Olomouc – Vítkovice 2:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 4:0 (kon.) | Chomutov – Mountfield HK 2:1 (1:0 po s.n.)
Zlín – Liberec 1:3 (kon.) | K. Vary – Litvínov 2:3 (kon.) | Pardubice – Sparta 2:4 (kon.)

Liberec právě vstřelil branku!
    Výhru Liberce pečetí trefou do prázdné klece BRANKO RADIVOJEVIČ. Asistence: Radim Šimek.

58:54
    Zlín si vyžádal oddechový čas a zkouší to bez brankáře.

56:16
    Zdeněk Okál (ZLN) – Martin Ševc (LIB) oba vyfasovali osobní trest za nesportovní chování.

55:20
    Drtivý tlak Zlína. Nejprve Birner zblokoval Matějíčkovu dělovku a celou kombinaci ukončil parádní semafor Lašáka, který lapil střelu Aleše Holíka.

53:24
    Další šance pro domácí v podobě přesilové hry. Lukáš Derner (LIB) 2 minuty za podražení.

52:25
    Valský si zamíchal s kotoučem a zkusil to na bekhend, ale Kašíka nepřekonal. Šance Zlína na vyrovnání stále žije.

52:25
    Valský byl v šanci faulován a Liberec pojede trestné střílení.
    49:07 Oldrich KOTVAN - 1:2

49:07
    Zlín právě vstřelil branku!
    Berani se dočkali trefy v přesilové hře! Těsně před návratem Bakoše na led se tvrdou a přesnou střelou od modré čáry prosazuje OLDRICH KOTVAN. Asistence: Ondřej Veselý.

47:16
    Přesilovka pro domácí. Jedna ze šancí nastartovat se k lepšímu výkonu. Martin Bakoš (LIB) 2 minuty za hákování.

42:33
    Řepík našel v parádní pozici najíždějícího Birnera, který ale na Kašíka z očí do očí nevyzrál.

39:18
    Střídačka Liberce si vyžádala oddechový čas.

36:14
    Další přesilovka pro Liberec. Vyloučen je Pavel Kubiš (ZLN) na dvě minuty za krosček.

32:07
    Přesilová hra pro Bílé Tygry z Liberce. Pavel Kubiš (ZLN) 2 minuty za držení protihráče.

28:26
    Michal Bulíř (LIB) vyfasoval dvouminutový trest za podražení.
    27:18 Petr VAMPOLA - 0:2

27:18
    PETR VAMPOLA si hladce nabruslil do útočné třetiny, odkud z pravého kruhu prostřelil Kašíka lehkou střelou mezi betony. Liberec odskakuje již na rozdíl dvou gólů. Bez asistence.

24:07
    Také Zlín si zahraje přesilovou hru. V dnešním duelu je to vůbec první přesilovka domcích. Lukáš Derner (LIB) 2 minuty za nedovolené bránění.

21:19
    Je tu přesilová hra pro Liberec. Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za podražení.

15:55
    Smolné střídání pro obránce Zlína. Obránce Aleš Holík (ZLN) vyhodil kotouč mimo hrací plochu a bude za to pykat.

15:55
    Aleš Holík předvedl fatální chybu v defenzivě čimž nabídl tutovku Petru Vampolovi. Jeho únik vychytal parádním zákrokem Libor Kašík.

6:50
    Je tu první vyloučení dnešního duelu a přesilovka pro Liberec. Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za podražení.
    3:16 Martin BAKOŠ - 0:1

3:16
    Liberecký MARTIN BAKOŠ nenápadnou střelou do protějšího růžku překvapil všechny přítomné i včetně brankáře Kašíka. Útočník Tygrů se trefil z pěkně ostrého úhlu a posíla Tygry do vedení. Asistence: Branko Radivojevič, Michal Bulíř.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 50. Kotvan (Veselý) – 4. Bakoš (Radivojevič, Bulíř), 28. Vampola, 60. Radivojevič (Šimek)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) Řezníček, A. Holík, Žižka, Matějíček, Horák, Kotvan – Veselý, Holík, Čachotský – Kubiš, Cibák, Sýkora – Říčka, Vlach, Okál – Čech, Sedláček, Ondráček.
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Šimek, Ševc, Derner, Ulrych, Výtisk, Plutnar, Kájínek – Birner, Vampola, Řepík – Radivojevič, Bakoš, Bulíř – Krenželok, Jelínek, Valský – Vlach, Lakatoš, Stránský.

Rozhodčí: Šindler, Mrkva – Hlavatý, Tošenovjan