Vsetín – Olomouc 0:4 (kon.) | Opava – Zlín 1:5 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:3 (kon.) | HC Litvínov – HC Plzeň 3:5 (kon.) | Poruba – Havířov 3:5 (kon.)
Třinec – Vítkovice 9:1 (kon.) | Letňany – Jihlava 5:2 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 3:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 2:4 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 7:6 (2:0 po s.n.)
VHK ROBE Vsetín
0:4 (0:3, 0:1, 0:0)
HC Olomouc
Sobota 03.10.2015, 11:00 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga staršího dorostu • 10. kolo

Třetí třetinu si Olomouc pohlídala svůj náskok a po šedesáti minutách slaví vítězství. Ze Vsetína přejeme příjemný zbytek dne. (12:56:10)

59:40

59:38
    Olomoucký Cach je vyloučen za sekání.

58:11
    Vsetín vyhazuje.

57:40
    Je vyloučen vsetínský hráč Richter za krosček.

56:25
    Střelu Podlahy zastavil až výborný zákrok Hermana.

55:39
    Puk končí bezpečně pod betony domácího brankáře.

54:52

54:35
    Vsetínu chybí důraz v zakončení.

53:13
    Olomouc vyhazuje.

52:52
    Vsetín si zahraje přesilovku. Za hákování je vyloučen Hajšman.

52:10
    Vsetín odolává náporu v obraném pásmu.

50:49
    Hajšman promáchl před prázdnou brankou.

49:21
    Hra dostala větší tempo, které bylo zakončeno střelou na olomouckého gólmana.

48:50
    Vsetínskému gólmanovi se podařilo zachytit střelu Skopala.

48:00
    Vsetín je dál v sevření i když je v pěti.

46:30
    Hosté se drží v útočném pásmu, ale vsetínská obrana je nepouští do zakončení.

45:33
    Branky a nahrávky: 10. Podlaha (Pěcha, Machálek), 11. Říčka (Zabloudil, Cach), 12. Hajšman (Rutar, Husták), 39. Machálek (Rutar, Říčka)

VHK ROBE Vsetín: Herman (Machač) – Krůžela, Nadymáček, Weintritt J., Kollár, Augustin, Richter – Koňařík, Weintritt M., Čechmánek, Sušeň, Humplík, Kovář, Najvar
    HC Olomouc: Schejbal (Urban) – Dajčar, Murla, Štreit, Beutl, Holiš, Rutar, Galvas – Urban, Zabloudil, Husták, Podlaha, Řečinský, Pěcha, Skopal, Cach, Hajšman, Machálek, Janečko, Říčka