Motor ČB – Most 3:2 (kon.) | Havířov – Kadaň 3:1 (kon.) | Litoměřice – Slavia 2:6 (kon.)
Ústí n/L – Prostějov 2:3 (0:1 po s.n.) | Šumperk – Benátky n/J 2:6 (kon.) | Přerov – Kladno 1:2 (1:2 po s.n.)
Jihlava – Třebíč 2:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 03.10.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 10. kolo

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava vítězí nad Horáckou Slavií Třebíč poměrem 2:1, když si svůj dvougólový náskok vypracovala již v první periodě po trefách Davida Březiny a Tomáše Harkabuse, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (21:03:52)

Průběh utkání: 2:0, 2:1.

Třetí třetina byla hodně dramatická, zvláště po tom, co Josef Skořepa v oslabení neproměnil své sólo a David Dolníček ve 48. minutě snížil na 2:1. Třebíč se tlačila za vyrovnáním, ale domácí, kteří v předešlých dvou utkáních po dvou zápasech vedli a ve třetí části zápas prohráli, si nyní tři body vzít nenechali. Po výhře 2:1 tak Dukla vstoupila do čtyř letošních zápasů proti Třebíči výhrou.

59:52
    Michal Důras posílá puk do středního pásma a domácí tým sem může radovat!

59:52
    Už jen 7,7 vteřiny zbývá do konce základní hradí doby.

59:48
    Dolníček posílal kotouč z mezikruží na Pekra, který mě napřaženo na ránu z první. Pokus téměř zblokoval Melenovský, přesto se Matěj Pekr dostal na levém kruhu ke střele. Jakub Škarek byl na bližší tyči jistý.

59:26
    Erat zachytil puk na modré a Třebíč je tak stále před brankou domácího celku.

59:19
    Škarek lapil střelu Pekra z pravého kruhu, jihlavská střídačka si nasledně bere time-out.

59:09
    Byl to zřejmě Marek Melenovský, který netrefil zhruba o dva metry z levé strany středního pásma volnou klec.

59:00
    Poslední minuta třetího dějství je zde, Vejmelka po vyhraném buly hostí znovu míří na střídačku.

58:57
    Bilčík napřáhl od modré. Puk mířil na hruď Škarka a odtud před jeho branku. Domácí gólman po touši skočil a zalehl jej. Hned poté Marek Švec (TRE) naprosto zbytečně oslabuje svůj tým, když do ležícího Škarka v úmyslu vypíchnout mu puk sekl a jde ven.

Na vyloučení: 6-4.

58:23
    Hosté vyhrávají buly, po několikrát tečované střele Bilčíka se dostávají k puku domácí a vyhazují touš přes všechny čáry.

58:13
    Vhazovat se bude po levici Škarka.

58:13
    Hosté nastupují do přesilovky v šesti bez gólmana Karla Vejmelky.

58:13
    Oddechový čas pro hosty.

58:13
    Třebíčští budou mít velkou šanci na vyrovnání protože Ondřej Šafář (JIH) zahákoval na pravém kruhu Marka Švece a jde ven.

Na vyloučení: 6-3.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:33
    Důras, Malec a Melenovský sice přešli modrou a na okamžik kombinovali v útočném pásmu, puk ovšem rychle získali hosté a hraje se znovu před Škarkem.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 13. Březina (Zadražil, Šafář), 17. Harkabus (Seman, Gríger) – 48. Dolníček (Erat, T. Svoboda)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Sáblík) – Šimek, Kaláb, Dundáček, Grebenyuk, Zadražil, Šafář, Dobrovolný – Jícha, Skořepa, Důras – Harkabus, Seman, Gríger – Malec, Melenovský, Březina – Kohout, Kuřítko. Trenér: Petr Vlk
    SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (D. Svoboda) – Bilčík, Malena, Niko, Čejka, Přibyl, Šaur – Švec, Dolníček, Erat – Pekr, Polodna, Wasserbauer – T. Svoboda, Psota, Zuzin – Mrázek, Raška, Kusko – Abdul. Trenér: Jiří Mička

Rozhodčí: Doležal – Reich, Zídek