Omsk – Chabarovsk 2:1 (1:0 po s.n.) | Barys – Vladivostok 5:3 (kon.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 1:3 (kon.)
Jokerit – Ufa 1:5 (kon.) | Riga – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Petrohrad – Soči 1:2 (kon.)
Spartak Moskva – Jaroslavl 0:2 (kon.)
Spartak Moskva
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Pondělí 12.10.2015, 18:30 • Sokolniki • KHL

57:58
    Obrovský závar před Muryginem! Spartak teď totálně uzamkl soupeře v jeho obranné třetině a tlak pokračuje.

57:13
    Michail Grigorjev si odsedí dvě minuty za vysokou hůl a Spartak má nejspíš poslední šanci na zdramatizování zápasu.

54:28
    Příležitost pro Spartak! Emil Galimov dostává dvě minuty za hákování.

46:15
    Jevgenij Bodrov to teď přehnal s důrazem v útočné třetině, kde podrazil protihráče, za což si odsedí dvouminutový trest. Velká škoda pro domácí, kteří si vytvořili tlak.

36:25
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Domácí spálili několik dobrých šancí, a tak se zcela naplnilo známé pořekadlo "nedáš – dostaneš", jelikož se na druhé straně vzápětí prosadil MICHAIL PAŠNIN, který navyšuje vedení Lokomotivu. Bez asistence.

35:41
    Bodrov se dostal s kotoučem za obranu Lokomotivu, ale ve vyložené šanci si vylámal zuby na Muryginovi!

34:04
    Vasiljevovu střelu vyrazil Murygin betonem pouze ke Klimenkovi, který však v dobré pozici mířil z dorážky jen nad bránu!

27:47
    Přesilovku si teď poprvé zahraje i Sparta. Patrik Hersley si odsedí dvě minuty za krosček.

22:16
    Přesilovka pro Lokomotiv! Alexander Vasiljev je první vyloučeným hráčem a jde si odpykat dvě minuty za hrubost.

17:19
    Na druhé straně se nyní vyznamenal Engren proti střele Korškova, který zakončoval z bezprostřední blízkosti!

10:47
    Bodrov se ocitl v dobré příležitosti, ale v mezikruží usměrnil kotouč pouze přímo na brankáře!

03:38
    Hosté těží z úvodního tlaku a jdou do vedení! Na konci krásné kombinace našel Apalkov ANDREJE LOKTIONOVA, který zakončoval v podstatě do prázdné branky. Asistence: Daniil Apalkov.