. Komarov (Gavrus, Bujnickij), 43. Bailen, 60. Ellison, 60. Šinkevič (Ellison)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Megalinskij, Vasilevskij, Ščemerov, Trjamkin, Kivistö, Turbin, Gusev, Timašov – Torčenjuk, Simakov, Golyšev – Koukal, Garejev, Dostojnov – Popov, Dubrovskij, Pankov – Veličkin, Alexejev, Jemelin
    HC Dinamo Minsk: Milčakov (Glass) – Nogačjov, Bailen, Šinkevič, Lisovec, Gunderson, Znacharčenko, Usenko – Kaljužnyj, Pavlovič, Gavrus – Ellison, Cheechoo, Szczechura – Meleško, Komarov, Bujnickij – Ambrožejčik, Materuchin, Michajlov – Drozd

Rozhodčí: Vladislav Kiseljov, Jurij Oskirko – Dmitrij Parfjonov, Alexander Sysujev

Diváci: 4.400