Astana – Galatasaray 2:2 (kon.) | Šachtar – PSG 0:3 (kon.) | Malmö – Real Madrid 0:2 (kon.)
Manchester Utd. – Wolfsburg 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Eindhoven 3:2 (kon.) | Atlético – Benfica 1:2 (kon.)
Mönchengladbach – Manchester City 1:2 (kon.) | Juventus – Sevilla 2:0 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
1:2 (0:0)
Manchester City
Středa 30.09.2015, 20:45 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Liga mistrů • Skupina D
    90. Sergio AGÜERO - 1:2

90
    Manchester City právě vstřelil branku!
    Citizens jdou v poslední minutě základní hrací doby do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil SERGIO AGÜERO, který ukázal svou extratřídu! Sommera poslal na druhou stranu, a penaltu zkušeně proměnil!
    65. Andreas CHRISTENSEN - 1:1

65
    Máme vyrovnáno! Citizens velmi rychle odpovídají, a mají stále hodně času na otočení skóre! City vybojovalo rohový kop, kterého se ujal Kevin De Brunye. Ve vápně se míč odrazil na nohu Nicoláse Otamendiho, od kterého se míč odrazil směrem na branku. Míč obětavě vykopl ANDREAS CHRISTENSEN, nicméně míč již byl za brankovou čarou! Branka byla následně přiznána jako vlastní dánskému stoperovi!
    54. Lars STINDL - 1:0

54
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    A máme to tady! Gladbach je za svůj skvělý výkon v prvním poločas náležitě odměněn! Na začátku celé akce byl stoper Christensen, který ve středu hřiště našel Herrmanna. Německý záložník roztáhl hru na pravou stranu, kam si naběhl Jualin Korb. Jeho přihrávka našla ve vápně naběhlého LARSE STINDLA, jehož přízemní rána mířila přesně k tyči, a Joe Hart nedokázal zasáhnout!

Jan Havlovic

Branky: 54. Stindl (Korb) – 65. Christensen (vla.), 90. Agüero (pen.)

Karty:   38. Stindl (MNC), 67. Korb (MNC), 87. Á. Domínguez (MNC) – 18. Otamendi (MAC)

Neproměněná penalta: 19. Raffael (MNC), brankář Hart zneškodnil

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 3:11. Rohy: 4:11. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:7.
    Borussia Mönchengladbach: Sommer – Korb (78. Traoré), Christensen, Á. Domínguez, Wendt – Herrmann (72. Hahn), Dahoud (84. Nordtveit), Xhaka (C), Johnson – Stindl, Raffael.
    Náhradníci: Heimeroth – Nordtveit, Drmić, T. Hazard, Traoré, M. Schulz, Hahn.

Manchester City: Hart – Sagna, Demichelis, Otamendi, Kolarov – Y. Touré (46. Fernando), Fernandinho – De Bruyne, Silva (64. Navas), Sterling (90+3. Zabaleta) – Agüero.
    Náhradníci: Caballero – Zabaleta, Fernando, Navas, Evans, Barker, Maffeo.

Rozhodčí: Turpin – Cano, Danos (vš. Francie)