Chabarovsk – Kazaň 1:0 (2:1 po s.n.) | Vladivostok – Toljatti 1:0 (kon.) | Novokuzněck – Jaroslavl 1:4 (kon.)
Novosibirsk – Soči 3:2 (2:1 po s.n.) | Jekatěrinburg – Minsk 1:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – N.Novgorod 3:2 (kon.)
CSKA Moskva – Omsk 2:0 (kon.) | Čerepovec – Barys 5:4 (po pr.) | Petrohrad – Riga 1:4 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Sibir Novosibirsk
3:2 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
HK Soči
Úterý 29.09.2015, 15:30 • Ice Sports Palace Sibir (Kapacita: 7 400) • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:20:55)

Československá stopa

Alexander Salák (SIB) 95.9% úspěšnost, 2 obdrž. góly.
    Tomáš Vincour (SIB) 0 + 0
    Vladimír Roth (SIB) 0 + 0

Dnešní utkání je za námi. Domácí se v samostatných nájezdech dokázali prosadit hned dvakrát, hosté pouze jednou a dva body si tak připisují do tabulky domácí. Na první branku utkání jsme si museli počkat do 6. minuty, když se trefil Šumakov. Další branky padali až ve třetí třetině. Nejdříve se trefil ve 2. minutě třetí třetiny Wärn a vyrovnal tak na 1:1. Domácí si však své vedení vzali zpět v 7. minutě, když se dokázal prosadit Ridderwall. Hosté však na konci zápasu dokázal využít přesilovku 4 na 3 a zásluhou Peterssona vyrovnali na 2:2. Následně rozhodl v nájezdech Ullström.

Střely celkem: 29 – 49
    Vyhrané vhazování (celkem): 28 – 32

V samostatných nájezdech zvítězil tým HK Sibir Novosibirsk.

Rozhodující nájezd proměnil DAVID ULLSTRÖM.

3. série
    2:1
    Maxwell (SOC) následně neproměnil a domácí tak vítězí 2:1 po sn.

3. série
    2:1
    Ullström (SIB) rozpohyboval Barulina a následně poslal kotouč do klece.

2. série
    1:1
    Anisin (SOC) to zkusil také, ale tentokrát branku míjí.

2. série
    1:1
    Šalunov (SIB) předvedl téměř to samé co před malou chvilkou Ljuduchin a vyrovnává na 1:1.

1. série
    0:1
    Ljuduchin (SOC) krásnou kličkou do backhandu překonává Bespalova a hosté tak vedou 0:1.

1. série
    0:0
    Vincour (SIB) se rozjel proti Barulinovi, ale branku nedává.

Samostatné nájezdy začínají.

Do branky domácích se na nájezdy postaví Bespalov!

Nájezdy začnou za malou chvilku, tak určitě nikam neodcházejte.

Ani v prodloužení se nerozhodlo a na řadu tak musí přijít samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:42
    Oba už sedí na trestné lavici.

64:41
    Na ledě se nyní strhla bitka mezi Menšikovem a Peterssonem. Z této bitky vyšel "vítězně" Menšikov.

64:00
    Právě začala poslední minuta prodloužení.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 6. Šumakov (Gubin, Sannikov), 47. Ridderwall (Ullström), rozh. náj. Ullström – 42. Wärn (Anisin), 56. Petersson