Lazio – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Rosenborg – Dněpropetrovsk 0:1 (kon.) | Besiktas – Sporting 1:1 (kon.)
Lok. Moskva – Skënderbeu 2:0 (kon.) | Belenenses – Fiorentina 0:4 (kon.) | Basilej – Lech Poznaň 2:0 (kon.)
Karabach – Anderlecht 1:0 (kon.) | Monaco – Tottenham 1:1 (kon.) | Sparta – APOEL 2:0 (kon.)
Schalke – Asteras 4:0 (kon.) | Augsburg – Partizan Bělehrad 1:3 (kon.) | Alkmaar – Ath. Bilbao 2:1 (kon.)
Celtic – Fenerbahce 2:2 (kon.) | Molde – Ajax 1:1 (kon.) | Kazaň – Bordeaux 0:0 (kon.)
Liverpool – Sion 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Qäbälä 2:1 (kon.) | PAOK – Dortmund 1:1 (kon.)
Club Bruggy – Midtjylland 1:3 (kon.) | Legia – Neapol 0:2 (kon.) | Dinamo Minsk – Rapid 0:1 (kon.)
Villarreal – Plzeň 1:0 (kon.) | Marseille – Liberec 0:1 (kon.) | Braga – Groningen 1:0 (kon.)
AS Monaco
1:1 (0:1)
Tottenham Hotspur
Čtvrtek 01.10.2015, 19:00 • Stade Louis II, Monaco (18 523) • Evropská liga • Skupina J

90+1
    Tottenham naposledy střídá, když místo Eriksena přichází Carroll.

83
    Dirar, který měl veliký podíl na vyrovnávací brance, ostře vypálil ze střední vzdálenosti a Lloris měl co dělat, aby tentokrát nekapituloval!
    El Shaarawy S. - 1:1

81
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Monaco zničehonic střílí gól a pár minut před koncem vyrovnává! Branku mají na svědomí dva střídající hráči, když si STEPHEN EL SHAARAWY naskočil na centr zprava od Dirara a zblízka překonal Llorise.

76
    Zkušený obránce Carvalho končí své účinkování v dnešním duelu. Místo něj si zahraje Dirar.

70
    Dvacet minut před koncem odchází na střídačku Chadli, místo nějž se do akce dostává Townsend.

68
    Druhé střídání Monaca znamená výměnu Laciny Traorého za Carilla.

65
    Tottenham poprvé střídá, když střelec zatím jediné branky Lamela pouští na trávník N'Jieho.

60
    Po hodině hry tu máme první střídání, když Lemara v domácí sestavě nahrazuje El Shaarawy.

59
    Mezitím, co se Rose vrací na hřiště, Toulalan dostává žlutou kartu za faul na Lamelu.

42
    A Lacina Traoré si naběhl na střílený centr z levé strany, po kterém jen o centimetry minul pravou tyč hostující brány!

38
    To je neskutečné! Se šancemi jakoby se nyní roztrhl pytel! Lacina Traoré nyní podobně jako předtím jeho spoluhráč Coentrão hlavičkoval pouze mimo nikým neatakovaný před bránou hostí.

38
    A teď pro změnu měli velikou šanci Hotspurs! Ti se řítili snad v pěti hráčích proti dvěma obráncům a jejich přečíslení nakonec završil Kane, jenž spálil velikou tutovku, když domácí gólman zneškodnil jeho pokus.

37
    A další tutovka AS! Lemar parádním centrem našel před bránou zcela volného Coentrãa, který ale hlavičkoval pouze nad.

36
    Monaco mohlo ihned vyrovnat, když Lloris vyrazil Silvovu ránu k levé tyči na roh!
    35. Érik LAMELA - 0:1

35
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Deset minut před koncem prvního poločasu Tottenham otevírá skóre! Chadli zatáhl balon po pravé straně, nahrál Allimu, ten si pohrál s obráncem a jeho následnou střelu vyrazil Subašič před odkrytou síť. U míče pak byl jako první ÉRIK LAMELA, který už bez problémů zakončil.

20
    Dvacátá minuta konečně přinesla nějaké vzrušení, a to na obou stranách! Hostující brankář Lloris si nejprve pohrál s Lacinou Traorém, který nebyl daleko od toho, aby mu sebral balon a zakončoval do prázdné brány. A poté dostal Kane výbornou přihrávku do vápna, ovšem místo aby zakončoval za záda vyběhnutého Subašiče, nahrál ještě za sebe Chadlimu, který pak netrefil odkrytou síť!