Gent – Club Brugge 4:1 (kon.) | Genk – Standard 3:1 (kon.) | Anderlecht – Mechelen 1:1 (kon.)
KRC Genk
3:1 (1:0)
Standard Lutych
Neděle 04.10.2015, 18:00Belgická Jupiler Pro League • 10. kolo

Zápas mezi KRC Genkem a Standardem Lutych je u konce, domácí v něm porazili hosty 3:1. Začátek poločasu byl pomalý, domácí si drželi těsný náskok, vypadalo to už, že se skóre nezmění, ale nebylo tomu tak. V 75. minutě zvýšil skóre na 2:0 pro Genk de Camargo a tři minuty na to to bylo již 3:0, když se trefil Buffel. Hosté dokázali stav alespoň kosmeticky upravit na 3:1, z přímého kopu se prosadil v 90. minutě Knockaert. Domácí berou zaslouženě tři body. Ode mě je to dneska vše, loučím se s vámi a na shledanou. (19:54:51)

90+3

90
    Standard právě vstřelil branku!
    RENAUD KNOCKAERT rozehrával přímý kop z 27mi metrů a zakroutil balón přímo do šibenice. Stav 3:1!

88
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Bailey, přichází Schrijvers.

87
    Genk už se nikam nežene a čeká na konečný hvizd, dneska si už výhru ujít nenechá.

83
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Ndidi, přichází Heynen.

81
    Thuram si řekl o žlutou kartu.

80
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Kebano, přichází Pozuelo.

77
    Genk právě vstřelil branku!
    Bailey si udělal prostor pro centr a našel ním připraveného THOMASE BUFFELA, který zvýšil na 3:0 pro Genk!

75
    Bailey centrem našel na levé straně Buffela, ten posunul na RINCKA DE CAMARGA, který poslal balón po zemi k zadní tyči! 2:0.

72
    Trebel zezadu podkosil Buyense a je potrestaný žlutým kartonem.

69
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Andrade, přichází Dossevi.

68
    Standartka se hostům moc nevyvedla, stále jsou ale při míči.

67
    Buffel kopl ze zadu Trebela, hosté budou moci rozehrávat přímý kop.

63
    Kebano se nádherně prodral míčem skrz levou stranu a posadil balón de Camargovi na hlavu. Ten minul jen o vlásek!

61
    Bailey kroutil balón k protější tyči, ale to se mu nezdařilo.

60
    Je za námi šedesát minut a stav je stále 1:0. Lutych se snaží, co to jde, ale marně. Genk hraje důsledně a vypracovává si i další šance.