Řisuty – Jindř. Hradec 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 5:0 (kon.) | Nymburk – Sokolov 4:2 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 8:3 (kon.) | Frýdek-M. – SK Karviná 7:1 (kon.) | Kopřivnice – Technika Brno 3:4 (0:1 po s.n.)
Břeclav – Vsetín 0:9 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 0:7 (kon.) | Mor. Budějovice – Opava 4:2 (kon.)
Klatovy – Pelhřimov 8:4 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 1:3 (kon.) | Trutnov – Klášterec nO 8:2 (kon.)
Děčín – Kolín 0:3 (kon.) | Tábor – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 5:7 (kon.)
HC Řisuty
7:4 (2:2, 1:2, 4:0)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Sobota 03.10.2015, 17:002. liga skupina Západ • 6. kolo

Utkání skončilo podle prognóz. Řisuty porazily Jindřichův Hradec 7:4. Po dvou třetinách však vedli hosté a schylovalo se k překvapení. Jenže domácí hokejisté v poslední části potvrdili roli favorita a utkání otočil díky dvěma brankám, o které se přičinili Babický a Brém v přesilových hrách. (19:26:13)

58:36
    Řisuty právě vstřelily branku!
    Do prázdné branky pečetil vítězství Řisut FILIP BÍLEK.

58:20

56:20
    Hosté nezvládají konec utkání a zase jdou do oslabení. Potrestaným je Drda za podražení.

54:36
    Razítko na tři body pravděpodobně dal TOMÁŠ BRÉM po přihrávce Sedláčka. Asistence: Sedláček.

52:45
    Domácí využívají přesilovku 5:3 a otáčejí zápas ve svůj prospěch díky TOMÁŠI BABICKÉMU. Bez asistence.

51:58
    Jindřichův Hradec bude muset bránit ve třech hráčích. Kohút dostal totiž dvě minuty.

51:02
    Domácí hráči budou mít možnost urvat vítězství na svoji stranu, jelikož Pípal dostal trest na pět minut a do konce utkání za hrubost.

45:38
    Kapitán Kos bude svému týmu chybět, protože si bude muset odpykat trest na 10 minut za nesportovní chování.

41:06
    Domácí hokejisté na začátku třetí třetiny smazávají dvoubrankové manko MICHALEM FORTELKOU. Asistence: Záleský.

40:23

40:01

40:00

39:52
    Osm sekund před druhou sirénou Řisuty snižují na rozdíl jedné branky. Autorem branky je VOJTĚCH ŠILHAVÝ.

39:44
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovku pěti proti třem. Po přihrávce Brabce prostřelil brankáře Ilašenka podruhé v zápase ADAM POPELKA. Asistence: Brabec, Heřmánek.

38:23
    Další vyloučení domácího celku, který bude hrát o dva může méně, potrestaný je Sedláček také za sekání.

37:56
    Řisuty budou hrát oslabení, jelikož jde si sednout na trestnou lavici Kos za sekání.

Pavel Šmárik

Branky a nahrávky: 2. Brém (Záleský), 13. Záleský, 40. Šilhavý, 42. Fortelka (Záleský), 53. Babický, 55. Brém (Sedláček), 59. Bílek – 8. Jon (Port), 16. Jon (Heřmánek, Šafář), 38. Popelka, 40. Popelka (Brabec, Heřmánek)

HC Řisuty: Ilašenko (Škubal) – Kužel, Sedláček, Babický, Bílek, Muláček, Raclavský, Dostál, Butor, Kos, Fortelka, Záleský, Brém, Arnošt, Náprstek, Slavíček, Kalla, Veselý, Sladký, Šilhavý, Čurda
    trenér: Jan Novotný

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš (Fogl) – Pípal, Port, Popelka, Koňařík, Kadlec, Kohút, Hložek, Drda, Brabec, Bednařík, Košťál, Tomšík, Heřmánek, Šafář, Jon, Lejoko
    trenér: Aleš Dvořák