Omsk – Chabarovsk 2:1 (1:0 po s.n.) | Barys – Vladivostok 5:3 (kon.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 1:3 (kon.)
Jokerit – Ufa 1:5 (kon.) | Riga – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Petrohrad – Soči 1:2 (kon.)
Spartak Moskva – Jaroslavl 0:2 (kon.)
Spartak Moskva
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Pondělí 12.10.2015, 18:30 • Sokolniki • KHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (20:45:18)

Československá stopa:
    Lukáš Radil (SPM): 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:05

Je dobojováno! Lokomotiv Jaroslavl poráží Spartak na jeho ledě 2:0 a v tuto chvíli se dostává do čela tabulky Západní konference! Hosté se dostali brzy do vedení a soustředěným výkonem si došli pro tři body, čemuž výrazně přispěla vychytaná nula v podání Murygina.

59:53
    Puk skončil na střídačce a sedm sekund před koncem se bude vhazovat ve středním pásmu.

59:41
    Zakázané uvolnění v podání Lokomotivu.

59:19
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

59:13
    Hosté hrají v plném počtu a o vítězi je nejspíš rozhodnuto.

58:18
    Menší potyčka za Muryginovou brankou si nakonec nevyžádá vyloučení. Pokračuje přesilovka Spartaku.

57:58
    Obrovský závar před Muryginem! Spartak teď totálně uzamkl soupeře v jeho obranné třetině a tlak pokračuje.

57:13
    Michail Grigorjev si odsedí dvě minuty za vysokou hůl a Spartak má nejspíš poslední šanci na zdramatizování zápasu.

56:28
    Galimov je zpátky na ledové ploše.

55:45
    Hostům se daří vyhazovat kotouč a narušovat tím útočnou snahu Spartaku. Čas rychle utíká.

54:28
    Příležitost pro Spartak! Emil Galimov dostává dvě minuty za hákování.

53:31
    Jermakovova střela od modré byla sražena mimo branku a Murygin nemusel zasahovat.

52:42
    Jaroslavl o sobě nyní dala vědět dvěma nebezpečnými akcemi, ale poprvé skončil kotouč pouze na boční síti a podruhé pro změnu nevyšla přihrávka na volného hráče před brankou.

51:38
    Optickou převahu sice Spartaku upřít nelze, ale jeho snaze zoufale chybí větší množství střeleckých pokusů. Murygin je v podstatě bez práce.

50:00
    Hosté už hrají vyloženě "údržbu" a domácím zbývá na vyrovnání poslední desetiminutovka. Zdramatizuje Spartak závěr zápasu?

48:15
    Domácí jsou v plném počtu. Lokomotiv byl během přesilovky naprosto bezzubý.

47:20
    Spartak se dostává do útoku i při vlastním oslabení, které hraje zatím výtečně.

46:46
    Glazačev vyvezl kotouč do útočné třetiny, kde poté Spartak nějaký čas nedovolil soupeři pořádně rozehrát.

46:15
    Jevgenij Bodrov to teď přehnal s důrazem v útočné třetině, kde podrazil protihráče, za což si odsedí dvouminutový trest. Velká škoda pro domácí, kteří si vytvořili tlak.

43:11
    Spartak je v úvodu třetí třetiny aktivní, ale obrana Lokomotivu zatím pracuje dobře.

41:12
    Radil se dostal do zakončení, ale Murygin zasáhl betonem.

40:01

Ve druhé třetině padl opět pouze jeden gól, který přiblížil Lokomotiv k venkovní výhře. Hosté vedou po 40 minutách 2:0 a jsou zajisté veselejším mužstvem. Třetí třetina začne přibližně ve 20:10.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:00
    Čeká nás poslední minuta druhé třetiny a Spartak je hodně aktivní v útočném pásmu.

36:25
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Domácí spálili několik dobrých šancí, a tak se zcela naplnilo známé pořekadlo "nedáš – dostaneš", jelikož se na druhé straně vzápětí prosadil MICHAIL PAŠNIN, který navyšuje vedení Lokomotivu. Bez asistence.

35:41
    Bodrov se dostal s kotoučem za obranu Lokomotivu, ale ve vyložené šanci si vylámal zuby na Muryginovi!

34:46
    Na druhé straně musel proti střele od modré zasahovat Engren.

34:04
    Vasiljevovu střelu vyrazil Murygin betonem pouze ke Klimenkovi, který však v dobré pozici mířil z dorážky jen nad bránu!

33:11
    Po přerušení hry následuje komerční přestávka.

32:26
    Kronwall se dostal ke střele, ale Engren neměl náročnou úlohu.

31:49
    Domácí se teď musí hlavně bránit, jelikož Lokomotiv je momentálně příliš nepouští ke kotouči.

29:47
    Druhá minuta přesilové hry se domácím vůbec nepovedla. Hersley se vrací do hry.

28:38
    Jermakovova střela končí v lapačce Murygina, který přerušuje hru.

27:47
    Přesilovku si teď poprvé zahraje i Sparta. Patrik Hersley si odsedí dvě minuty za krosček.

27:13
    Zakázané uvolnění Lokomotivu. Hra se vrátí před Murygina.

26:58
    Kotouč opustil hrací plochu a na řadě je komerční pauza.

25:48
    Spartak se usadil s pukem v útočném pásmu a obrana Lokomotivu je v pohotovosti.

24:16
    Vasiljev se vrací na led. Spartak zvládl dobře první oslabení zápasu.

23:15
    Engren vyrazil střelu Averina a domácí se následně opět osvobodili.

22:51
    Domácí se osvobozují vyhozením kotouče.

22:16
    Přesilovka pro Lokomotiv! Alexander Vasiljev je první vyloučeným hráčem a jde si odpykat dvě minuty za hrubost.

20:01

Spartaku se v první desetiminutovce herně nedařilo a hosté toho dokázali jednou gólově využít, což nakonec určilo výsledek první třetiny. Druhá perioda začne přibližně v 19:21.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:00
    Začíná poslední minuta první třetiny a kotouč mají pod kontrolou hosté.

17:19
    Na druhé straně se nyní vyznamenal Engren proti střele Korškova, který zakončoval z bezprostřední blízkosti!

15:48
    Domácí jsou v druhé polovině první periody aktivnějším týmem, ale Murygin si zatím se vším poradil.

14:02
    Potapov se dostal do zakončení hned dvakrát, ale oba jeho pokusy zneškodnil Murygin, který má v posledních minutách konečně práci.

12:47
    Murygin přerušuje hru a následuje komerční přestávka.

10:47
    Bodrov se ocitl v dobré příležitosti, ale v mezikruží usměrnil kotouč pouze přímo na brankáře!

09:12
    Kontiola zavezl kotouč do útočného pásma, kde teď Lokomotiv dělá velké starosti obraně Spartaku.

07:25
    Hra je teď hodně neurovnaná a puk rychle cestuje z jednoho pásma do druhého. Ani jeden z týmů se však nedostává do zakončení.

05:11
    Hosté jsou nadále aktivnějším týmem. Murygin v brance Lokomotivu zatím nemusel ani jednou zasahovat.

03:38
    Hosté těží z úvodního tlaku a jdou do vedení! Na konci krásné kombinace našel Apalkov ANDREJE LOKTIONOVA, který zakončoval v podstatě do prázdné branky. Asistence: Daniil Apalkov.

02:48
    Kraskovskij se v mezikruží otočil s kotoučem a následně vystřelil mimo branku Spartaku.

01:08
    Loktionov pálil z ostrého úhlu a Engren kotouč bez potíží vyrazil.

00:19
    Zakázané uvolnění Spartaku.

00:01

Spartak Moskva: Engren (Ivannikov) – Tatalin, Korobov, Sorokin, Jermakov, Genoway, Dyblenko, Baldajev, Ablajev – Levitskij, Bodrov, Potapov – Glazačev, Mereskin, Radil – Klimenko, Vasiljev, Lesčenko – Krutov, Voronin, Ipatov.

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Kolesnik) – Kronwall, Hersley, Pašnin, Ljubuškin, Gorochov, Grigorjev, Maslov, Koledov – Apalkov, Kontiola, Averin – Mosaljov, Loktionov, Enlund – Malcev, Kartajev, Galimov – Korškov, Kraskovskij, Kapustin.

Rozhodčí: Gašilov, Ovčinnikov – Viljugin, Litvinov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Další hrací den KHL nám dnes mimo jiné nabídne souboj dvou týmů ze Západní konference. Spartak Moskva přivítá na svém ledě Lokomotiv Jaroslavl a favoritem budou hosté, kteří drží sérii šesti výher v řadě a v tabulce konference jsou momentálně třetí. Domácí Spartak měl navíc hodně špatný vstup do sezony, ale nyní vyhrál dvakrát v řadě nad Soči a na tyto výhry by před svými fanoušky rád navázal. Zda se to povede, můžete sledovat od 18:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.