Žižkov – Štěchovice 1:2 (kon.) | Táborsko akademie – Zápy 1:2 (4:5 po pen.) | Převýšov – Čáslav 1:2 (kon.)
Kolín – Union 2013 2:1 (kon.) | Most – Chrudim 2:1 (kon.) | Jirny – Dobrovice 2:1 (kon.)
Brozany – Benešov 0:2 (kon.)
SK Sparta Kolín
2:1 (0:0)
Union 2013
Neděle 04.10.2015, 16:00 • Brankovnická • Česká fotbalová liga • 9. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

V dohrávce devátého kola třetí nejvyšší české fotbalové soutěže se utkají týmy ze spodní části tabulky. FK Kolín, který ještě v loňské sezóně hrál Fotbalovou národní ligu, bude bojovat o veledůležité tři body proti Unionu 2013, který vznikl teprve před loňskou sezónu z týmu 1.FK Nová Paka, který postoupil z divize.

Oba dnešní soupeři se pohybují okolo pásma sestupu a mají shodných 10 bodů. Po deseti odehraných zápasech je na tom o skóre hůř domácí tým, který inkasoval 19 branek, což je hodně na pováženou.

V dnešním zápase bude ale přesto favoritem a to vzhledem k větším zkušenostem a domácímu prostředí, kde zatím získali kolínští 7 z 10 dosavadních bodů.

1

5
    V úvodu jsou jednoznačně aktivnější domácí, zatím bez zakončení.

7
    Náznak šance pro Kolín končí prvním rohovým kopem utkání.

8
    Z rohového kopu se nic nebezpečného neurodilo.

13
    Hra se úvodním tlaku Kolína trochu urovnala, první roh byl k vidění i v podání Unionu, ale ani tato příležitost nevedla k vážněmu ohrožení brány Knoblocha.

17
    Žlutou kartu dostává (Union 2013).

21
    Zatím jsme stále neměli možnost vidět zakončení. Teď zahrávali domácí přímý kop, ale ten skončil mimo tři tyče Nguyena.

27
    Hraje se hlavně mezi vápny a za téměř půlhodinu zápasu nebyla k vidění jediná střela.

31
    První přímé ohrožení brány si nakonec připisují domácí, ale střela zpoza vápna nebyla nic, co by mohlo Nguyena vyvést z míry.

32

40
    Přesto, že Kolín je aktivnější, tak se teď podařilo zakončit i hostům. Ale stejně jako Nguyen na hostující straně, tak ani Knobloch neměl problémy.

42
    Další ohrožení Nguyena proběhlo z přímého kopu zpoza šestnáctky, jenže vietnamsko-český odchovanec Sparty si i tentokrát připsal úspěšný zákrok.

44
    První poločas se už jen dohrává a obě mužstva už se pravděpodobně těší na poločasovou pauzu.

45

První poločas mnoho zajímavého nepřinesl. Opatrná hra a nepřesnosti zatím zapříčinily skóre 0:0.

46

46
    Hosté o poločase vystřídali Motyčku za Nobsta.

47
    Žlutou kartu dostává (FK Kolín).

52
    Druhý poločas začal stejně jako ten první skončil. Tedy bez žádného velkého vzrušení ani na jedné straně.

54
    Po rohovém kopu Kolína uvidíme pokutový kop!

55
    Kolín právě vstřelil branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je BRUNCLÍK.

57
    Na vzniklou situaci se Union pokusil ihned zaragoval, ale střela nakonec skončila mimo.

59
    Ze hřiště odchází Dudla, přichází Bastin.

63

69
    Střídání v týmu FK Kolín: ze hřiště odchází Jukl, přichází Veselý.

69
    Nový Bydžov se snaží vymyslet něco směrem dopředu, zatím naráží na pozornou obranu Kolína, ve které podává dobrý výkon bývalý hráč Klokanů Daniel Nešpor.

72

74
    Autorem branky je FUSEK.

75
    Střídání v týmu FK Kolín: ze hřiště odchází Brunclík, přichází Bláha.

77
    Vypadá to, že i mírný odpor hostů byl definitivně zlomen a utkání spěje k výhře domácího týmu.

79
    Střídání v týmu Union 2013: ze hřiště odchází Macháček, přichází Janouch.

80

84
    Union 2013 právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KOŠTÍŘ.

84
    Střídání v týmu FK Kolín: ze hřiště odchází Biško, přichází Seifert.

85
    Tak přeci jenom je tu nakonec zápletka. Hráči Unionu 2013 budou sahat po remíze a případném rozstřelu.

86
    Střídání v týmu FK Kolín: ze hřiště odchází Fusek, přichází Tvrzník.

88
    A Kolín ze snahy soupeře může vytěžit gól na 3:1. Teď kolínští fotbalisté postupovali do přečíslení a nakonec z toho bude jen rohový kop.

89

90
    Kolín kombinuje na vlastní polovině a zdá se, že všechny tři body zůstanou právě ve středních čechách.

90+1

90+3

Zápas skončil a domácí FK Kolín si nakonec připisuje všechny tři body. Vítězství domácích je zasloužené, měli mírně navrch v prvním a i v první polovině druhé poločasu. Hosté se probudili až na konci a jejich korekce na 2:1 přišla pozdě. (18:12:51)