Boston – Detroit 1:3 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 4:1 (kon.) | NY Islanders – Washington 1:3 (kon.)
NY Rangers – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Vancouver – Arizona 1:0 (kon.)
New York Rangers
3:2 (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
Philadelphia Flyers
Úterý 29.09.2015, 01:00 • Madison Square Garden, New York • Příprava NHL

Přeji Vám příjemný zbytek noci, na přečtenou! (03:49:43)

Střely na branku po konci zápasu: 29:44

Československá stopa:

Jakub Voráček (PHI) – 3 střely, 0+1, 18:16.
    Radko Gudas (PHI) – 1 střela, 0+0, 17:05.

61:16 YANDLE - 3:2

61:16
    Rangers právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! KEITH YANDLE se ujal nájezdu a konečně mu to dnes vyšlo. Mason nedokázal kotouč zastavit, Rangers vítězí po prodloužení!

60:01

Střely po třetí třetině: 29:42

60:00

58:53
    Rangers přeci jen vyrovnávají! CHRIS KREIDER překonal fantastického Masona a posílá zápas do prodloužení! Asistence: Derek Stepan, Rick Nash.

56:38
    Nejprve pálil Brassard, poté Yandle. Ani jeden nepřekonal brankáře Masona.

55:39
    Oboustranné vyloučení. 2 minuty pro Gudase za hrubost, 2 minuty pro Kreidera za vražení na hrazení.

51:45
    Na pranku Raanty přilétly hned dvě střely, ani jedna však neskončila za jeho zády.

50:46
    Girardi ihned po vhazování střílel, ale Mason zasáhl.

50:40
    Giroux vyloučen za podražení.

49:57
    Voráček pálil ihned z buly, ale neuspěl.

49:51
    Dan Boyle si odsedí 2 minuty za hákování.

49:11
    Viktor Stalberg střílel, ale jeho rána byla zblokovaná.

46:34
    Ani Voráček, ani Giroux. Raanta drží svůj celek.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 45. Girardi (McDonagh, Zuccarello), 59. Kreider (Stepan, Nash), 62. Yandle (TS) – 5. Streit (Voráček, Raffl), 38. Simmonds (Schenn, Streit)

New York Rangers: Raanta – Girardi, McDonagh, McIlrath, Yandle, Boyle, Staal – Nash, Stepan, Kreider – Zuccarello, Brassard, Miller – Fast, Hayes, Stalberg – Stoll, Moore, Etem
    Philadelphia Flyers: Mason (Neuvrith) – Gudas, Schenn, Manning, Streit, MacDonald, Schultz – Voráček, Gagner, VanceVelde, Laughton, Lecavalier, Giroux, White, Read, Umberger, Simmonds, Raffl, Schenn