New Jersey – Nashville 1:3 (kon.) | NY Rangers – Winnipeg 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 2:3 (kon.)
Washington – San Jose 0:5 (kon.) | Carolina – Florida 1:4 (kon.) | Detroit – Tampa 3:1 (kon.)
Dallas – Edmonton 4:2 (kon.) | Calgary – St. Louis 3:4 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 0:3 (kon.)
New York Rangers
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
Winnipeg Jets
Středa 14.10.2015, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Winnipeg si odváží z Madison Square Garden body za výhru 4:1. Dvě branky (jednu v oslabení, druhou v přesilovce) vstřelil Bryan Little. Děkuji za pozornost. (03:36:19)

1. Michael Hutchinson (WPG) 40 zák., 1 gól, 97,6%
    2. Bryan Little (WPG) 2+0
    3. Nikolaj Ehlers (WPG) 1+0

59:30
    Už se nic nestane, domácí chápou, že dnes na body nedosáhnou.

59:00
    Jets kontrolují kup a čekají na závěrečnou sirénu.
    Mark STUART - 1:4

57:56
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    A je to jasné, Jets vítězí Adam Lowry zavezl puk do pásma a přihrát Stuartovi. MARK STUART z horní hranice kruhu trefuje prázdnou branku domácích. Asistence: Adam Lowry

57:32
    Domácí hrají bez brankáře, nic jiného jim nezbývá.

56:30
    Probíhají poslední minutky ve třetí třetině. Hostující celek kontroluje puk.

55:24
    Rangers vedou na střely 41:25, ale Hutchinson chytá ve velké formě. A to je přesně o tom, o čem jsem psal před chvilkou. Gólmani patří mezi silné stránky Jets.

54:57

54:25
    Přesilovka se hostům nedaří podle představ, na druhou stranu je to zas tam moc trápit nemusí, neboť vedou o dvě branky.

53:15
    Jets jsou v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet. Vinou špatné rozehrávka rychle o pobyt před domácí brankou přišli.

52:57
    Vyloučen domácí Rick Nash na dvě minuty zasekání.

51:53
    Hutchinson kryje další střelu Jezdců. V posledních zápasech se opravdu mohou Jets spolehnout na své brankáře. Ondřej Pavelec i Michael Hutchinson podávají stabilní výkony.

51:32
    Po komerční přestávka utkání znovu pokračuje. Winnipeg vede o dvě branky. Domácím hráčům čas ještě zbývá, ale už to není na nějaké plýtvání šancemi.
    Bryan LITTLE - 1:3

50:34
    Gól v oslabení, nyní v přesilové hře. BRYAN LITTLE je mužem zvláštních situací. Po krásně kombinaci se prosazuje hostující celek, který se tak dostává do vedení 3:1. Lundqvist si na puk možná sáhl, ale nedokázal ho zcela zastavit. Asistence: Dustin Byfuglien, Blake Wheeler.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 7. Zuccarello (Brassard, Nash) – 8. Ehlers (Myers, Stafford), 39. Little (Trouba), 51. Little (Byfuglien, Wheeler), 58. Stuart (Lowry)

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi, McDonagh, Klein, Staal, McIlrath, Yandle – Zuccarello, Brassard, Nash – Hayes, Stephan, Kreider – Miller, Lindberg, Stalberg – Moore, Stoll, Glass
    Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Byfuglien, Pardy, Myers, Enström, Trouba, Stuart – Wheeler, Little, Ladd – Ehlers, Scheifele, Perreault – Stafford, Lowry, Burmistrov – Petan, Copp, Thorburn

Rozhodčí: Hebert, Hanson – Cvik, Sericolo

Diváci: 18 006