Vsetín – Opava 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Č. Budějovice 7:2 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 1:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 4:0 (kon.) | Havířov – Zlín 0:4 (kon.) | Kladno – Sparta 1:5 (kon.)
Poruba – Třinec 0:4 (kon.) | Letňany – Liberec 2:9 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 1:7 (kon.)
Jihlava – Mountfield HK 4:3 (po pr.)
BK Mladá Boleslav
4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
BK Havlíčkův Brod
Pátek 16.10.2015, 15:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Extraliga staršího dorostu • 13. kolo

57:00
    Robert Škola (HBR) dostal dvě minuty za napadení.

52:15
    Další vyloučení. Na dvě minuty byl vyloučen David Michálek (HBR). Za hákování dostal 2+10. Dvouminutový trest odpyká Robert Škola.

47:35
    Brodští jdou do tří. Daniel Polák (HBR) dostal dvouminutový trest za krosček.

45:53
    Dvě minuty za hákování dostal Pavel Hendrych (HBR).

33:51
    David Jirásek (MBL) dostal dvouminutový trest za pád pod nohy.

31:27
    Hákováním se provinil kapitán Brodu David Michálek (HBR), který inkasoval menší trest.

28:16
    Hosté byli aktivní v pásmu a donutili soupeře faulovat. Dvouminutový trest za hákování vyfasoval Michal Chládek (MBL).

25:43
    Brodští jdou do čtyř. Za hákování byl dvěma minutami potrestán David Zdeněk (HBR).

16:58
    Boleslavští jdou do čtyř. Za krosček byl potrestán dvěma minutami Dominik Hrachovec (MBL).

13:58
    Celek z Vysočiny jde poprvé v zápase do oslabení. Daniel Králíček (HBR) dostal dvě minuty za hákování.

11:17
    Dvě minuty za podražení dostal Hynek Havelka (MBL).

00:25
    První vyloučení zápasu přichází na straně Mladé Boleslavi. Kroni Musliu (MBL) byl potrestán dvěma minutami za držení protihráče.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 2. Kalaš (Kalus), 9. Musliu (TS), 26. Musliu (Dančišin), 27. Jindra (Mlčoch, Kalus)

BK Mladá Boleslav: Krofta (Tříška) – Obrtlík, Uřidil "C", Jirásek, Kalus, Chládek, Mlčoch – Kerda, Flynn, Musliu, Straka, Havelka, Zahradník, Kalaš, Outrata, Jindra, Hrachovec, Dančišin "A", Dvořák
    BK Havlíčkův Brod: Kulich (Hanák) – Kopic, Polák, Hrabaň "A", Benák, Jančařík, Lachman, Zdeněk – Michálek "C", Donda, Vlach, Beran "A", Škola, Holenda, Králíček, Přibyl, Veverka, Hendrych

Rozhodčí: Horinek – P. Špringl, Gabriel