Čeljabinsk – Petrohrad 2:1 (po pr.) | Minsk – Omsk 4:2 (kon.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 3:2 (1:0 po s.n.)
Nižněkamsk – Spartak Moskva 3:0 (kon.) | N.Novgorod – Barys 2:0 (kon.) | Soči – Viťaz 5:0 (kon.)
HK Soči
5:0 (3:0, 1:0, 1:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Sobota 03.10.2015, 16:00 • Ledový palác Bolšoj • KHL

Utkání nakonec končí poměrně jednoznačnou výhrou domácího celku. Ti o svém vítězství rozhodli v prvních osmi minutách, kdy vstřelili hned tři branky. Ode mě je to vše, děkuji za sledování a přeji příjemný zbytek dne. (18:20:52)

57:36
    Přichází ale opět další vyloučení, pro Pjotra Ščastlivého (CEC) za podražení.

56:53
    Domácí hrají v plném počtu a začíná tedy další přesilová hra.

56:40
    Hosté dnes již podruhé v zápase špatně střídali, přichází tedy další trest.

54:53
    S vyloučeními se ve třetí třetině opravdu nešetří. Vladimír Malevič (SOC) dostává dvouminutový trest za držení.
    51:06 Roman LJUDUČIN - 5:0

51:06
    Soči právě vstřelilo branku!
    Domácí přidávají v přesilové hře pátou branku! Tuto branku navíc vstřelil ROMAN LJUDUČIN, který tak dovršil hattrick! Bez asistence.

49:48
    Navíc si domácí opět vyzkouší přesilovou hru, Vyglazov (CEC) je vyloučen za vysokou hůl.

49:31
    V plném počtu hraje i domácí celek.

48:52
    Hosté hrají opět v plném počtu.

47:31
    Domácí si ale moc dlouho přesilovku neužili, za hákování je totiž vyloučen Krikunov (SOC).

46:52
    Vyloučení ale přichází i na druhé straně, Kostromitin (CEC) obdržel dvě minuty za krosček.

43:51
    Domácí se ale i v tomto oslabení ubránili, soupeř ze začátku třetí třetiny skóre zatím nesnížil.

41:51
    Alexej Semenov (SOC) je poprvé vyloučen, obdržel dvě minuty za sekání.

40:01

Druhá perioda je již také za námi a pro domácí to zatím vypadá velmi dobře. K vidění už dnes bylo skoro vše, od bitek až po krásné góly, tomuto utkání nic nechybí. Domácí by museli mít ve třetí třetině pořádný výpadek, aby si z tohoto utkání neodnesli tři body.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 2. Ščastlivij (Anisin, Warn), 7. Ljudučin (Žerděv), 8. Morozov (Ščerbina, Semenov), 33. Ljudučin (Semenov, Wilson), 52. Ljudučin

HK Soči: Barulin (Gavrilov) – Wilson, Mamašev, Šviděnko, Jalasvaara, Semenov, Malevič – Krikunov, Ignatuškin, Petersson – Maxwell, Ljuduchin, Žerděv – Ščastlivij, Warn, Anisin – Jakubov, Kazionov, Ščerbina – Morozov
    HC Viťaz Moskevská oblast: Sateri (od 8. Saprykin) – Viksna, Kostromitin, Golovkov, Berdjukov, Peretjagin, Voronkov, Jěžov, Vaščenko – Horák, Kempe, Vyglazov – Kučerjavenko, Afinogenov, Makejev – Musatov, Šitikov, Kokšarov – Abdullin, Ivanov, Švec-Rogovoj

Rozhodčí: Bondar, Ovčinnikov – Kuchava, Novikov