New Jersey – Nashville 1:3 (kon.) | NY Rangers – Winnipeg 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 2:3 (kon.)
Washington – San Jose 0:5 (kon.) | Carolina – Florida 1:4 (kon.) | Detroit – Tampa 3:1 (kon.)
Dallas – Edmonton 4:2 (kon.) | Calgary – St. Louis 3:4 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 0:3 (kon.)

Winnipeg právě vstřelil branku!
    A je to jasné, Jets vítězí Adam Lowry zavezl puk do pásma a přihrát Stuartovi. MARK STUART z horní hranice kruhu trefuje prázdnou branku domácích. Asistence: Adam Lowry

52:57
    Vyloučen domácí Rick Nash na dvě minuty zasekání.
    Bryan LITTLE - 1:3

50:34
    Gól v oslabení, nyní v přesilové hře. BRYAN LITTLE je mužem zvláštních situací. Po krásně kombinaci se prosazuje hostující celek, který se tak dostává do vedení 3:1. Lundqvist si na puk možná sáhl, ale nedokázal ho zcela zastavit. Asistence: Dustin Byfuglien, Blake Wheeler.

49:51
    Vyloučen Derrick Brassard na dvě minuty za sekání.

41:53
    Vyloučen domácí Oscar Lindberg na dvě minuty za hákování.
    Bryan LITTLE - 1:2

38:49
    Gól v oslabení a Winnipeg jde do vedení. Po několika odrazech kotouče se k němu dostal BRYAN LITTLE, jehož střela prolétla nad betonem a pod vyrážečkou domácího brankáře. Důležitou práci odvedl Jacob Trouba. Asistence: Jacob Trouba.

37:45
    Vyloučen Perreault na dvě minuty za hákování.

34:43
    Vyloučen hostující Nicolas Petan na dvě minuty za krosček.

34:07
    Vyloučen domácí Marc Staal na dvě minuty za hákování. Přesilovku si po zahrají hosté, kteří již jednu využili.

31:37
    Vyloučen hostující Mathieu Perreault na dvě minuty za podražení. Hodně zbytečný faul dostává domácí znovu do početní výhody. Následuje komerční přestávka.

28:51
    Vyloučen hostující Tyler Myers na dvě minuty za krosček.

22:11
    Vyloučen hostující Adam Party na dvě minuty za nedovolené bránění. První přesilovka pro New York.

17:12
    Vyloučeni Tanner Glass a Mark Scheifele na dvě minuty za sekání. Bude se hrát čtyři na čtyři.
    Nikolaj EHLERS - 1:1

07:31
    Šmankote, to byla rána jako z děla. NIKOLAJ EHLERS se opřel do kotouče kousek od modré čáry a prostřelil vše, co mu v cestě stálo. Gól v přesilové hře znamená vyrovnání na 1:1. Zároveň se jedná o vůbec první gól Ehlerse v NHL. Asistence: Tyler Myers, Drew Stafford.

07:23
    Vyloučen domácí Kevin Hayes na dvě minuty za hákování.
    Matts ZUCCARELLO - 1:0

06:45
    Rangers právě vstřelili branku!
    Hosté se zapomněli v útočném pásmu. Díky tomu se Jezdci dostali do brejku tři na jednoho. Rick Nash zavezl puk do útočného pásma, přihrál Dericku Brassardovi, který našel MATTSE ZUCCARELLA, který pálil mezi betony brankáře Hutchinsona. Asistence: Derick Brassard, Rick Nash.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 7. Zuccarello (Brassard, Nash) – 8. Ehlers (Myers, Stafford), 39. Little (Trouba), 51. Little (Byfuglien, Wheeler), 58. Stuart (Lowry)

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi, McDonagh, Klein, Staal, McIlrath, Yandle – Zuccarello, Brassard, Nash – Hayes, Stephan, Kreider – Miller, Lindberg, Stalberg – Moore, Stoll, Glass
    Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Byfuglien, Pardy, Myers, Enström, Trouba, Stuart – Wheeler, Little, Ladd – Ehlers, Scheifele, Perreault – Stafford, Lowry, Burmistrov – Petan, Copp, Thorburn

Rozhodčí: Hebert, Hanson – Cvik, Sericolo

Diváci: 18 006