Vltavín – Tachov 3:2 (kon.) | Písek – Domažlice 3:2 (kon.) | Králův Dvůr – Benátky n/J 2:0 (kon.)
FK Králův Dvůr
2:0 (0:0)
SK Benátky nad Jizerou
Sobota 03.10.2015, 16:00Česká fotbalová liga • 9. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Vítejte u zápasu 9. kola ČFL, kde Králův Dvůr přivítá Benátky nad Jizerou. Výkop je přesně v 16:00! Tak si ho nenechte utéct.

Králův Dvůr zažívá celkem povedený start do této sezóny. V tabulce jsou zatím na 3. místě, ovšem ztrácejí na první postupové místo sedm bodů. Králův Dvůr má za sebou velmi zajímavou zkušenost, když se v MOL cupu utkal s pražskou Spartou a vypadl až po penaltách!

Benátky nad Jizerou se zatím nacházejí v polovině tabulky, ovšem v posledních šesti zápasech Benátky nepoznaly hořkost porážky!

FK Králův Dvůr: Krček – Petr (C), Šilhavý, Holý, Šindelář, Procházka, Soldát, Sabou, Pilík, Volešák, Balšánek
    Náhradníci: Kočí – Hlinka, Eliáš, Junek, Vondráček, Kilián, Hájek

SK Benátky nad Jizerou: Michňa – Buryán, Borovička, Kubista, Smetana, Sedláček, Škarecký (C), Mendy, Sudek, Skácel, Mbah
    Náhradníci: Jíra – Sedláček, Karásek, Ansuma, Synek, Klain

Rozhodčí: Matějček – Machýček, Štefan.

Hráči teprve nastupují na hrací plochu. Začátek utkání se malinko zpozdí.

Nyní ještě proběhne minuta ticha.

1

2
    Zápas začínají s míčem na kopačkách domácí hráči.

3
    Jeden z domácích se uvolnil na pravé straně hřiště, ale následný centr nenašel nikoho v červeném.

4
    Poprvé od začátku zápasu jsou na míči hostující Benátky.

5
    Mbah se pokoušel o takzvané zakončí rybičkou, ale zakončení postrádalo razanci.

7
    Na druhé straně se pokoušel o zakončení Pilík, ale ten ani netrefil branku.

8
    Nyní jsme mohli vidět spousta nepřesností ve středu hřiště jak od domácích tak i od hostů z Benátek.

10
    Domácí kombinují, ale zatím pouze na vlastní polovině hřiště.

11
    Ohodlali se jít po pravé straně, ale po krátkém nepovedeném výpadu vracejí míč opět na vlastní polovinu.

13
    Standardní situace pro domácí z pravé strany.

13
    Centr našel na malém vápně zcela osamoceného domácího hráče, který ale nabídnutou šanci trestuhodně zahodil a míč poslal vysoko a daleko.

15
    Špatný výkop Michni končí v zámezí.

17
    Hostující šanci zhatilo špatné zpracování hostujícího útočníka, míč se od něj pouze odrazil ke Krčkovi, který neměl problém míč chytit.

20
    Máme za sebou dvacet minut, ve který asi na držení míče vyhráli Cábelící, tak si říkají domácí hráči, ale nebylo jim to nic platné jelikož do pořádné šanci se dostali pouze jednou.

23
    Nyní mají míč na kopačkách opět domácí, ale pořád se nemají k tomu založit nějaký rychlejší útok.

24
    Domácí zahrávali rohový kop, ovšem hostující obrana si dokázala poradit a celou situaci ustála z bravurou.

26
    Další rohový kop pro domácí.

27
    Centr na první tyč vyboxoval Michňa na další roh.

28
    Roh rozehraný na krátko nepřinesl domácím žádnou větší šanci.

30
    Další útok začnou domácí až od gólmana Krčka.

32
    Michňa vykopl míč a zároveň šanci hostům.

35
    Králováci se nedokázali prosadit ani po dobrém centru z pravé strany.

36
    Domácí sklepli balón na hranici vápna, kde se do balón opřel jeden z domácích, ale střela byla zablokována.

38
    Pilík se opřel do balónu z dvaceti metrů, ovšem střela jde těsně nad.

40
    Dokonce nepříliš pohledného prvního poločasu zbývá pět minut.

43
    Mbah skákal na centr z levé strany, ale centr byl o něco vyšší než by Mbah potřeboval a tak míč netrefil.

45
    Žlutou kartu dostává Procházka (FK Králův Dvůr).

45
    Následný centr ze standardní situace vyboxoval Krček mimo vápno.

45
    Mbah si na hranici vápna navedl míč do středu hřiště a následná technická střela jde těsně nad.
    45. Střela Mbaha

45

V právě skončeném první poločase jsme neviděli příliš pohledný fotbal ba naopak nezaujatý divák se mohl nudit. Za zmínění v prvním poločase stojí nejspíše jen Střela Mbaha na konci prvního poločasu.

Druhý poločas začne přibližně v 17:02.

46

47
    Ve vápně spadl jeden z domácích, ale rozhodčí nechává hru plynout dále.

49
    Druhý poločas začal stejně jako první. Bez tempa.

52
    U míč jsou hosté, ale zatím se k žádnému ohrožení domácího gólmana nedostali.

54
    Domácí se nyní připravili o šanci sami, když při obstřelu zpoza vápna trefili sami sebe.

58
    Hra se stále odehrává převážně ve středu hřiště. Není ani o čem moc psát.

59
    Tečovaná střela jednoho z domácích končí vedle. Následuje rohový kop.

59
    Benátky se ubránily bez problému.

60
    Na hranici malého vápna zůstal opět zcela osamocený jeden z domácích, ale stejně jako v prvním poločase jde pokus vysoko nad.

62
    Centr z pravé strany si pohlídal a pokryl Michňa.

63
    Střídání v týmu SK Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází Skácel, přichází Synek.

65
    Domácí jsou sice lepší v držení míče, ale zatím to nevedlo k žádné mu gólu.

67
    Podklouznutí hostujícího obránce nedokázal domácí tým využít.

67
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Centr z pravé strany našel na malém vápně PAVLA PILÍKA, kterému stačilo nastavit nohu aby vstřelil první branku dnešního utkání.
    67. Pavel PILÍK - 1:0

71
    Domácí hráče gól nakopl a snaží se rychle přidat druhý.

74
    Střídání v týmu SK Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází Mbah, přichází Klain.

77
    Střela hostů zpoza vápna jde vedle.

78
    Střídání v týmu SK Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází Buryán, přichází Sedláček.

80
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Procházka, přichází Hlinka.

82
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Smetana, přichází Ansuma.

85
    Domácí drží míč a už se nikam neženou.

90
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Volešák, přichází Eliáš.

90
    Žlutou kartu dostává Junek (FK Králův Dvůr).

90+2
    Definitivní potvrzení výhry přichází od JIŘÍHO JUNKA, který uspěl tváří tvář proti Michňovi.
    90+2. Jiří JUNEK - 2:0

90+2

Máme za sebou zápas, který nám neukázal příliš fotbalovosti, ale to domácím, kteří po gólem Pilíka a Junka vyhráli, nevadí. (17:54:08)