Qäbälä – Dortmund 1:3 (kon.) | Lazio – Rosenborg 3:1 (kon.) | Dněpropetrovsk – Saint-Étienne 0:1 (kon.)
Lok. Moskva – Besiktas 1:1 (kon.) | Sporting – Skënderbeu 5:1 (kon.) | Basilej – Belenenses 1:2 (kon.)
Fiorentina – Lech Poznaň 1:2 (kon.) | Monaco – Karabach 1:0 (kon.) | Anderlecht – Tottenham 2:1 (kon.)
Schalke – Sparta 2:2 (kon.) | APOEL – Asteras 2:1 (kon.) | Alkmaar – Augsburg 0:1 (kon.)
Partizan Bělehrad – Ath. Bilbao 0:2 (kon.) | Molde – Celtic 3:1 (kon.) | Fenerbahce – Ajax 1:0 (kon.)
Liverpool – Kazaň 1:1 (kon.) | Bordeaux – Sion 0:1 (kon.) | PAOK – FK Krasnodar 0:0 (kon.)
Legia – Club Bruggy 1:1 (kon.) | Midtjylland – Neapol 1:4 (kon.) | Villarreal – Dinamo Minsk 4:0 (kon.)
Rapid – Plzeň 3:2 (kon.) | Braga – Marseille 3:2 (kon.) | Liberec – Groningen 1:1 (kon.)
Girondins Bordeaux
0:1 (0:1)
FC Sion
Čtvrtek 22.10.2015, 21:05 • Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux • Evropská liga • Skupina B

Dnešní emotivní zápas je u konce s překvapivým výsledkem. Sion si připsal druhé vítězství a suverénně vévodí tabulce skupiny B před Liverpoolem. Na svého dnešního soupeře z Bordeaux má náskok pěti bodů a domácí zápas k dobru. Girondins Bordeaux bude mít hodně co dělat, aby se ve zbývajících třech zápasech vůbec přiblížilo možnosti postoupit. (23:00:47)

90+4

90+4
    Poslední vteřinky, nejspíš přijde ještě jeden nákop.

90+3
    Hráči Bordeaux prohru neunáší a to ani debutant Ounas, který zbytečně dojel Zieglera.

90+2
    Ofsajd zmařil dobrou příležitost Bordeaux, které už dnes moc možností na vyrovnání mít nebude.

90
    Nastaveny budou čtyři minuty.

90
    Rohový kop v poslední minutě je přesně to, co švýcarský tým potřebuje.
    89.

89
    Konečně se opět hraje a do konce řádné hrací doby zbývají už jen dvě minuty. Sion je blízko dalšímu vítězství a kroku za postupem do vyřazovací fáze.

88
    Žlutou kartu dostává Moussa Konaté (FC Sion).

88
    Žlutou kartu dostává Lamine Sané (Girondins Bordeaux).

87
    Ošetřování Carlitose a uklidňování hráčů ubralo Bordeaux dobré dvě a půl minutky.

85
    Khazri, který je na hřišti od 65. minuty byl tak frustrovaný, že za 20 minut stihl nasbírat 2 žluté karty, vyvolat potyčku a svým chováním si říct o disciplinární trest. Po incidentu jsou navíc uděleny další žluté karty a trenér Sionu je vykázán na tribunu.

83
    Talentovaný Ounas se pokusil o nůžky ve vápně, ale místo míče nakopl v souboji Modou, hrát bude Sion od brány.

81
    Žlutou kartu dostává Enzo Crivelli (Girondins Bordeaux).

80
    Následný přímý kop nabídl dobré zakončení pro Saiveta, ten mířil nad.
    79. Žlutá karta

79
    Nový muž na hřišti, osmnáctiletý Ounas, unikl třem soupeřům a Reto Ziegler (FC Sion) musel zatáhnout za záchrannou brzdu.