Třinec – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Chomutov – Litvínov 1:0 (kon.) | Zlín – Vítkovice 3:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Pardubice – Liberec 1:4 (kon.) | Olomouc – K. Vary 2:1 (kon.)
Sparta – Plzeň 5:4 (po pr.)
HC Sparta Praha
5:4 (2:0, 2:1, 0:3 - 1:0)
HC Škoda Plzeň
Pátek 09.10.2015, 18:30 • O2 arena • Tipsport extraliga • 9. kolo

59:01
    Utkání se teď musí fanouškům líbit. Jaroslav Kracík (PLZ) se dopustil podražení a je tu další drama, tentokrát si totiž přesilovku zahraje Sparta.

56:04
    Tohle pro domácí nevypadá vůbec dobře. Naopak Plzeň má možná poslední šanci na zvrat. Lukáš Pech (SPA) poslal u mantinelu na zem jednoho z plzeňských hráčů a dostáváí dvě minuty. Zároveň dostává osobní desetiminutový trest Tomáš Pöpperle za nesportovní chování!

50:26
    Pozor pozor. Na sparťanské střídačce teď musí blikat červený majáček, protože deset minut před koncem odchází na trestnou lavici Robert Sabolič (SPA). Plzeň má jedinečnou šanci vyrovnat.

45:33
    Je tu další vyloučení hostů a začínají se pískotem ozývat plzenští fanoušci. Nicholas Johnson (PLZ) podle rozhodčích zahrál vysokou holí.

42:14
    Ján Sýkora (PLZ) dostává trest za hákování, domácí už se chystají na další přesilovku.

36:17
    Plzeň si může spravit chuť přesilovkou, na trestnou lavici totiž odchází čerstvá posila domácích Curtis Hamilton.

30:12
    Sparta si zahraje přesilovku, Jakub Lev je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

26:04
    Ryan Glenn (SPA) chtěl kotouč vyhodit o mantinel do středního pásma, ale místo toho jej přímo poslal mezi střídačky. Série vyloučení tak pokračuje. Další příležitost pro Plzeň, která se Spartě ve druhé třetině vyrovnala.

23:31
    Dlouho se v plném počtu nehrálo. Ryan Glenn (SPA) dostal dvě minuty za držení a bránit se tentokrát bude Sparta.

21:25
    Jakub Jeřábek (PLZ) se vrátí na trestnou lavici, protože vyhodil kotouč mimo hrací plochu. Plzeň bude hrát opět chvíli ve třech.

19:46
    Sparta bude hrát dokonce dvojnásobnou přesilovku! Jakub Lev (PLZ) si pomohl hákováním.

19:05
    Jakub Jeřábek (PLZ) dostává dvě minuty za hrubost, jelikož připravil v jednom ze soubojů Pecha o helmu.

15:27
    Také domácí si zahrají přesilovou hru. Za hákování odchází pykat David Sklenička (PLZ).

12:00
    Hosté si zahrají přesilovku, protože Jan Buchtele (SPA) se provinil hákováním.

Tomáš Lichnovský

Branky a nahrávky: 3. Kudrna, 5. Réway (Hlinka), 32. Mikuš (Pech, Čajkovský), 36. Přibyl (Sabolič), 61. Přibyl (Buchtele) – 30. Poletín (Sýkora, Bližňák), 42. Jeřábek (Kubalík, Kracík), 49. Kubalík (Kracík, Indrák), 58. Bližňák (Pulpán)

HC Sparta Praha: Pöpperle (Lukáš) – Mikuš, Čajkovský, Piskáček, Polášek, Glenn, Eminger, Kalina – Kumstát (A), Pech, Sabolič – Klimek, Hlinka (C), Réway – Buchtele, Přibyl, Hamilton – Kudrna, Cingel, Forman. Trenér: Josef Jandač.
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Sklenička, Kadlec (A), Moravčík, Jeřábek (A), Pulpán, Kubka – Schleiss, Bližňák, Kratěna (C) – Kubalík, Kracík, Indrák – Hossa, Lev, Johnson – Poletín, Preisinger, Sýkora. Trenér: Michal Straka.

Rozhodčí: Lacina, Pešina – Zíka, Jindra