New Jersey – Nashville 1:3 (kon.) | NY Rangers – Winnipeg 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 2:3 (kon.)
Washington – San Jose 0:5 (kon.) | Carolina – Florida 1:4 (kon.) | Detroit – Tampa 3:1 (kon.)
Dallas – Edmonton 4:2 (kon.) | Calgary – St. Louis 3:4 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 0:3 (kon.)
New York Rangers
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
Winnipeg Jets
Středa 14.10.2015, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

52:57
    Vyloučen domácí Rick Nash na dvě minuty zasekání.

49:51
    Vyloučen Derrick Brassard na dvě minuty za sekání.

41:53
    Vyloučen domácí Oscar Lindberg na dvě minuty za hákování.

37:45
    Vyloučen Perreault na dvě minuty za hákování.

34:43
    Vyloučen hostující Nicolas Petan na dvě minuty za krosček.

34:07
    Vyloučen domácí Marc Staal na dvě minuty za hákování. Přesilovku si po zahrají hosté, kteří již jednu využili.

31:37
    Vyloučen hostující Mathieu Perreault na dvě minuty za podražení. Hodně zbytečný faul dostává domácí znovu do početní výhody. Následuje komerční přestávka.

28:51
    Vyloučen hostující Tyler Myers na dvě minuty za krosček.

22:11
    Vyloučen hostující Adam Party na dvě minuty za nedovolené bránění. První přesilovka pro New York.

17:12
    Vyloučeni Tanner Glass a Mark Scheifele na dvě minuty za sekání. Bude se hrát čtyři na čtyři.

07:23
    Vyloučen domácí Kevin Hayes na dvě minuty za hákování.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 7. Zuccarello (Brassard, Nash) – 8. Ehlers (Myers, Stafford), 39. Little (Trouba), 51. Little (Byfuglien, Wheeler), 58. Stuart (Lowry)

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi, McDonagh, Klein, Staal, McIlrath, Yandle – Zuccarello, Brassard, Nash – Hayes, Stephan, Kreider – Miller, Lindberg, Stalberg – Moore, Stoll, Glass
    Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Byfuglien, Pardy, Myers, Enström, Trouba, Stuart – Wheeler, Little, Ladd – Ehlers, Scheifele, Perreault – Stafford, Lowry, Burmistrov – Petan, Copp, Thorburn

Rozhodčí: Hebert, Hanson – Cvik, Sericolo

Diváci: 18 006